Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 10:16:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Wizjonerstwo nie popłaca - fałszywa nowenna!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Wizjonerstwo nie popłaca - fałszywa nowenna!  (Przeczytany 25224 razy)
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 11, 2009, 23:05:20 pm »

Teraz już wiem. Z zakonu wyrzucał go eks SJ Stanisław Obirek.
Bardziej była to rozgrywka  z prowincjałem Żakiem. Ale alibi na wyjscie z Zakonu to sobie  zapewnił.
Zapisane
Solozzo
bywalec
**
Wiadomości: 91


« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 12, 2009, 12:07:19 pm »

Teraz już wiem. Z zakonu wyrzucał go eks SJ Stanisław Obirek.
Bardziej była to rozgrywka  z prowincjałem Żakiem. Ale alibi na wyjscie z Zakonu to sobie  zapewnił.
oskarżył w liście go o. Generałą Prowincjała
<<Wystarczy tu wspomnieć częste spotkania Redakcji
Tygodnika Powszechnego i jego osnowy w naszych domach zakonnych. Nie przypadkowo
też spotkanie założycielskie ROAD (zalążka późniejszej Unii Demokratycznej, a obecnej Unii
Wolności) odbyło się w naszym domu zakonnym w Krakowie. Ludzie grający w Prowincji
pierwsze skrzypce z czasem ujawnili się jako zagorzali liberałowie, filosemici, zwolennicy
Unii Wolności, o poglądach modernistycznych. Wielu z nich uczestniczyło w podejrzanych
zjazdach i sympozjach, nie unikając również spotkań Rotary Club i pokrewnych organizacji.
Zaśmiecali Polskę różnymi szkalującymi narodową kulturę i tradycję artykułami, chętnie
drukowanymi zwłaszcza przez Gazetę Wyborczą.>
<<Przy okazji ostrzegłem Ojca Generała o promasońskich tendencjach Prowincjała>>
http://www.rozalia.krakow.pl/materialy/KaplanPrzedPlutonem/k01.pdf
Zapisane
Julia
Gość
« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 12, 2009, 12:11:53 pm »


Posłowie i senatorowie na Jasnej Górze 1-2 02.09. Dla mnie jest  jednoznaczne gdzie Prawda.Czy u ks Kiersztyna czy we wspólnotach dla intronizacji NSPJ działajacych w Kosciele za zgodą biskupów.
http://www.youtube.com/watch?v=geAYg17ho1E
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 12, 2009, 12:24:18 pm »

Teraz już wiem. Z zakonu wyrzucał go eks SJ Stanisław Obirek.
Bardziej była to rozgrywka  z prowincjałem Żakiem. Ale alibi na wyjscie z Zakonu to sobie  zapewnił.
oskarżył w liście go o. Generałą Prowincjała
<<Wystarczy tu wspomnieć częste spotkania Redakcji
Tygodnika Powszechnego i jego osnowy w naszych domach zakonnych. Nie przypadkowo
też spotkanie założycielskie ROAD (zalążka późniejszej Unii Demokratycznej, a obecnej Unii
Wolności) odbyło się w naszym domu zakonnym w Krakowie. Ludzie grający w Prowincji
pierwsze skrzypce z czasem ujawnili się jako zagorzali liberałowie, filosemici, zwolennicy
Unii Wolności, o poglądach modernistycznych. Wielu z nich uczestniczyło w podejrzanych
zjazdach i sympozjach, nie unikając również spotkań Rotary Club i pokrewnych organizacji.
Zaśmiecali Polskę różnymi szkalującymi narodową kulturę i tradycję artykułami, chętnie
drukowanymi zwłaszcza przez Gazetę Wyborczą.>
<<Przy okazji ostrzegłem Ojca Generała o promasońskich tendencjach Prowincjała>>
http://www.rozalia.krakow.pl/materialy/KaplanPrzedPlutonem/k01.pdf

Proszę jeszcze dodać ,że ks Kiersztyn napisał w odezwie że w zakonie Jezuitów jego zbawienie było zagrożone! Wielka  bzdura do kwadratu.Są  Jezuici którzy  są także bozymi Kapłanami.Na pewno wielu z Was zna takich.
Nie ze mną te sztuczki Brunner!
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 12, 2009, 18:59:26 pm »


