Novus Ordo > Kościół posoborowy
Nowa Wiosna Kościoła (post-)soborowego
(1/700) > >>
Andris krokodyl różańcowy:
K.N.O., tekst: http://breviarium.blogspot.com/2009/02/nowa-kultura-z-jezusem-czyli-oaza.html : Brakuje czytelnego komentarza, co jest nieprawidłowe, przydałoby się wyjaśnienie, dlaczego jesteśmy przeciw.

Obawiam się, że taka dyskoteka bardziej ludzi wciągnie na różne techno-party niż zewangelizuje. Poza tym podciągając Boga pod różne bzdurne rzeczy grzeszy się przeciw drugiemu przykazaniu. A taki dyskotekowy "kult" to zrobienie sobie złotego cielaczka, jak za nieobecności Mojżesza i tańczenie przed nim. Gdyby było "Oaza robi dyskotekę, chcemy się kulturalnie zabawić, bez picia, ćpania i palenia" to nie mam nic przeciw - oni się bawią, ich sprawa. Ale teksty w stylu "Dla Ciebie, Adonai", "...with Jesus", "Prawdziwa miłość nadchodzi" powodują odczucie, że to "pachnie" paranoją.

wiridiana:
Koleżanka nie chce się ze mną wybrać :(

To się skończy tak że przyjdą ludzie którzy niekoniecznie są związani z oazą, a alkoholu napiją się przed wejściem. A poza tym po jednej dyskotece oazowej w Warszawie jestem tak zdegustowana że jak mam iść to wolę na normalne.

Sam znaczek jest głupi z tą ręką. Pomysł może nie, ale realizacja... i jeszcze w pewnym sensie promowanie Walentynek.
Sebastianus:
Bełchatów... nie tak daleko. Gdyby nie dwa "ale" mógłbym się wybrać.
Pierwsze "ale" to dokładnie takie samo, o którym wspomniał przedmówca Andris Inkvizitors .
Natomiast drugie. Nie znoszę takich masówek. Moim zdaniem to zabijanie indywidualności.
Ciekawe jakie "owoce" przyniesie owa oazowa dyskoteka. Może przed zabawą jakaś modlitwa? ;)
wiridiana:
Spowiedź jest przewidziana o północy. Pewnie z grzechów popełnionych na zabawie...
Caesar:

--- Cytat: wiridiana w Lutego 06, 2009, 13:28:02 pm ---Spowiedź jest przewidziana o północy. Pewnie z grzechów popełnionych na zabawie...
--- Koniec cytatu ---
To w takim wypadku lepiej nad ranem ją zrobić, zeby dwa razy nie chodzić :)
Nawigacja
Indeks wiadomości
Następna strona

Idź do wersji pełnej