Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 15:01:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231963 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Głosowanie skończone: Czerwca 17, 2009, 22:16:34 pm)
UPR - 16 (11,8%)
PR - 52 (38,2%)
Libertas - 12 (8,8%)
PiS - 17 (12,5%)
PO - 8 (5,9%)
PSL - 1 (0,7%)
Samoobrona - 0 (0%)
inne - 1 (0,7%)
<18 lat - 5 (3,7%)
nie głosowałem / głosowałam - 24 (17,6%)
Głosów w sumie: 126

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Przeczytany 20133 razy)
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #90 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:22:56 pm »


Ale zaraz głosować ( na kandydata który i tak jest bez szans ) aby tylko po to tylko by mieć "czyste"  sumienie że się głosowało?

Powinien Pan przeczytac to zdanie, ze sto razy i zastanowic sie nad tym, co Pan napisal.
Mnie nawet rece opadly.

Przeczytałem trzy razy i widzę, że Panu nie tylko ręce opadły...
Na czerwono podpowiedź gdyby jednak nic nie ożyło.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #91 dnia: Czerwca 09, 2009, 23:28:21 pm »

Cytuj
i że to dzięki PE płaci Pani mniej za roaming?

Nie płacę wcale ;)

Cytuj
Do PE powinni iść najlepsi a nie nagorsi, żeby ich "unieszkodliwić".
Najgorsi. Rozwalą ich swoim beznadziejstwem :) Po co marnowac zdrowie normalnych ludzi?

Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #92 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:16:10 am »

Nie płacę wcale ;)


To bardzo źle. Polecam wszelkie wyjazdy zagraniczne inne niż wycieczki. Zmienia się wówczas polskocentryczną optykę widzenia.


Najgorsi. Rozwalą ich swoim beznadziejstwem :) Po co marnowac zdrowie normalnych ludzi?

Zapewniam Panią, że Magdalena Środa niczego by nie chciała rozwalić w UE, co najwyżej działalaby destrukcyjnie wobec rodziny. A chyba nie o to Pani chodzi?

Pan raczy naprawdę żartować!?

Nie.

Wrzucił Pan do tego postu wszystko, deficyt demokracji w UE i przeregulowanie rynku. Ale czy się to komuś podoba czy nie, UE jest najlepszym projektem, który zapewnia pokój i stabilizację na naszym kontynencie, przynajmniej na swoim terytorium.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 00:20:38 am wysłana przez Adam » Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #93 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:28:47 am »


To bardzo źle. Polecam wszelkie wyjazdy zagraniczne inne niż wycieczki. Zmienia się wówczas polskocentryczną optykę widzenia.

Jest jakiś przymus dzwonienia z zagranicy telefonem komórkowym?



Cytuj
Zapewniam Panią, że Magdalena Środa niczego by nie chciała rozwalić w UE, co najwyżej działalaby destrukcyjnie wobec rodziny. A chyba nie o to Pani chodzi?
Na razie PE nie daje jej takiej możliwości dlatego tam jest mniej groźna niż tu.


Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #94 dnia: Czerwca 10, 2009, 00:34:10 am »

Jest jakiś przymus dzwonienia z zagranicy telefonem komórkowym?

Przy chociażby kilkumiesięcznych wyjazdach ta możliwość się przydaje, zwłaszcza, gdy nie ma się dostępu do Internetu.

Na razie PE nie daje jej takiej możliwości dlatego tam jest mniej groźna niż tu.

Próbuję Pani wytłumaczyć, że rola PE się zwiększa i po Traktacie Lizbońskim będzie jeszcze większa. Pani traktuje PE jako nic nie ważną instytucję, która nie ma wpływu na nasze życie
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #95 dnia: Czerwca 10, 2009, 07:12:41 am »

[...]
Cytuj
Zapewniam Panią, że Magdalena Środa niczego by nie chciała rozwalić w UE, co najwyżej działalaby destrukcyjnie wobec rodziny. A chyba nie o to Pani chodzi?
Na razie PE nie daje jej takiej możliwości dlatego tam jest mniej groźna niż tu.

