Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 16:39:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Papież Benedykt XVI - ocena pontyfikatu
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Papież Benedykt XVI - ocena pontyfikatu  (Przeczytany 5726 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 14, 2019, 17:36:35 pm »

 Można nas wszystkich spakować do 15 autokarów i zawieść ....do strefy Gazy ;)          https://www.youtube.com/watch?v=7-rAkj0PG2M
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 24, 2019, 19:06:54 pm »

Franciszek prosi o modlitwę za "papieża Benedykta"

Na audiencji generalnej 20 lutego papież Franciszek wspomniał o nadchodzącym święcie Tronu Piotrowego.
W tym kontekście prosił o modlitwę za siebie i swojego poprzednika, którego nazwał "papieżem Benedyktem".
"Módlcie się za mnie i moją posługę, a także za papieża Benedykta, aby [Piotrowa Posługa] zawsze i wszędzie wzmacniała braci w wierze."

 
https://gloria.tv/article/XLXrpQtS8tkp3DQksTvtUmo7m

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 25, 2019, 09:08:25 am »

Biskupi często proszą o modlitwę za papieża, to nic niezwykłego  ;D
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 25, 2019, 11:05:30 am »


W tym kontekście prosił o modlitwę za siebie i swojego poprzednika, którego nazwał "papieżem Benedyktem".
"Módlcie się za mnie i moją posługę, a także za papieża Benedykta, aby [Piotrowa Posługa] zawsze i wszędzie wzmacniała braci w wierze."

 


A jak mial nazwac? Wiadomo, ze jeden jest papiez, to, ze oficjalnie na wygnaniu, nie znaczy, ze w oczach Boga Bergoglio zajal jego miejsce. I chyba o. Jerzy zdaje sobie z tego sprawe.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Papież Benedykt XVI - ocena pontyfikatu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!