Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:03:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Głosowanie skończone: Czerwca 17, 2009, 22:16:34 pm)
UPR - 16 (11,8%)
PR - 52 (38,2%)
Libertas - 12 (8,8%)
PiS - 17 (12,5%)
PO - 8 (5,9%)
PSL - 1 (0,7%)
Samoobrona - 0 (0%)
inne - 1 (0,7%)
<18 lat - 5 (3,7%)
nie głosowałem / głosowałam - 24 (17,6%)
Głosów w sumie: 126

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj
Autor Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Przeczytany 20033 razy)
marcin
Gość
« Odpowiedz #135 dnia: Czerwca 11, 2009, 20:50:39 pm »

liczba minusów i plusów wynika także z zaangażowania na forum :) trochę to dziecinada z tymi plusami i minusami.
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #136 dnia: Czerwca 11, 2009, 21:20:58 pm »

Ciekawe, czy jest przewidziana reputacja na minusie?

---
Zajrzałem do wątku o DN i już wiem - będą minusy ujemne.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2009, 21:37:49 pm wysłana przez Edi » Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #137 dnia: Czerwca 11, 2009, 22:15:41 pm »

Bo na razie są tylko minusy dodatnie.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #138 dnia: Czerwca 11, 2009, 23:08:39 pm »

Nie trudno zauważyć, że ludzie popierający lefebrystów mają dużo plusów, natomiast ludzie, którzy na forum pozwalają sobie na słuszną krytykę Bractwa mają dużo minusów. Mnie akurat minusy nie przeszkadzają bo i zdania nie mam zamiaru zmienić na temat FSSPX, natomiast gdy porównuję te "wyniki" np. Panów Fidelisa i Tato z wynikami Panów Antiquus Ordo i Caesara to pojawia się w mym sercu niesmak.

Mój kochany panie Kalistrat, lubię pana za to zdanie! I love you, my dear boy. I realy do. Duży, jedynie słuszny plus ode mnie.
Powszechnie wiadomo, że krytykę dzielimy na słuszną i tę, która budzi niesmak. :)
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #139 dnia: Czerwca 11, 2009, 23:38:21 pm »

No to chyba jasne jest, że Pana minusy nie pochodzą od DN, nie?

no przecież ja zażartowałem :)
bo Pani wcześniejsze słowa zabrzmiały tak jakby siekający minusami ukryty neon, czy kto tam, psujący reputację Pani wiridiany był be, ale już taki sam siekający trads psujący reputację neona jest OK, bo to tradiforum... a ja na to jeszcze raz, że i jeden i drugi to jedno... itd... :)

Cytuj
Daj Boże, żeby jak najprędzej znalazł się Pan po właściwej stronie :DD

Jestem razem z Panią po właściwej stronie
i może się Pani do mnie nie przyznawać, ja swoje wiem :)

Cytuj
wiem, że obserwuję cykl 12-godzinny :D

i ja wiem, że obserwuję :)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #140 dnia: Czerwca 12, 2009, 12:04:04 pm »

A ja obstawiam, że to od Panów popierających FSSPX. Nie trudno zauważyć, że ludzie popierający lefebrystów mają dużo plusów, natomiast ludzie, którzy na forum pozwalają sobie na słuszną krytykę Bractwa mają dużo minusów. Mnie akurat minusy nie przeszkadzają bo i zdania nie mam zamiaru zmienić na temat FSSPX, natomiast gdy porównuję te "wyniki" np. Panów Fidelisa i Tato z wynikami Panów Antiquus Ordo i Caesara to pojawia się w mym sercu niesmak.

Heheh:) Panie Kalistrat, Pan to ma nosa słowo daję, jak na adolescencję zważywszy czujnego niebywale.:) TO Pan nie wie, że my z FSSPX to "spiskowcy"? "Tajna Czarna Sotnia", maniakalni konspiratorzy, którzy postanowili uknuć najbardziej podstępną tajną intrygę ?;))) Zapewniam, Pana, że my niczego z Panem Fidelisem innego na tym forum nie robimy, jak tylko w tajnym porozumieniu bez przerwy klikamy na minusy wszystkich z wyjątkiem "wtajemniczonego kręgu uczestników naszego spisku" a wszystko to czynimy według tajnej instrukcji JE.Ks.Bp.Bernarda Fellaya, a to temu, że my "obrzydliwi lefebryści" podstęp i konspirację mamy we krwi !!! ;D Zresztą dla spokoju Pana sumienia moderacja wydumała "rewolucyjną" zmianę i teraz jest już "jeden wskaźnik" dzięki czemu nam z Panem Fidelisem "siadło" to tak pożądane przez niektórych z Państwa "republikańskie powodzenie". Widac wariant pierwszy źle wpływał na wynalzców owej osobliwej formy czynienia sobie "publicity" ... po prostu "Prima aprilis nie udałsia, chaciał piardnuć a usrałsia" za przeproszenim Dam oczywiście  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 12:06:10 pm wysłana przez Tato » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #141 dnia: Czerwca 12, 2009, 21:50:02 pm »