Szkoda tylko, że taka forma unieszkodliwienia tej pani wiąże się z tak znacznym nakładem finansowym.
Można by te pieniądze lepiej wydać, albo ostatecznie jeśli już, to na kogoś pożyteczniejszego na tym stanowisku.
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #96 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:30:29 am »

Tak więc wychodzi na to, pan Jurek niepotrzebnie wychodził z PIS, z funkcji Marszałka Sejmu. Szlachetnie uczynił....
Dokładnie tak. Powiem więcej; w polityce trzeba kierować się skutecznością, a nie szlachetnością czy emocjami. O wiele skuteczniejszy byłby w PIS-e.
Przy całym szacunku do pana Jurka, rozumiejąc motywy nim kierujące, uważam jednak że postąpił wtedy po prostu głupio. A w polityce to prawie przestępstwo. Dlatego też nie zagłosowałem na niego.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #97 dnia: Czerwca 10, 2009, 08:47:07 am »

Cytuj
Przy chociażby kilkumiesięcznych wyjazdach ta możliwość się przydaje, zwłaszcza, gdy nie ma się dostępu do Internetu.
Są budki telefoniczne. A brak internetu? W UE?? tak nie można ;)

Cytuj
Próbuję Pani wytłumaczyć, że rola PE się zwiększa i po Traktacie Lizbońskim będzie jeszcze większa. Pani traktuje PE jako nic nie ważną instytucję, która nie ma wpływu na nasze życie
Jak próbuję mówić że PE jest ważną instytucją mówi mi się że właśnie nie jest dlatego nie warto głosować. Jak mówię że jest nieważna i żeby tam wysłać wszelkiej maści podejrzane typy to się mówi jak to PE jest ważne...
Traktat Lizboński? Przyjmą? Może nie. Teraz, może za 4 lata a może za 8 a może wcale. Nie zamierzam się martwić takimi sprawami skoro nie mam na nie wpływu. Euro niedługo w Polsce a potem już tylko koniec świata a Pan mi tu o jakiś traktatach ;)

Cytuj
Szkoda tylko, że taka forma unieszkodliwienia tej pani wiąże się z tak znacznym nakładem finansowym.
Można by te pieniądze lepiej wydać, albo ostatecznie jeśli już, to na kogoś pożyteczniejszego na tym stanowisku.
To ja jeszcze dopłacę byleby tej wariatki tu nie było.
I tak jej płacimy jak wykłada na uczelni. To tu trochę zaoszczędzimy i nie popsuje myślenia studentom.


Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
best
Gość
« Odpowiedz #98 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:16:01 pm »

Ale czy się to komuś podoba czy nie, UE jest najlepszym projektem, który zapewnia pokój i stabilizację na naszym kontynencie, przynajmniej na swoim terytorium.


Najlepszym projektem DLA KOGO ? Dla narodów Europy, dla pojedyńczego człowieka ? Żeby nie odwoływać  sie do abstrakcyjnych rzeczy podam panu jeden przykład w jaki sposób "UE" uszczęsliwi miliony polskich kierowców. Otóż Komisja Europejska przygotowuje dyrektywę wprowadzającą euromandaty. Ma wejść w życie w ciągu 3 lat. Zdaje pan sobie sprawe, ze Polak nie zarabia tyle co Niemiec i dla mnie 50 euro to znaczny wydatek. Co tam pustki w kieszeni ale za to "pokój i stabilizacja" na kontynencie.
Zapisane
best
Gość
« Odpowiedz #99 dnia: Czerwca 10, 2009, 12:20:23 pm »

Próbuję Pani wytłumaczyć, że rola PE się zwiększa i po Traktacie Lizbońskim będzie jeszcze większa. Pani traktuje PE jako nic nie ważną instytucję, która nie ma wpływu na nasze życie


W jakim zakresie zwiększa się rola PE ? Ma inicjatywę ustawodawczą ?  Z tego co wiem to nie ma. Ten cygański tabor to instytucja fasadowa gdzie europarlamentarzysci wraz ze swoimi doradcami i personelem pomocniczym wesoło żyja na mój koszt podróżując między Brukselą a Strasburgiem. O Traktacie "Lesbońskim" nawet szkoda mówić.
Zapisane
Hyacinthus
bywalec
**
Wiadomości: 53


Sancte Hyacinthe ora pro nobis.

