Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 21:00:20 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: ks. Jacek Międlar wystąpił z zakonu
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Drukuj
Autor Wątek: ks. Jacek Międlar wystąpił z zakonu  (Przeczytany 57735 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #45 dnia: Października 07, 2016, 13:22:18 pm »

Mówił o slabej kondycji wyzszej hierarchii kościelnej. twierdził, że istnieje lobby gejowsko-żydowskie.

Dołączył do tematu J.E. Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser
Cytuj
Przypuszczam, że również w polskim kościele istnieje lobby gejowskie. Bardzo trudna jest walka z tymi środowiskami, ale trzeba z tym walczyć.

http://telewizjarepublika.pl/abp-hoser-mysle-ze-w-polskim-kosciele-istnieje-lobby-gejowskie-bardzo-trudna-jest-walka-z-tymi-srodowiskami,38953.html
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2016, 13:28:47 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #46 dnia: Października 07, 2016, 14:08:50 pm »

I szykuje się duży raban na skutek działalności Zbigniewa Stonogi. Wystarczy zajrzeć na jego fejsbuk. Być może on tu będzie "Biczem Bożym".
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #47 dnia: Października 07, 2016, 15:51:04 pm »

I szykuje się duży raban na skutek działalności Zbigniewa Stonogi. Wystarczy zajrzeć na jego fejsbuk. Być może on tu będzie "Biczem Bożym".
Da Pan lepiej spokój z tym robakiem, to jakiś koncesjonowany przez sanhedryn rozrabiaka, (nieco) lepsze wcielenia Andrzejka Hadacza.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #48 dnia: Października 07, 2016, 17:37:21 pm »

Użyszkodnik Aqeb nie jest Panem. Nie dlatego, że panów to my wypędzili w '45, ale dlatego, że jest naszym ojcem ;)

A działalność Stonogi ciekawa ...
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
mestwin
uczestnik
***
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #49 dnia: Października 07, 2016, 17:44:41 pm »

Kto to: prokurator Justyna PILARCZYK?
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #50 dnia: Października 07, 2016, 20:13:50 pm »

Dziękuję.
Nie gniewam się bo nie mam tego jasno wypisanego. Część forumowiczów mnie zna, nie wszyscy muszą.

Zobaczymy co z tego będzie.
"Bicz Boży" nie musi być dobry. Asyria i Babilonia nie były dobre a "Biczem Bożym" dla Izraela były (chociaż mam pewne teologiczne wątpliwości co do tego określenia).

Czy sprawiedliwy, czy niesprawiedliwy, czy ruski agent, czy koncesjonowany, chrześcijanin, muzułmanin, hetero, homo czy nekro... Jeśli to co mówi jest prawdziwe, jeśli ma prawdziwe materiały to tam jest problem a nie w nim (w nim też może jakiś być, co nie znaczy, że należy się tym zasłaniać).
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #51 dnia: Października 08, 2016, 14:31:01 pm »

Brawo Ojcze Drogi ! Vivat Pasjoniści ! :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #52 dnia: Października 12, 2016, 19:33:48 pm »

Strony "antystonogowe" w sprawie ełckiego Caritasu przypisują mu z kolei wyciąganie starych materiałów autorstwa Cezarego Łazarewicza.
Zobaczymy co z tego będzie.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #53 dnia: Października 16, 2016, 18:45:31 pm »

Miało być w Lublinie spotkanie Jacka Międlara i Mariana Kowalskiego, prowadzone przez pastora Chojeckiego, poświęcone analizie sytuacji Kościoła katolickiego. Ale się ten sabat apostatów jakoś odwołał.

Pan Rysio zamilkł w wątku, ale chyba może być zadowolony: kamraci pamiętają o Jacku i nie opuszczają go.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #54 dnia: Października 16, 2016, 22:18:10 pm »

Strony "antystonogowe" w sprawie ełckiego Caritasu przypisują mu z kolei wyciąganie starych materiałów autorstwa Cezarego Łazarewicza.
Zobaczymy co z tego będzie.

Nagrany ksiądz, szef Caritasu ełckiego mowi, ze Stonoga klamie, bo facet z którym on się całuje na zdjęciu wcale nie jest księdzem. Co rzecz jasna stawia księdza homosia zupełnie w innym świetle   ;D
Inny zboczeniec, wiodący podwójne zycie księdza i zboka pochodzi z diecezji W-wsko Praskiej. Proboszcz parafii, w ktorej pracuje zbok, obiecał, ze w 4 dni sprawę zalatwi. Stonoga obiecuje sprawdzic, czy zalatwic nie oznacza przerzucenie do innej parafii. Ale najwazniejsze, ze są wszyscy una cum z Bergoliem i sutanny nie zrzucili. Realizują swoją, jak mawia za lewakami neokosciol, "orientację" seksualną w sutannach.
Najgorszy jednak jest Międlar - i w pastwieniu sie nad nim rycerze tradycji pokażą odwagę cywilną i lwi pazur.



Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #55 dnia: Października 16, 2016, 22:42:19 pm »

Co do ks. Międlara mogę powiedzieć to samo co do pana Stonogi. Jeśli to autentyczne i może przynieść coś dobrego to niech to robi.
Szkoda przy tym wszystkim pewnych rzeczy - np. błędnego aktywizmu i nierozumienia Kapłaństwa (przynajmniej odnoszę takie wrażenie), ale jeśli i nim Pan Bóg może się posłużyć to niech tak będzie (i tutaj pozwolę sobie zaznaczyć, że krytyka nie musi być zaraz pastwieniem się czy wieszaniem psów).
Wreszcie opublikował jakiś tekst z jakimiś konkretniejszymi informacjami w internecie. Wcześniej chyba redakcja "Polski Niepodległej" liczyła na to, że zwiększy się sprzedaż, jeśli napiszą "chcesz wiedzieć więcej kup gazetę za 2,90". Już mi się to wydawało nie w porządku - jak ktoś upublicznia to musi upubliczniać szeroko (i darmowo), i chyba redakcja w końcu na na to się zdobyła.

Co do ełckich spraw Zbigniewa Stonogi bardziej mnie zastanawia co innego - poza jego stronami nic o tym nie widzę: ani w TVN, ani w TOK FM, wszedłem nawet z pewnymi oporami na facebook "NIE" i ... nic tam nie było... Chciałem napisać, że nawet Pan nic o tym nie mówi, co jak na Pana nietypowe, ale właśnie Pan się wypowiedział, więc muszę to odwołać  :) .

Przepraszam - czy "pochodzi z diecezji" znaczy do niej należy? Nie chcę czepiać się szczegółów, ale wielu duchownych pochodzi z tej diecezji należąc do innej. Pytam bo Stonoga brał się jednocześnie za jeszcze jednego księdza (uważał, że też z Ełckiej, ale ktoś mnie ostrzegał, że on mógł być i z warmińskiej...).
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #56 dnia: Października 16, 2016, 23:22:57 pm »

Najgorszy jednak jest Międlar - i w pastwieniu sie nad nim rycerze tradycji pokażą odwagę cywilną i lwi pazur.
Nie w tym rzecz. Wiadomo, że kapłan-pedał to  zło wcielone. Natomiast ks. Międlar jest "nasz"  i to, co robi - stanowi zawiedzenie nadziei... 
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #57 dnia: Października 17, 2016, 00:02:20 am »

Piszac o pochodzeniu z diecezji mam na mysli miejsce pracy.

Co do ciszy w mediach to zgadzam sie z Ksiedzem. Jest cisza. Ale mnie to nie dziwi.
Prosze zauwazyc, ze pompowanie pieniedzy w Swiatynie Opatrznosci, finansowanie synekur w Instytucie J-P ll zawsze odbywalo sie za zgoda calej klasy politycznej i oslonie medialnej takich stacji jak TVN. Potem owszem, udajac, ze kase przekazaly krasnoludki, wszczynano kontrolowane oburzanie.
O Nycz Tower tez milcza taktownie wszyscy.

Medialne rozrobienie Międlara jako "kaplana nienawisci" w tvn i GW przykrylo Nycz Tower. Jak na gwizdek, tradsy "z troską" temat walkują. Nikt nie osmieli sie zapytac, czy kurie warszawskie udzielily wsparcia wyrzucanym lokatorom z wyludzanych warszawskich kamienic.

Poza tym w tej naszej koscielnej polityce jest wszystko poustawiane:
 
1. Pederastow w sutannach tropia tylko lewaccy księża i tylko na dany polit-sygnal. Ponadto pochylają sie nad potrzebujacymi.
2. Księza "grzeszący" onr-em, musza byc polglowkami z twarzami "wykrzywionymi od nienawisci".
3. Tradycjonalisci, ksieza i wierni, sa nieczuli na potrzeby biednego czlowieka i zapatrzeni w bezduszna litere prawa. Szczytem ich aktywnosci jest stolik w kruchcie z wystawioną bibułą po mszy w kazdy pierwszy-parzysty czwartek miesiąca o 15:30 ( nie liczac przerwy wakacyjnej i bozonarodzeniowej).
A tu tylko ten parszywy Miedlar nie pasuje do ukladanki. Mowi o pederastach, jest blyskotliwy i grzeszy nacjonalizmem. Trzeba bylo go uciszyc/odstrzelic ale lobuz uciekl. Obirkowi mozna darowac bo lewak ale Miedlar?

PS
 ;D innym tematem, niepolitycznym, ktorym nikt nie zajmie się sa np. Proszki do prania, ktore zle piora i zawieraja dla powiekszenia wagi maczki kamienne. Wszyscy o tym wiedza: uokik, sanepid, ministerstwa...temat dotyka kazdego obywatela a jednak jest omerta.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 00:10:53 am wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #58 dnia: Października 21, 2016, 00:55:25 am »

kapłan-pedał to  zło wcielone. Natomiast ks. Międlar jest "nasz"  i to, co robi - stanowi zawiedzenie nadziei...
A to kapłan pedał nie może być nasz?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #59 dnia: Października 21, 2016, 00:57:52 am »


 ;D innym tematem, niepolitycznym, ktorym nikt nie zajmie się sa np. Proszki do prania, ktore zle piora i zawieraja dla powiekszenia wagi maczki kamienne. Wszyscy o tym wiedza: uokik, sanepid, ministerstwa...temat dotyka kazdego obywatela a jednak jest omerta.
więc trzeba używać płynów do prania.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: ks. Jacek Międlar wystąpił z zakonu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!