Proszę jeszcze dodać ,że ks Kiersztyn napisał w odezwie że w zakonie Jezuitów jego zbawienie było zagrożone! Wielka  bzdura do kwadratu.Są  Jezuici którzy  są także bozymi Kapłanami.Na pewno wielu z Was zna takich.
Nie ze mną te sztuczki Brunner!

szczerze ?

nie za wielu ;))

ale dziękuję Panu za wiele szczegółów nt wspolnoty (sekty ?) x Kiersztyna. Wielka szkoda, że wizje przesłonily mu Kościół
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 12, 2009, 19:24:13 pm »

Ja często spowiadam się u jezuitów. W Kaliszu ci starsi są w porządku.
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 14, 2009, 02:56:26 am »

A tu ks dr hab Piotr Natanek po łacinie!

 Może tam Pana Jezusa nie było, była tylko widownia.

http://www.youtube.com/watch?v=G6Y1ao_JSgg
Zapisane
karolV
adept
*
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 18, 2009, 00:17:27 am »

Szanowni Państwo, uczestniczyłem we wspominanych rekolekcjach na Winogradach w Poznaniu. Mam mieszane uczucia - niby wszystko w porządku, ale jakoś serce niepewne.
W każdym razie - ks. Natanek odprawił już "tridentinę" co najmniej raz, ale wbrew obawom jednego z Szanownych Przedmówców - w języku łacińskim (wydał nawet mszalik łacińsko - polski!)
Kasa z płyt idzie na pustelnię w Grzechyni prowadzącą przez ks. Natanka.
Zakazu kazań ks. Natanek nie ma, o czym świadczą głoszone ciągle rekolekcje bez reakcji żadnej z kurii biskupich.
A jeśli chodzi o "aferę" z podrobioną nowenną, to została ona rozprowadzona przez osobę prywatną bez zgody (a nawet wbrew woli) ks. Natanka, o czym mówił właśnie w Poznaniu.
Co do ucałowania relikwii Jana Pawła II, to rzeczywiście do tego doszło, a wspomniane przez jednego z Przedmówców zaśnięcie w Duchu Świętym, czy jakkolwiek to się nazywa, wystąpiło u jednej osoby i wyglądało wybitnie podejrzanie (byłem bardzo blisko, kiedy do tego doszło i wyglądało bardzo sztucznie).

Podsumowując, nie wiem, co myśleć o ks. Natanku. Dyskusji, która toczyła się na forum przed awarią nie znam. Trudno jednoznacznie ocenić tę postać: poglądy ma bardzo konserwatywne (choć to z pewnością tradycjonalistom nie wystarcza ;) ), a jednocześnie opiera się na zestawie widzeń o dosyć niepewnych podstawach (chociaż wszystkie z nich zostały opublikowane z imprimatur lokalnych biskupów).
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 18, 2009, 12:18:22 pm »

Szanowni Państwo, uczestniczyłem we wspominanych rekolekcjach na Winogradach w Poznaniu. Mam mieszane uczucia - niby wszystko w porządku, ale jakoś serce niepewne.
W każdym razie - ks. Natanek odprawił już "tridentinę" co najmniej raz, ale wbrew obawom jednego z Szanownych Przedmówców - w języku łacińskim (wydał nawet mszalik łacińsko - polski!)
Kasa z płyt idzie na pustelnię w Grzechyni prowadzącą przez ks. Natanka.
Zakazu kazań ks. Natanek nie ma, o czym świadczą głoszone ciągle rekolekcje bez reakcji żadnej z kurii biskupich.
A jeśli chodzi o "aferę" z podrobioną nowenną, to została ona rozprowadzona przez osobę prywatną bez zgody (a nawet wbrew woli) ks. Natanka, o czym mówił właśnie w Poznaniu.
Co do ucałowania relikwii Jana Pawła II, to rzeczywiście do tego doszło, a wspomniane przez jednego z Przedmówców zaśnięcie w Duchu Świętym, czy jakkolwiek to się nazywa, wystąpiło u jednej osoby i wyglądało wybitnie podejrzanie (byłem bardzo blisko, kiedy do tego doszło i wyglądało bardzo sztucznie).

