Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 23:08:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Głosowanie skończone: Czerwca 17, 2009, 22:16:34 pm)
UPR - 16 (11,8%)
PR - 52 (38,2%)
Libertas - 12 (8,8%)
PiS - 17 (12,5%)
PO - 8 (5,9%)
PSL - 1 (0,7%)
Samoobrona - 0 (0%)
inne - 1 (0,7%)
<18 lat - 5 (3,7%)
nie głosowałem / głosowałam - 24 (17,6%)
Głosów w sumie: 126

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK?  (Przeczytany 20108 razy)
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #45 dnia: Czerwca 08, 2009, 12:40:31 pm »

Patrząc na wyniki z ok 99% okręgów, to gdyby:
a) Libertas, UPR i PR poszły do wyborów razem i
b) Tradycjonaliści wszelkiej maści poszliby do głosowania
to ten tradycyjny blok przekroczyłby próg wyborczy...
To samo wlasnie dzisiaj myslalem :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
best
Gość
« Odpowiedz #46 dnia: Czerwca 08, 2009, 12:45:31 pm »

Patrząc jak są ogłupieni Polacy ( 40% wzięło udział w tym "święcie demokracji" głosując na Huebnerów, Buzków itp ) to gdyby Bierut, Berman, Humer albo zabójca Ksiedza Popiełuszki, Piotrowski startowal też by sie dostał.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #47 dnia: Czerwca 08, 2009, 13:03:30 pm »

Patrząc jak są ogłupieni Polacy ( 40% wzięło udział w tym "święcie demokracji" głosując na Huebnerów, Buzków itp ) to gdyby Bierut, Berman, Humer albo zabójca Ksiedza Popiełuszki, Piotrowski startowal też by sie dostał.

Mam takie same odczucie!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
marcin
Gość
« Odpowiedz #48 dnia: Czerwca 08, 2009, 13:25:38 pm »

Patrząc na wyniki z ok 99% okręgów, to gdyby:
a) Libertas, UPR i PR poszły do wyborów razem i
b) Tradycjonaliści wszelkiej maści poszliby do głosowania
to ten tradycyjny blok przekroczyłby próg wyborczy...

hm... pytanie czy taka koalicja była by subaddytywna?
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #49 dnia: Czerwca 08, 2009, 14:07:03 pm »

UPR, choć wahałem się do końca czy nie poprzeć jednak PR. Ale w sumie żałuję że w ogóle poszedłem nabić frekwencję  >:(
@ p. Marcin
Wiadomo, wybory to nie arytmetyka, ale raczej taka koalicja miałaby większe szanse niż każda z tych list oddzielnie. 
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #50 dnia: Czerwca 08, 2009, 14:44:02 pm »

Patrząc jak są ogłupieni Polacy ( 40% wzięło udział w tym "święcie demokracji" głosując na Huebnerów, Buzków itp ) to gdyby Bierut, Berman, Humer albo zabójca Ksiedza Popiełuszki, Piotrowski startowal też by sie dostał.

Ale tylko pod warunkiem startu z listy PO!
Zapisane
in principio
Gość
« Odpowiedz #51 dnia: Czerwca 08, 2009, 14:48:19 pm »

przede wszystkim należy podziękować tym, który nie poszli do wyborów!!!
zapytają Państwo czemu??
otóż dlatego, że jeżeli parlament Europejski uchwali jakąś ustawę antykatolicką, to po części taka ustawa będzie zasługą tych wszystkich ludzi co nie poszli i nieudzielili mandatu zaufania katolickim kandydatom na europosłów!!
osobiście niewiedziałem na kogo głosować, jednak oddałem swój głos na PR, dlatego ze wiem kto jest przewodniczącym tego ugrupowania, a po wtóre nieznam innej partii katolickiej:/ , jednak głos swój oddałem w obronie katolicyzmu, a to ze jak sie teraz okazuje oddany był na próżno to zasługa tych co na wybory zaspali.........ale to już sprawa ich sumienia.
Jednak jeśli za kilka miesięcy okaże się że unia wprowadzi np. zakaz noszenia Krzyży, czy będzie chciała zniszczyć katolicyzm to będzie to zasługa śpiących polaków!!!!
Jest dla mnie wstrząsające, że Polacy niepotrafią bronic własnej ojczyzny ::)
Zapisane
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #52 dnia: Czerwca 08, 2009, 15:33:06 pm »

Pan wierzy, że ci co nie poszli głosowaliby na prawicę?
Zapisane
probus
bywalec
**
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #53 dnia: Czerwca 08, 2009, 15:39:00 pm »

UPR.