Jak próbuję mówić że PE jest ważną instytucją mówi mi się że właśnie nie jest dlatego nie warto głosować. Jak mówię że jest nieważna i żeby tam wysłać wszelkiej maści podejrzane typy to się mówi jak to PE jest ważne...
Traktat Lizboński? Przyjmą? Może nie. Teraz, może za 4 lata a może za 8 a może wcale. Nie zamierzam się martwić takimi sprawami skoro nie mam na nie wpływu. Euro niedługo w Polsce a potem już tylko koniec świata a Pan mi tu o jakiś traktatach ;)

Jak przyjmiemy euro to będzie konieć świata? Coś takiego?

Skoro Pani nie ma ma nic wpływu, to dlaczego głosuje?

P.S. Do Pani i nie tylko: JAKICHŚ. "Jakiś" to może być problem. To tak a propos obrony polskości.
Zapisane
natasz
Gość
« Odpowiedz #142 dnia: Czerwca 12, 2009, 21:54:32 pm »

Jeżeli chodzi o euro - może nie koniec świata (osobiście nie mam zdania na temat efektu ekonomicznego - za mało danych), ale za piwo we Florencji przyszło mi raz zapłacić 9 euro, sprawa godna przemyślenia!
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #143 dnia: Czerwca 12, 2009, 21:56:29 pm »

Jeżeli chodzi o euro - może nie koniec świata (osobiście nie mam zdania na temat efektu ekonomicznego - za mało danych), ale za piwo we Florencji przyszło mi raz zapłacić 9 euro, sprawa godna przemyślenia!

A porównał Pan zarobki Włochów i Polaków?
Zapisane
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #144 dnia: Czerwca 12, 2009, 22:03:02 pm »

A porównał Pan zarobki Włochów i Polaków?

Jeśli chodzi o moją branżę (telekomunikacja), to są zasadniczo na podobnym poziomie.
Zapisane
natasz
Gość
« Odpowiedz #145 dnia: Czerwca 12, 2009, 22:04:45 pm »

Właśnie porównałem, i okazuje się, że w ramach swojej wypłaty statystyczny Polak kupi więcej piwa, niż statystyczny Włoch. O, sam się zdziwiłem. (ale te 9 euro, to wyśrubowana cena, może to przez to). Dane niestety z 2008 roku.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #146 dnia: Czerwca 12, 2009, 22:05:02 pm »

Jeżeli chodzi o euro - może nie koniec świata (osobiście nie mam zdania na temat efektu ekonomicznego - za mało danych), ale za piwo we Florencji przyszło mi raz zapłacić 9 euro, sprawa godna przemyślenia!

A porównał Pan zarobki Włochów i Polaków?

Od przejścia Słowacji na Euro, bardzo wielu z nich robi zakupy w ... Polsce!!!
Już 250 tysięcy przejść przez granicę!
(Przypomnę, że granice nie zniknęły.)
Zwykle nawet po piwo sie jechało z Polski na Słowację!
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #147 dnia: Czerwca 12, 2009, 22:08:48 pm »

Jeżeli chodzi o euro - może nie koniec świata (osobiście nie mam zdania na temat efektu ekonomicznego - za mało danych), ale za piwo we Florencji przyszło mi raz zapłacić 9 euro, sprawa godna przemyślenia!

Ja o piłce nożnej mówiłam ;)


Skoro Pani nie ma ma nic wpływu, to dlaczego głosuje?


Lubię się polansować :)
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #148 dnia: Czerwca 12, 2009, 22:27:08 pm »

Jeśli chodzi o moją branżę (telekomunikacja), to są zasadniczo na podobnym poziomie.

Ceny i tak nie mogą być za wysokie, bo ludzie zwyczajnie nie kupią danego produktu. Prawo podaży i popytu musi działać.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #149 dnia: Czerwca 13, 2009, 21:39:50 pm »

A plusy to lepiej dostawać za mądre słowo niż wygląd.
już Pani tego nie odkręci, plus za wygląd :)

Ja bym powiedział, że za całokształt.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!