Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 15:14:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: gorący apel - usunąć "brawa" i "precze"!!!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: gorący apel - usunąć "brawa" i "precze"!!!  (Przeczytany 7273 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Czerwca 12, 2009, 14:25:04 pm »

mam nadzieję, że nie będzie to wołanie na puszczy...
Uważam, że możliwość anonimowego, łatwego dołożenia komuś "preczem" jest sprzeczna z duchem Chrzescjaństwa. Również (moim prywatnym zdaniem jest to na pograniczu chamstwa). Na forum wypowiadają się księża. Odrobina złośliwościi i jakiś godny szacunku, dobry ksiądz będzie "obdarzony" na forum reputacją powiedzmy "-20"...
Jakąś "złą krew" robi ten beznadziejny pomysł, to rozstrzasanie, kto dał minusa. Noeoni? Trasdsi gorsi od neonów?
Liczę na wsparcie forumowiczów, którzy tu zaglądają żeby się czegoś dowiedzic na tenat tradycji, wyjasnić wątpliwości, a nie żeby udowodnić, że ktoś jest "gupi"...
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:33:53 pm »

jak Pan już zapewne zauważył, usunięte :)
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:37:19 pm »

jak Pan już zapewne zauważył, usunięte :)
szczerze pisząc to zauważyłem to dopiero po napisaniu tego postu  ;D, ale  to tylko kosmetyczna zmiana!. Plusy i minusy - to praktycznie to samo. Wyobraźmy sobie na przykład księdza, który ofiarnie wspiera tradycję. Wchodzi na forum i ma - "-10". Co sobie wytedy pomyślii?
To jest wystawianie się na ataki wszelkiej swołoczy z siecii...
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:46:43 pm »

ee, chyba Pan przesadza...

Ale jedno mnie ciekawi. Jak tylko ta funkcjonalność się pojawiła, dało się wywnioskować, że w zamierzeniu miała to być zabawa, które mogłaby skutkować pewną refleksją. Ponieważ nikt nie zdefiniował dokładnie słów "reputacja", "brawo" i "precz" w tej zabawie, więc trochę trudno poczynić refleksję, bo właściwie nie wiadomo nad czym, ale: czy komukolwiek z Szanownych Forumowiczów udało się mimo wszystko poczynić jakąkolwiek refleksję dotyczącą własnej osoby, własnego "uczestniczenia" w forum? Czy dostrzec jakąś korzyść z tej zabawy?
Gdy na takie pytanie Forumowicze odpowiedzą pozytywnie, ja nie mam nic przeciwko pozostawieniu tej zabawy w spokoju :)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:51:04 pm »

ee, chyba Pan przesadza...

Ale jedno mnie ciekawi. Jak tylko ta funkcjonalność się pojawiła, dało się wywnioskować, że w zamierzeniu miała to być zabawa, które mogłaby skutkować pewną refleksją. Ponieważ nikt nie zdefiniował dokładnie słów "reputacja", "brawo" i "precz" w tej zabawie, więc trochę trudno poczynić refleksję, bo właściwie nie wiadomo nad czym, ale: czy komukolwiek z Szanownych Forumowiczów udało się mimo wszystko poczynić jakąkolwiek refleksję dotyczącą własnej osoby, własnego "uczestniczenia" w forum? Czy dostrzec jakąś korzyść z tej zabawy?
Gdy na takie pytanie Forumowicze odpowiedzą pozytywnie, ja nie mam nic przeciwko pozostawieniu tej zabawy w spokoju :)

Zgadzam się z Panem :) Mi się udało poczynić "refleksję", a mianowicie że ( z uwagi na zaakcentowane pogrubione zdanie w Pana wypowiedzi ) modernizm wdarł się na Forum Krzyż :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:57:27 pm »

nikt nie zdefiniował dokładnie słów "reputacja", "brawo" i "precz" w tej zabawie

polecam panu książkę, może niekoniecznie tradycyjną, ale może byc wydanie sprzed soboru - "Słownik Języka Polskiego".
Bo chyba w tym języku się Państwo bawią?
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:26:36 pm »

jak Pan już zapewne zauważył, usunięte :)
szczerze pisząc to zauważyłem to dopiero po napisaniu tego postu  ;D, ale  to tylko kosmetyczna zmiana!. Plusy i minusy - to praktycznie to samo. Wyobraźmy sobie na przykład księdza, który ofiarnie wspiera tradycję. Wchodzi na forum i ma - "-10". Co sobie wytedy pomyślii?
To jest wystawianie się na ataki wszelkiej swołoczy z siecii...

Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:29:13 pm »

modernizm wdarł się na Forum Krzyż :)

Fakt





Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:31:22 pm »

Na tych kościołach nawet krzyża, ani choćby ryby nie ma - czy one są ekumeniczne, do wspólnego użytku?
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:42:39 pm »

Cytuj
Odrobina złośliwościi i jakiś godny szacunku, dobry ksiądz będzie "obdarzony" na forum reputacją powiedzmy "-20"..
A potem pójdzie do p Waci do kuchni, zabierze nóż i się potnie bo najważniejsza dla niego jest opninia ludzi których nawet osobiście nie zna ;)

Przecież chyba trzeba mieć jakieś poczucie własnej wartości a nie kształtować je jakimiś preczami z netu. Co my dzieci neostrady jesteśmy?

Mnie pomogły. Wiem że ten stary avatar ma jakąś "magiczną" moc.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:46:50 pm »

Na tych kościołach nawet krzyża, ani choćby ryby nie ma - czy one są ekumeniczne, do wspólnego użytku?

???
Na jakich kościołach??? Toż to budynki mieszkalne (architektoniczny modernizm...)
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:48:02 pm »

Ad Tomasz Torquemada  :)

Heheh :D wiedziałem - no nic dodac nic ująć:D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2525


« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:58:30 pm »

Ogłoszenie!!

Zawiążę SPÓŁDZIELNIĘ REPUTACYJNĄ. Osoba, ktora przystepuje do spoldzielni bedzie dostawac od uczestnikow spoldzielni minimum raz dziennie plusa pod warunkiem, ze odwzajemni sie tym samym wobec wszystkich uczestnikow spoldzielni. Zapisy na priv. Oferta wazna do konca tygodnia.
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 571


dawniej Bambin

« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:59:04 pm »



Kiedyś używałem Nervosol. W czasie lekcji nauczyciel wyzywał mnie do tablicy i nie umiałem odpowiedzieć na proste pytania. Ostrzegam wszystkich uczniów i studentów przed zażywaniem Nervosoli bo można stracić rozum. Piszę poważnie !!! Na uspokojenie polecam zjeść czekoladę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 16:00:52 pm wysłana przez Baltazar » Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 12, 2009, 16:06:28 pm »



to niby dla mnie, jak rozumiem? Obejdzie się.
Nie szkoda panu czasu na wyszukiwanie takich bzdur w sieci?
Mam nadzieję, że sam pan tego nie testował na sobie - bo niestety sądząc  po tym co pan wypisuje nie jestem pewien czy się pan nie "uraczył"
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 16:08:06 pm wysłana przez marekkoc » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: gorący apel - usunąć "brawa" i "precze"!!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!