« Odpowiedz #100 dnia: Czerwca 10, 2009, 13:21:39 pm »

Głosowałem na Libertas.
Zapisane
Dawid
uczestnik
***
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #101 dnia: Czerwca 10, 2009, 17:05:49 pm »

Cytuj
Jak można być wolnorynkowym konserwatystą i być w PIS ? Jest to partia socjalistów i  farbowanych konserwatystów.
Choćby z powodów taktycznych. Można, słusznie lub nie, uważać, że coś się w ten sposób zdziała. Więcej niż przegrywając kolejne wybory w UPR ;)

Pisze Pan/Pani, że to z powodów taktycznych. Ok, to ja się pytam, gdzie tutaj jest miejsce na moralność i zwykłą przyzwoitość ? Bycie w partii,  która chociażby popiera aborcję i przymykanie na to oko bo coś się zdziała... Tak postępuje katolik, prawy człowiek ?  Wolne żarty.
Równie dobrze można z powodów taktycznych należeć do masonerii.
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2525


« Odpowiedz #102 dnia: Czerwca 10, 2009, 18:04:53 pm »


Najlepszym projektem DLA KOGO ? Dla narodów Europy, dla pojedyńczego człowieka ? Żeby nie odwoływać  sie do abstrakcyjnych rzeczy podam panu jeden przykład w jaki sposób "UE" uszczęsliwi miliony polskich kierowców. Otóż Komisja Europejska przygotowuje dyrektywę wprowadzającą euromandaty. Ma wejść w życie w ciągu 3 lat. Zdaje pan sobie sprawe, ze Polak nie zarabia tyle co Niemiec i dla mnie 50 euro to znaczny wydatek. Co tam pustki w kieszeni ale za to "pokój i stabilizacja" na kontynencie.

Co Pan za bzdury opowiada!! Przeciez urzednicy juz wkrotce rozwiaza ten niespotykany nigdzie problem i wymysla przeliczniki na kazdy kraj, wspolczynniki dochodow itp. :)Na pewno kilka departamentow bedzie mialo prace! :)
Zapisane
eire00
uczestnik
***
Wiadomości: 119

« Odpowiedz #103 dnia: Czerwca 10, 2009, 19:11:25 pm »

Cytuj
Pisze Pan/Pani, że to z powodów taktycznych. Ok, to ja się pytam, gdzie tutaj jest miejsce na moralność i zwykłą przyzwoitość ? Bycie w partii,  która chociażby popiera aborcję i przymykanie na to oko bo coś się zdziała... Tak postępuje katolik, prawy człowiek ?  Wolne żarty.
Równie dobrze można z powodów taktycznych należeć do masonerii.

Moment - Pan zbacza z tematu - temat, to czy można być wolnorynkowym konserwatystą i należeć do PiS. Jeszcze nie wdawaliśmy się w ocenę, czy to prawe czy nie...

Ja nie jestem zwolennikiem PiS. Musżę nawet powiedzieć: nigdy nie byłem, nie należałem, nie współpracowałem :)

Ale jest różnica jednak - masoneria jest directly wroga KK, to jest jej ISTOTĄ. Przystąpić do niej to zaakceptować tę wrogość. Natomiast PiS jest partią, która chociaż w teorii i życiowej praktyce wielu jej poczciwych członków, jest swojsko-katolicką. Można tolerować pewne zło, aby uniknąć utraty pewnego dobra - (wyobraźmy sobie - należeć do PiS), ale nie można akceptować zła, popierać (wstąpić do masonerii), nawet w dobrych celach...

Zapisane
Dawid
uczestnik
***
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #104 dnia: Czerwca 10, 2009, 21:08:21 pm »

Cytuj
Pisze Pan/Pani, że to z powodów taktycznych. Ok, to ja się pytam, gdzie tutaj jest miejsce na moralność i zwykłą przyzwoitość ? Bycie w partii,  która chociażby popiera aborcję i przymykanie na to oko bo coś się zdziała... Tak postępuje katolik, prawy człowiek ?  Wolne żarty.
Równie dobrze można z powodów taktycznych należeć do masonerii.

Moment - Pan zbacza z tematu - temat, to czy można być wolnorynkowym konserwatystą i należeć do PiS. Jeszcze nie wdawaliśmy się w ocenę, czy to prawe czy nie...

Ja nie jestem zwolennikiem PiS. Musżę nawet powiedzieć: nigdy nie byłem, nie należałem, nie współpracowałem :)

Ale jest różnica jednak - masoneria jest directly wroga KK, to jest jej ISTOTĄ. Przystąpić do niej to zaakceptować tę wrogość. Natomiast PiS jest partią, która chociaż w teorii i życiowej praktyce wielu jej poczciwych członków, jest swojsko-katolicką. Można tolerować pewne zło, aby uniknąć utraty pewnego dobra - (wyobraźmy sobie - należeć do PiS), ale nie można akceptować zła, popierać (wstąpić do masonerii), nawet w dobrych celach...

Czy konserwatysta może być człowiekiem nieprawym ?
W czym objawia się katolicyzm PIS-u ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2009, 21:10:55 pm wysłana przez Dawid » Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!