Podsumowując, nie wiem, co myśleć o ks. Natanku. Dyskusji, która toczyła się na forum przed awarią nie znam. Trudno jednoznacznie ocenić tę postać: poglądy ma bardzo konserwatywne (choć to z pewnością tradycjonalistom nie wystarcza ;) ), a jednocześnie opiera się na zestawie widzeń o dosyć niepewnych podstawach (chociaż wszystkie z nich zostały opublikowane z imprimatur lokalnych biskupów).
Zakazu kazań ks Natanek nie ma ,ale ma zakaz głoszenia rekolekcji intronizacyjnych.Proszę zadzwonić do kurii krakowskiej jak to ja uczyniłem i spytać o to.Dlaczego kuria nic nie robi?Widocznie jest im to na rękę, zabezpieczyli sie upomnieniem kanonicznym ks Natanka.

W podrobionej nowennie jest głoszona "teologia" ks Natanka niezgodna z nauka Kościoła. Kto wydał to doskonale wiem.Proszę nie myśleć ze ks Natanek będzie swoją osobą wszystko firmował.Wokół niego jest spora grupka aktywistów.
Poglądy "konserwatywne" ks Natanka uwidaczniają się także  w głoszeniu kłamstw i herezji.Proszę przesłuchać nagranie ks Natanka podane wczesniej na you tube.
Powołuje się na wizje swoich znajomych!!! Jakie implimatur! To jest hore!/Patrz jego nagranie na you tube/
Wypacza całkowicie przesłanie Pana Jezusa przekazane przez Rozalię Celakówną.Proszę sprawdzić z dzienniczkami Rozalii.
Taki kapłan jest dla mnie bardzo niewiarygodnym i dlatego postanowiłem ostrzec przed nim .Działania ks Natanka przybieraja znamiona totalnej dezinformacji i zamieszania w sprawie Intronizacji. Czego nie moze teraz dokonać ks Tadeusz Kiersztyn jest poza struktura Kościoła , z karami/robi to ks Natanek.

Niestety jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach, a niestety ludzie zawierzają w ciemno temu kapłanowi.Poza tym sprawdzenie podanych informacji stanowi dla wielu pewną fatygę.Ja sprawdziłem i z pełną odpowiedzialnością piszę o tym czego się dowiedziałem.

« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2009, 12:20:04 pm wysłana przez Robert » Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #39 dnia: Kwietnia 01, 2009, 20:12:49 pm »

wiadomość dla "uzytku wewnętrznego" w zakonie  ale  ważna dla każdego zainteresowanego osobą ks Natanka.
Ks prof Rakocy jest teologiem biblistą na KUL
...
Do wiadomości Konfratrów!
W nawiązaniu do informacji przekazanej uczestnikom ostatniego Konwentu Prowincjalnego o głoszeniu przez ks. Piotra Natanka, że na Cudownym Medaliku znajdują się symbole masońskie, pragnę poinformować, że odbyłem w tej sprawie rozmowę z Księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem, Arcybiskupem Metropolitą Krakowskim.
Ksiądz Kardynał powiedział mi o upomnieniach i o nałożonych już uprzednio karach na ks. Natanka za głoszenie błędnych nauk.
W dniu wczorajszym, tj. 5 marca, otrzymałem wiadomość, że Ksiądz Kardynał nałożył na ks. Piotra Natanka zakaz sprawowania posługi Słowa Bożego. O naruszeniu tego zakazu proszę informować bezpośrednio Kurię Archidiecezji Krakowskiej.
Z pozdrowieniami
Ks. Waldemar Rakocy CM
...
Zapisane
Kamil S. BAJDAK
Gość
« Odpowiedz #40 dnia: Kwietnia 02, 2009, 08:08:42 am »

Ks. Natanek nazwał O. Mateo Crawley-Boevey - tego który napisał książkę "Jezus Król Miłości" - największym przekrętem XIX wieku.

Więcej informacji można znaleść tutaj: Wypaczanie przesłania Pana Jezusa do Rozalii Celakówny
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #41 dnia: Kwietnia 02, 2009, 14:37:31 pm »

Witam

Proszę o materiały linki i cytaty(sługi Bożej Rozalii Celakówny te prawdziwe a nie te podrabiane ) na temat Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego i przeciwko Intronizacji Pana Jezusa Króla Polski było to na starym forum ale się skasowało :-(

Z góry dziękuję za wszelką pomoc  :)

http://www.jezuici.pl/wb//pages/rozalia-celakF3wna/czym-jest-proponowana-przez-rozaliEA-intronizacja.php
artykuł ks prof Władysława Kubika odpowiedzialnego za proces Rozalii Celakówny
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Wizjonerstwo nie popłaca - fałszywa nowenna! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!