Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 01:20:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Skandal w Opolu
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Skandal w Opolu  (Przeczytany 11495 razy)
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 14, 2009, 19:39:00 pm »

Zapewniam Pana, że można by się doczekać bardzo szybkiej reakcji, gdyby chodziło o obrazę uczuć ateisty czy muzułmanina ...
Ale jeśli idzie o katoli - no bądź Pan poważny, tu nie ma żadnej obrazy ...   ;-(   (smutne to, w "chrześcijańskiej" Europie, niestety).
Zapisane
siloam
uczestnik
***
Wiadomości: 222


Profil na slideshare
« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 14, 2009, 19:40:37 pm »

nie da sie nic zrobic
Niestety. Prawo nie normuje takich sytuacji i dopuszcza do roli psychologa osoby kompletnie bez wykształcenia.

Mimo wszystko powiadomiłem kilka stowarzyszeń psychologów i terapeutów. Może im uda się coś wskórać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 20:22:07 pm wysłana przez siloam » Zapisane
O salutaris Hostia!
Quae Coeli pandis ostium,
Bella premunt hostilia,
Da robur, fer auxilium.
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2919

« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 14, 2009, 20:41:19 pm »

Pan o tym powie w Kurii albo w parafii gdzie ten pan mieszka lub ma swój "warsztat pracy" Może zareagują. Może nawet najpierw powiedzieć egzorcyście diecezjalnemu (Kuria mogłaby zareagować dzięki niemu), nie wiem, ale mogliby zrobić szum z powodu tego, że powołuje się na papieża.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #18 dnia: Czerwca 14, 2009, 21:28:16 pm »

Może udzielać porad ale nie może podpisywać się że jest psychologiem czy lekarzem. A głupków którzy mu dają zarobić trochę jest.
Zapisane
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« Odpowiedz #19 dnia: Czerwca 14, 2009, 22:52:33 pm »

że się "głupki" znajdują, zię nie dziwię, skoro obiecuje, że w czasie jednej sesji terapii jest w stanie zmienić w Tobie to, co Ci się nie podoba.
Kto by nie dał nawet 500 zł (wiecie, ile bierze za taką hipnozę?) za to, ze sprawi, iz bez problemów schudnie/zrobi kariere/przestanie być gejem:>
Ciekawe, czy jeśli się okaże, że np. z gejostwa delikwenta nie wyleczy, odda kasę...

Może tu by można było jakiś kruczek prawny na niego znaleźć? W sensie - obiecuje 100% efekt, a tu nawet 10%  ::)
Zapisane
Kyllyan
bywalec
**
Wiadomości: 85


moja wspólnota
« Odpowiedz #20 dnia: Czerwca 15, 2009, 07:49:17 am »

Ja tu widzędwie sprawy.
Pierwsza to prowadzenie takiej działalnosci. I to mnie nie bulwersuje. Ja nie skorzystam, a ludzi, którzy z tach uslug korzystaja uważam za glupcow, a takich mi nie zal. Najlepszą nauką dla nich sa konsekwencje.
To co mnie bulwersuje to sposób reklamowania swojej działalnosci. i tu myśle, że paragraf by sie znalazł. bo kłamliwa reklama jest zakazana.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 15, 2009, 08:25:06 am »

A może wysłać do niego egzorcystę??
To by się koleś zdziwił ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 15, 2009, 17:52:07 pm »

Na plakacie jest napis "Kaplica Dworca PKP". O co chodzi, w kaplicy też przyjmuje pacjentów?
Zapisane
Lublinitzer
bywalec
**
Wiadomości: 60


Traditio+Familia+Proprietas

« Odpowiedz #23 dnia: Czerwca 15, 2009, 17:59:41 pm »

Mam dwa pytania:
1. Gdzie na dworcu w Oppeln jest kaplica?
2. Kto i czy w ogóle jest egzorcystą diecezji opolskiej... ?

