Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 11:42:13 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 1000 szkół i strzelnic na 1050-lecie Chrztu Polski
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: 1000 szkół i strzelnic na 1050-lecie Chrztu Polski  (Przeczytany 30505 razy)
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #45 dnia: Lutego 15, 2015, 18:11:24 pm »

Proszę sobie darować swoją biegunke postową i wypowiedzi w moja stronę

Ależ ja tylko odpowiadam na Pani zaczepkę, najkulturalniej, jak potrafię. Nie widać?

Przecież każdy kto nie popiera współpracownika Prezydenta Wszechczasów to liberał/nacjonalista/gnostyk tudzież inny wróg Tradycji Kościoła.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #46 dnia: Lutego 15, 2015, 18:33:35 pm »

Proszę sobie darować swoją biegunke postową i wypowiedzi w moja stronę

Ależ ja tylko odpowiadam na Pani zaczepkę, najkulturalniej, jak potrafię. Nie widać?

Jaką zaczepkę?, że raczyłam napisać ze forum niepolityczne? 

http://screenshooter.net/100648968/tyqvkis

Nie, nie tego dotyczy moja odpowiedź.
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #47 dnia: Lutego 15, 2015, 18:34:28 pm »

Proszę sobie darować swoją biegunke postową i wypowiedzi w moja stronę

Moja odpowiedź dotyczy tego wpisu  :) Bo czasami doprawdy trudno mi zrozumieć Pani misję pouczania mnie publicznie, co jest stosowne, a co nie. Ja też chodziłam do przedszkola i kindersztubę odebrałam jak należy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2015, 18:38:22 pm wysłana przez CiociaA » Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #48 dnia: Lutego 15, 2015, 18:35:58 pm »

Proszę sobie darować swoją biegunke postową i wypowiedzi w moja stronę

Ależ ja tylko odpowiadam na Pani zaczepkę, najkulturalniej, jak potrafię. Nie widać?

Przecież każdy kto nie popiera współpracownika Prezydenta Wszechczasów to liberał/nacjonalista/gnostyk tudzież inny wróg Tradycji Kościoła.

A gdzie o tym Pan przeczytał, przeoczyłam chyba? Proszę mi pomoc odnaleźć. Podobno forum skupia ludzi zorientowanych tradycjonalistycznie?
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2015, 18:41:09 pm wysłana przez CiociaA » Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #49 dnia: Lutego 15, 2015, 19:15:51 pm »

Niektórzy tu obecni tak uważają - dla nich niepopieranie PiS to herezja niegodna tradycyjnego katolika.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #50 dnia: Lutego 15, 2015, 19:19:41 pm »

Cytuj
Przecież każdy kto nie popiera współpracownika Prezydenta Wszechczasów to liberał/nacjonalista/gnostyk tudzież inny wróg Tradycji Kościoła.

Jak rozumiem Prezydent Wszechczasów to L.Kaczyński. A współpracownik to kto? Braun czy Duda?
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #51 dnia: Lutego 15, 2015, 20:05:51 pm »

Duda oczywiście, były minister w jego kancelarii
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #52 dnia: Lutego 15, 2015, 23:47:51 pm »

Proszę sobie darować swoją biegunke postową i wypowiedzi w moja stronę

Moja odpowiedź dotyczy tego wpisu  :) Bo czasami doprawdy trudno mi zrozumieć Pani misję pouczania mnie publicznie, co jest stosowne, a co nie. Ja też chodziłam do przedszkola i kindersztubę odebrałam jak należy.

Pani Anno M. jest Pani ostatnią Osobą na tym forum, z którą miałabym ochotę poczubić się. To, że w wielu sprawach się zgadzamy i możemy wspópracować AMGD, nie znaczy, że we wszystkim. Kapitalnie ujął to Grzegorz Braun w cytowanym przeze mnie na początku fragmencie wywiadu:
Bo przecież nie o to chodzi, byśmy się ze sobą mieli we wszystkim zgadzać – ale by się wzajemnie dobrze informować i samemu jasno deklarować: kto jest kim i za czym się opowiada.
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #53 dnia: Lutego 27, 2015, 23:07:19 pm »

Grzegorz Braun na Ostrowie Tumskim:

http://new.livestream.com/accounts/6015614/events/3837086/player?width=640&height=360&autoPlay=true&mute=false
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #54 dnia: Marca 17, 2015, 13:18:00 pm »

Niektórzy tu obecni tak uważają - dla nich niepopieranie PiS to herezja niegodna tradycyjnego katolika.

-Nie jestem demokratą, nie wierzę w demokrację. Co to znaczy? Nie wierzę w rozstrzyganie pozytywne spraw wagi państwowej w kolektywie (...) Nie wierzę by taki twór jak państwo był sterowny, mobilny, efektywny i bezpieczny jeśli ta Rzeczpospolita będzie wydana na łaskę nastrojów, tłumów, koniunktur. Nie jestem demokratą. Jestem monarchistą-modlę się powrót króla, bo jeśli sobie tego nie wymodlimy w porę, to będą nas trzymać za twarz funkcjonariusze zwykłej świeckiej hunty- tłumaczył zgromadzonym w hotelowej sali.
Wiele słów padło także na temat obecnej polityki zewnętrznej Polski oraz kierunku w jakim powinna iść. Najważniejsze według Brauna jest utrzymanie poprawnych dyplomatycznie stosunków na Wschodzie Europy. Najgorszym dla Polski posunięciem będzie "pójście na wojnę". http://mojakruszwica.pl/.../379-mojakruszwica-pl-na...
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #55 dnia: Marca 17, 2015, 13:53:04 pm »

Ktoś z Państwa wie jak idzie zbieranie podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna?
Zapisane
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #56 dnia: Marca 17, 2015, 14:00:49 pm »

Ktoś z Państwa wie jak idzie zbieranie podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna?

Pytałam w niedzielę w Centrum im. JP II w Mississaudze, gdzie trwa zbieranie podpisów wśród Polonii: "Idzie z wolą Bożą"-odpowiedziano.  ;D
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #57 dnia: Marca 17, 2015, 14:31:41 pm »

W najbliższy piątek gościmy Pana Grzegorza w Ostrowie Wielkopolskim!
O 18:30 w klubie N a wcześniej o 14:20 w auli I-go Liceum (zaproszenie Polskiego Towarzystwa Historycznego)
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #58 dnia: Marca 17, 2015, 19:11:21 pm »

Ktoś z Państwa wie jak idzie zbieranie podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna?
Gdy pytałem w niedzielę to było słabiutko. Trzeba się sprężać i zbierać podpisy.
Zapisane
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #59 dnia: Marca 18, 2015, 04:11:49 am »

Ktoś z Państwa wie jak idzie zbieranie podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna?
Gdy pytałem w niedzielę to było słabiutko. Trzeba się sprężać i zbierać podpisy.

Była propozycja : swój głos + przyprowadzić 10. Inaczej nie uzbiera się   :(

A taki miłościwie panujący Prezydent ma podobno 250 mln!!!! ;D
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: 1000 szkół i strzelnic na 1050-lecie Chrztu Polski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!