Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 16:00:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "to już tylko farsa i to nawet mająca znamiona bezczelności"
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "to już tylko farsa i to nawet mająca znamiona bezczelności"  (Przeczytany 1005 razy)
vita.romana
rezydent
****
Wiadomości: 253


Miserere mei...

« dnia: Grudnia 16, 2014, 21:56:43 pm »

Tekst, który należałoby odczytać dziatkom swoim po kolacji, wnikliwie tłumacząc każde słowo, zdanie i pojecie...:

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3283

Ktoś tu jeszcze kocha Pana Stanisława za takie teksty?
Zapisane
Pan jest moim Pasterzem...
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 16, 2014, 22:38:12 pm »

Tekst, który należałoby odczytać dziatkom swoim po kolacji, wnikliwie tłumacząc każde słowo, zdanie i pojecie...:

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3283

Ktoś tu jeszcze kocha Pana Stanisława za takie teksty?

Jestem "białoskórym hetero katolikiem" więc choćby z tego powodu nie mogę kochać red.Michalkiewicza.
Nie widzę w tym tekscie niczego nadzwyczajnego ani przekłamania faktów. Tekst jak tekst, może się podobać lub nie.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
vita.romana
rezydent
****
Wiadomości: 253


Miserere mei...

« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 16, 2014, 23:28:02 pm »

Tekst, który należałoby odczytać dziatkom swoim po kolacji, wnikliwie tłumacząc każde słowo, zdanie i pojecie...:

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3283

Ktoś tu jeszcze kocha Pana Stanisława za takie teksty?

Jestem "białoskórym hetero katolikiem" więc choćby z tego powodu nie mogę kochać red.Michalkiewicza.
Nie widzę w tym tekscie niczego nadzwyczajnego ani przekłamania faktów. Tekst jak tekst, może się podobać lub nie.

Jest to optyka narodowa/katolicka, więc trudno, aby obejmowała również swoje własne zaprzeczenie...
Dla negacji jest przecież -i to w obfitości - Boże Miłosierdzie:-)
Zapisane
Pan jest moim Pasterzem...
Jean Raspail
rezydent
****
Wiadomości: 476


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 17, 2014, 22:12:03 pm »

A co w tym artykule jest NIE TAK? Wszystko to święta prawda, dla niektórych coś odkrywczego, dla innych obrazoburczego, a jeszcze innych "oczywiste oczywistości". Fakt, dosadny język, ale ja mógłbym się pod tym podpisać czterema kończynami.
Zapisane
vita.romana
rezydent
****
Wiadomości: 253


Miserere mei...

« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 18, 2014, 21:50:41 pm »

A co w tym artykule jest NIE TAK? Wszystko to święta prawda, dla niektórych coś odkrywczego, dla innych obrazoburczego, a jeszcze innych "oczywiste oczywistości". Fakt, dosadny język, ale ja mógłbym się pod tym podpisać czterema kończynami.

Dziękuję!
Polska ma Rzecznika.
Wbrew political correctness...
Zapisane
Pan jest moim Pasterzem...
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "to już tylko farsa i to nawet mająca znamiona bezczelności" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!