Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 04:19:58 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kornel Morawiecki nie żyje
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Kornel Morawiecki nie żyje  (Przeczytany 3639 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #30 dnia: Października 09, 2019, 10:11:27 am »


Ciekawe skąd  forumowicze biorą informację że wcześniej Braun żył w konkubinacie?

Przecież on tego specjalnie nie ukrywa:
https://www.grzegorzbraun.pl/2014/07/29/ujawniamy-kulisy-zatrzymania/
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1475

« Odpowiedz #31 dnia: Października 09, 2019, 11:43:05 am »

Zwracam honor
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3905


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #32 dnia: Października 09, 2019, 12:03:08 pm »

Jak to skąd?  A cóż to za tajemnica była? - żadna, tak samo jak kobieta ciąży nie ukryje, bo wcześniej czy później to będzie widoczne, tak samo takie związki na kocia łapę nie są tajemnicą. W lecie roku 2014, po prawie trzydziestu latach życia razem, rozstaje się ze swoją partnerką.  Ślub wziął tak jak pan zacytował za Wikipedią, wszak jak to by wyglądało, katolik, kandydujący na urząd prezydenta, żyję z kobieta bez ślubu? Ale on żył z inną długie lata  bez ślubu, nie z tą z którą przed wyborami wziął ślub.

Ja Panią właśnie o to pytam. Z kim żył bez ślubu trzydzieści lat? Jeśli to żadna tajemnica to czemu każdy pytany o to miga się od odpowiedzi??
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #33 dnia: Października 09, 2019, 13:30:06 pm »

Urodzony w 1967, ślub 2014, to na tę "kocią łapę" musiał zacząć żyć jeszcze na długo przed maturą ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #34 dnia: Października 09, 2019, 14:21:54 pm »

Ja Panią właśnie o to pytam. Z kim żył bez ślubu trzydzieści lat? Jeśli to żadna tajemnica to czemu każdy pytany o to miga się od odpowiedzi??

I otrzymał pan odpowiedź i miało być po dwudziestu latach i powyżej pan Krusejder podał nawet stronę gdzie pisze imię i nazwisko partnerki życiowej  Brauna,  Joanna Czarnecka.  Gdy był aresztowany i odbywał karę  to na stronie GN też można było przeczytać imię i nazwisko partnerki:

https://wroclaw.gosc.pl/doc/2106751.W-obronie-Brauna

A dlaczego każdy pytany o to miga się od odpowiedzi? - to tego ja nie wiem.

Dwa to nie jest wątek o Braunie, tylko tak jak pisze w tytule. Dlaczego taki temat tu wyszedł? Ano dlatego o czym można przeczytać na pierwszej stronie tego wątku:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,10049.msg224391.html#msg224391

Jak się zaczęło ujadanie nad tym, który już oczy zamknął i stanął przed Bogiem, to padło pytanie co niektórzy będą pisać o żywych, którzy najlepszych życiorysów nie mają. 
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2019, 16:48:53 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3608


« Odpowiedz #35 dnia: Października 09, 2019, 17:46:04 pm »

"Partnerka życiowa" - moja babcia jakoś to inaczej nazywała...
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Benedykt Korczyński
uczestnik
***
Wiadomości: 237


« Odpowiedz #36 dnia: Października 11, 2019, 12:40:40 pm »

Argumenty nie na miejscu. Znałem mądrych życiowo ludzi po szkole podstawowej i głupich profesorów. LW jest jaki jest, nie dlatego że słabo się uczył, tylko dlatego, że zamiast pracować nad swoim charakterem uwikłał się w kłamstwa i żyje taki zakłamany przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Sądzę, że on w to wszystko nawet już sam uwierzył.
Zapisane
Jakże piękne i pełne pociechy jest świętych obcowanie! BXVI
martyrologium.blogspot.com/
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #37 dnia: Października 11, 2019, 13:13:41 pm »

Argumenty nie na miejscu. Znałem mądrych życiowo ludzi po szkole podstawowej i głupich profesorów. LW jest jaki jest, nie dlatego że słabo się uczył, tylko dlatego, że zamiast pracować nad swoim charakterem uwikłał się w kłamstwa i żyje taki zakłamany przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Sądzę, że on w to wszystko nawet już sam uwierzył.
100% zgody, z tym że przykład z obrazka to próbka zbyt mała, by wnioski wyciągać. Poznałem paru buców, profesorów belwederskich i kilka osób o dużej mądrości i wiedzy po siedmioklasówce. Żaden z przykładów nie upoważnia do żadnych uogólnień w tej materii.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1475

« Odpowiedz #38 dnia: Października 11, 2019, 14:12:50 pm »

No tak. LW był taki od początku. To wykorzystał doskonale AK w 1995, kiedy mu Lechu powiedział że mu nogę poda. Niech LW startuje w wyborach prezydenckich 2020.
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3905


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #39 dnia: Października 12, 2019, 13:31:43 pm »

"Partnerka życiowa" - moja babcia jakoś to inaczej nazywała...

Jak?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1475

« Odpowiedz #40 dnia: Października 12, 2019, 14:02:37 pm »

Pewnie kochanica.
Natomiast odnośnie profesorów są tacy co się zachowują jakby nie ukończyli zerówki. Których często dorobek naukowy jest iluzoryczny, a to kumpel za flaszkę napisał magisterkę, a tu przewód doktorski był załatwiony tak samo z habilitacją. Natomiast profesura z Belwederu nadawana według klucza politycznego często  gęsto

Oczywiście są też wykładowcy uczciwi
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2019, 14:15:45 pm wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #41 dnia: Października 12, 2019, 20:09:35 pm »

Kiedyś psy bały się hycla, teraz profesoressy Senyszyny.

Cytuj
Jak?

Kocia łapa?
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2019, 20:12:09 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kornel Morawiecki nie żyje « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!