Ale zdaję sobie sprawę, że wybory i tak nic nie zmieniają i że dopóki będzie trwała demokracja, dopóty będzie postępować degrengolada, totalitaryzacja, upadek rodziny i wszystkie inne złe rzeczy związane z naszymi czasami. Jeżeli ktoś myśli, że za pomocą demokracji można przywrócić normalność, to jest w głębokim błędzie.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #54 dnia: Czerwca 08, 2009, 15:51:53 pm »

Centrolewica i zieloni
Zapisane
Sebastianus
aktywista
*****
Wiadomości: 663


Katecheza o małżeństwie.
« Odpowiedz #55 dnia: Czerwca 08, 2009, 15:54:08 pm »

(...)
Ale zdaję sobie sprawę, że wybory i tak nic nie zmieniają i że dopóki będzie trwała demokracja, dopóty będzie postępować degrengolada, totalitaryzacja, upadek rodziny i wszystkie inne złe rzeczy związane z naszymi czasami. Jeżeli ktoś myśli, że za pomocą demokracji można przywrócić normalność, to jest w głębokim błędzie.

Przykro mi, ale muszę się zgodzić z Panem. Dlatego po głębszym zastanowieniu nie pojechałem na wybory. Jeżeli miałbym już zagłosować to na konkretnego człowieka, a żadnego kandydata nie znam. Miałbym wyrzuty sumienia po zagłosowaniu na nieznanego osobnika panie in principio.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #56 dnia: Czerwca 08, 2009, 16:20:11 pm »

Patrząc jak są ogłupieni Polacy ( 40% wzięło udział w tym "święcie demokracji" głosując na Huebnerów, Buzków itp ) to gdyby Bierut, Berman, Humer albo zabójca Ksiedza Popiełuszki, Piotrowski startowal też by sie dostał.
Głosowanie na te żałosne psle, sld, pisy, po jest czystym idiotyzmem
dla każdego myślącego, normalnie pracującego człowieka. Więc kto na
to chodzi???
Wydaje mi się, że jak się zbierze do kupy członków rządzących 4
partii, ich rodzin, ustanowionych przez nich funkcjonariuszy (wraz z
rodzinami) różnych agencji, funduszy, urzędów, rad nadzorczych i
innych tego typu synekur, to mniej więcj zgodzi się z liczbą
oddanych głosów...
I tylko Polski żal....

p.s a co do mnie to głosowałem na PR, a nie na lewaków  :)
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #57 dnia: Czerwca 08, 2009, 20:13:18 pm »

Upraszczacie wszystko maksymalnie - jak zwykle. Do jednego worka wrzuciliście UE, Buzka, Piotrowskiego, ZSRR, szatana itd. No ale cóż, właśnie na tym polega wolność słowa, macie prawo do takich opinii. I to jest zasadnicza różnica między tym systemem a poprzednim, między UE a ZSRR.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2009, 20:19:46 pm wysłana przez Adam » Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #58 dnia: Czerwca 08, 2009, 20:19:43 pm »

Głosowałem na PR

Panie Krzysztofie, a Libertas to też sataniści?
Nie wiem, czy w programie tej partii jest cos na temat aborcji i eutanazji.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #59 dnia: Czerwca 08, 2009, 20:20:31 pm »

niiestety Polacy w większości i głosują na PO. Nawet wierzący katolicy. A czego mamy oczekiwać, jak np. wczoraj ksiądz arcybiskup Nycz, dziękował publicznie premierowi i pani prezydent Warszawy/ oboje PO / za pomoc finansową dla muzeum przy świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. A co do PIS to np wspierał je ojciec Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja. Taka jest prawda, że nawet Kościół wspiera silniejsze partie, nie bardzo patrząc na ich programy. Liczą się interesy, a nie sentymenty. Niestety. Szkoda, że partia Marka Jurka poniosła klęskę. Ale bez pięniędzy, mediów, wpływowych osób żadna nowa partia nie ma szans. A nie widać np. by biskupi, księża popierali wyrażnie starania Marka Jurka w obronie życia poczętych dzieci,wartości chrześcijańskich, Tak więć wychodzi na to, pan Jurek niepotrzebnie wychodził z PIS, z funkcji Marszałka Sejmu. Szlachetnie uczynił, ale nikt znaczący z polityków i hierarchów Kościoła go nie poparł. A były poseł Zawisza nawet szybko opuścił PR i tworzył z góry skazany na klęskę Libertas, co zakończyło się katastrofą. Coż prawica narodowa i katolicka zawsze w Polsce musi się dzielić. Zdecydowana większość Polaków nie chce by Kościół coś im dyktował w sprawach moralnych. A Kościół w Polsce niestety w pewnych kwestiach moralnych woli milczeć lub mówić mało byle nie narazić się opinii publicznej. Nic więc dziwnego, że Polacy, zwłaszcza młodzi głosują na PO, bo ta partia obiecuje że będzie łatwo, prosto i przyjemnie. A  idolem dużej części społeczeństwa jest pan Owsiak i jego ,, róbta co chceta"
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Na kogo głosowali użytkownicy FK? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!