Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:42:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Wieden1683.pl, Libri Selecti
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Wieden1683.pl, Libri Selecti  (Przeczytany 11081 razy)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« dnia: Lipca 02, 2016, 10:27:06 am »

Swoją drogą wie ktoś czy można jeszcze nabyć to:
http://www.wieden1683.pl/news/dlaczego-warto-chrzcic-po-staremu/

Napisałem jakiś czas temu maila pod adres sekretariatu owego Centrum Kultury i Tradycji i nic...


Bokotemat wydzielony z wątku:
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,8166.msg206106.html#msg206106

  -- Moderacja
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 09:34:56 am wysłana przez Bartek » Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 02, 2016, 11:11:16 am »

@Ageb

A tu ks. próbował?

Już nie pamiętam dobrze, ale chyba p. Krusejder pisał na swoim blogu dość krytycznie o działalności Wieden1683
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 02, 2016, 12:26:58 pm »

Dziękuję.
Wydaje mi się, że to to samo (jest ten sam adres w Ząbkach).

Głosy krytyczne słyszałem, nie tylko od Krusejdera. No ale cóż... Spróbować nabyć "Chrzestnik" zawsze można...
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 02, 2016, 21:59:03 pm »

Swoją drogą wie ktoś czy można jeszcze nabyć to:
http://www.wieden1683.pl/news/dlaczego-warto-chrzcic-po-staremu/

Napisałem jakiś czas temu maila pod adres sekretariatu owego Centrum Kultury i Tradycji i nic...

Zamówiłem kilka książek z Libri Selecti w marcu 2016, do chwili obecnej (lipiec 2016) mimo kilkunastu telefonów książek nie otrzymałem.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 02, 2016, 22:18:16 pm »

Cóż, raczej się Panowie nie doczekają tych woluminów  :(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 02, 2016, 23:02:52 pm »

Cóż, raczej się Panowie nie doczekają tych woluminów  :(

Dość trudno z tym się pogodzić, zwłaszcza że tytuły ciekawe, a i pieniądze zapłacone >:(
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 00:42:58 am wysłana przez donbor » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 02, 2016, 23:17:04 pm »

Cóż, raczej się Panowie nie doczekają tych woluminów  :(

Dość trudno z tym się pogodzić, zwłaszcza że tytuły ciekawe, a i pieniądze zapłacone >:(
Życie... :(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 03, 2016, 00:08:41 am »

Szanowni Panowie, szanowne Panie, dlaczego więc na szacownym Forum Krzyż nie pojawiła się wcześniej informacja, aby w Libri Selecti nie zamawiać?  ???

Rozumiem, jak pisał Pan Szkielet, takie jest życie.

Ale tu nie chodzi o pieniądze, nie chodzi o same książki, tu chodzi o stracony czas (telefony, informacje że przesyłka jest wysłana, że wróciła bo było awizo, więc wizyty na poczcie itd.).

Proszę więc administratorów o wydzielenie tej rozmowy do oddzielnego wątku.

PS Czyli sanctus.pl i koniec?
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 00:48:08 am wysłana przez donbor » Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 03, 2016, 09:36:19 am »

Proszę więc administratorów o wydzielenie tej rozmowy do oddzielnego wątku.

Wydzielona.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 03, 2016, 11:40:41 am »

Szanowni Panowie, szanowne Panie, dlaczego więc na szacownym Forum Krzyż nie pojawiła się wcześniej informacja, aby w Libri Selecti nie zamawiać?  ???

Było tu z odnośnikiem do wpisu na blogu p. Krusejdera z obszerniejszymi informacjami

PS Czyli sanctus.pl i koniec?

Nie tylko. Także np. http://www.tedeum.pl/ , i szereg innych, które można sobie wygoglować.
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 03, 2016, 13:28:21 pm »

Cytuj
Cytuj
PS Czyli sanctus.pl i koniec?

Nie tylko. Także np. http://www.tedeum.pl/ , i szereg innych, które można sobie wygoglować

Wspomniany przeze mnie "Chrzetnik" chyba występował tylko w KCiT (odsyłała tam również UVP, z której to strony dowiedziałem się, że taka publikacja jest), nie ma go na Sanctusie czy w Te Deum. Czy to znaczy, że... "Chrzestnik" nie istnieje?
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 03, 2016, 14:46:21 pm »

Istnieje. Tylko nie wiadomo czy w formie materialnej. Tak samo jak i pieniądze wysłane za woluminy.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 03, 2016, 19:10:12 pm »

Chrzestnik jest świetną publikacją, mam jeden egzemplarz. CKiT wydało wiele wartościowych pozycji, w Libri Selecti kilka razy zamawiałem. Szkoda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 20:55:41 pm wysłana przez donbor » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 04, 2016, 10:03:59 am »

Swoją drogą wie ktoś czy można jeszcze nabyć to:
http://www.wieden1683.pl/news/dlaczego-warto-chrzcic-po-staremu/

Napisałem jakiś czas temu maila pod adres sekretariatu owego Centrum Kultury i Tradycji i nic...

Zamówiłem kilka książek z Libri Selecti w marcu 2016, do chwili obecnej (lipiec 2016) mimo kilkunastu telefonów książek nie otrzymałem.

Z tego, co mi wiadomo, to poziom funkcjonowania tego biznesu pozostaje na stabilnym poziomie. Jeśli zapłacił Pan im pieniądze, to może informacje z tej strony będą przydatne?
http://www.konsumenci.org/publikacje,sklep-internetowy-pobral-zaplate-z-gory-ale-nie-dostarczyl-towaru-co-robic,5,19,89,4.html
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 04, 2016, 10:18:35 am »

Cytuj
Chrzestnik jest świetną publikacją, mam jeden egzemplarz. CKiT wydało wiele wartościowych pozycji, w Libri Selecti kilka razy zamawiałem. Szkoda.

Coż... Najwyżej będziemy kserować  :)
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Wieden1683.pl, Libri Selecti « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!