Pozdrawiam:)
Zapisane
La Virgen Maria es nuestra protectora con tal defensora ya no hay que temer!
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #24 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:18:42 pm »

Ja nigdy kaplicy zadnej na Dworcu nie widzialem..
Z tego co wiem to do tej pory byl Ks. Nabzdyk,ale juz sie zmienil.Dowiem sie i napisze.
Wlasnie sie dowiedzialem,ze w piatek jakis wariat wszedl do katedry i zaczal demolowac balaski,które sa w bocznym oltarzu tam gdzie obraz Matki Boskiej Opolskiej i chcial nimi rzucac w obraz,ale cos mu nie wyszlo.. Potem rzucil sie na Ksiedza jakiegos i lał sie z koscielnym.. Dokladnie nie wiem o co chodzi,nie chcialbym plotkowac,tyle od Bartka sie dowiedzialem wlasnie..
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2009, 21:20:35 pm wysłana przez kurak » Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
siloam
uczestnik
***
Wiadomości: 222


Profil na slideshare
« Odpowiedz #25 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:31:58 pm »

Nie rozumiem o czym Pan pisze. Może Pan przybliżyć sprawę?
Zapisane
O salutaris Hostia!
Quae Coeli pandis ostium,
Bella premunt hostilia,
Da robur, fer auxilium.
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #26 dnia: Czerwca 15, 2009, 21:47:27 pm »

Napisalem,ze nie wiem o tej sprawie za duzo,gdy dowiem sie na spokojnie co zaszlo to opisze bo nie chcialbym napisac glupot.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
PSFF
uczestnik
***
Wiadomości: 229


« Odpowiedz #27 dnia: Czerwca 16, 2009, 22:01:30 pm »

Jak to nie można nic zrobić? Łomot spuścić łobuzowi. Pan Siloam nie od tej strony się zabrał do roboty. Mówienie nic nie wskóra.

Że łomot to nie po chrześcijańsku? A co miałem napisać? Że nasłać urząd skarbowy, świnię podłożyć, wysłać niezadowolonego (trochę za nerwowego) pacjenta?
Zapisane
Lublinitzer
bywalec
**
Wiadomości: 60


Traditio+Familia+Proprietas

« Odpowiedz #28 dnia: Czerwca 17, 2009, 00:05:43 am »

Wlasnie sie dowiedzialem,ze w piatek jakis wariat wszedl do katedry i zaczal demolowac balaski,które sa w bocznym oltarzu tam gdzie obraz Matki Boskiej Opolskiej i chcial nimi rzucac w obraz,ale cos mu nie wyszlo..

I tu właśnie tkwi problem. Kilka lat temu, w diecezji opolskiej, przypadek poważnych nękań diabelskich wolano rozpatrywać jako chorobę psychiczną (na która cierpiała nie jedna ale kilka, w tym także przypadkowych osób.- ciekawy przypadek psychiatryczny;) )... Oby tym razem rzetelnie zbadano przypadek... Na szczęście problem udało się pomyślnie rozwiazać, po tym jak Bp Nossol jednak postanowił zaangażować wyznaczonego przez siebie egzorcystę.
Zapisane
La Virgen Maria es nuestra protectora con tal defensora ya no hay que temer!
Paweł
bywalec
**
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #29 dnia: Czerwca 17, 2009, 20:10:01 pm »

Ja nigdy kaplicy zadnej na Dworcu nie widzialem..
Z tego co wiem to do tej pory byl Ks. Nabzdyk,ale juz sie zmienil.Dowiem sie i napisze.
Wlasnie sie dowiedzialem,ze w piatek jakis wariat wszedl do katedry i zaczal demolowac balaski,które sa w bocznym oltarzu tam gdzie obraz Matki Boskiej Opolskiej i chcial nimi rzucac w obraz,ale cos mu nie wyszlo.. Potem rzucil sie na Ksiedza jakiegos i lał sie z koscielnym.. Dokladnie nie wiem o co chodzi,nie chcialbym plotkowac,tyle od Bartka sie dowiedzialem wlasnie..

pół żatrem pół serio: to są typowe objawy novusordomianizmu. Rąbanie balasek, wyrzucanie świętych obrazów i ich niszczenie, atak na księży ubranych w sutanny i kościelnych w firankowych komżach. Trezba dodać, że dzisiaj na tą chorobę cierpi wielu katolickich posoborowych biskupów, a nawet kardynałów, więc co dopiero zwykły laik.

A tak na poważnie: pomódlmy się za tych biednych ludzi, bo głupcy nie wiedzą, co czynią. Opętanym i szarlatanom  potzreba wiele łaski Bożej i opieka ezgorcysty. Pomódmy się, żeby odnaleźli właśwego.
+
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Skandal w Opolu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!