Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:58:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Allahy się rozzuchwalaja
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Allahy się rozzuchwalaja  (Przeczytany 2880 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« dnia: Września 15, 2014, 23:50:26 pm »

Taki oto obrazek z Placu św. Piotra:

http://www.katholisches.info/wp-content/uploads/Schwarze-Fahne-des-Kalifats-auf-dem-Petersplatz.jpg

I co my na to??
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2014, 16:42:28 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #1 dnia: Września 15, 2014, 23:59:02 pm »

Artykuł:
http://www.katholisches.info/2014/09/15/schwarze-fahne-des-dschihad-auf-petersplatz-wir-werden-auch-den-vatikan-einnehmen/
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2014, 00:01:02 am wysłana przez ms » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2 dnia: Września 16, 2014, 00:04:02 am »

To jest szmata, którą dzierżą w łapach tzw bojownicy państwa islamskiego, więc moze sie Pan domyślić, co jest tam nabazgrane.

zreszta tu jest wyjasnienie:
Cytuj
Na placu św. Piotra zwolennik Państwa Islamskiego wyciągnął flagę tej zbrodniczej organizacji. Demonstracyjnie sfotografował się na tle Bazyliki, sugerując, że dżihadyści zdobędą Rzym.

Jeden ze zwolenników lub członków Państwa Islamskiego sfotografował się z flagą tej organizacji przed Bazyliką św. Piotra. To już kolejna próba napędzenia strachu katolikom i całej Europie: kilka miesięcy temu Państwo Islamskie opublikowało mapę, na której część Starego Kontynentu znajdowała się pod ich władzą.

Terroryści zapowiadali też, że gdy uporają się już z Bliskim Wschodem, ruszą na Europę, w tym Rzym, oraz na Stany Zjednoczone. Opublikowano w sieci zdjęcia, które świadczyły o ich obecności w Ameryce; w tym samym celu Państwo Islamskie organizuje pokazowe egzekucje obywateli Zachodu.

Trzeba jednak przyznać, że pokazywanie flagi organizacji odpowiedzialnej za brutalne mordy na chrześcijanach przed Bazyliką św. Piotra to wyjątkowe już rozzuchwalenie. Najwyraźniej niektórzy ekstremiści rzeczywiście wierzą, że zdobędą kiedyś Rzym. Nawet jeżeli to całkowite mrzonki, to nie da się wykluczyć, że fanatycy kalifatu zorganizują w Wiecznym Mieście i innych miejscach Europy czy USA zamachy terrorystyczne, mordując katolików także poza Bliskim Wschodem.

http://www.fronda.pl/a/flaga-panstwa-islamskiego-przed-bazylika-sw-piotra,41678.html
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
DNR
uczestnik
***
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #3 dnia: Września 16, 2014, 00:34:12 am »

I co my na to??
Jak to co? :) Ekumenizm! Ekumenizm! :D
Zapisane
Co za ty? gówniarzu! Mijaj mnie szerokim  łukiem, bo czkawką ci sie odbije to tykanie mnie tu. - p.AM
Pobożne życzenia, często diabelską treść niosą.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #4 dnia: Września 16, 2014, 09:04:10 am »

Rzeczywiście zdumiewająca jest nieporadna i ociężała reakcja Świata na rozzuchwalających się allachów.
Wyrzynają chrześcijan, ucinają głowy, a Świat ....... się dziwi i potępia.
Może gdyby Reagan żył......
A Papa Buon Giorno ubolewa , każe się modlić i życzy wszystkim na koniec smacznego obiadu.
Ja już nic nie rozumiem.
Z tego całowania Koranu też nic nie rozumiałem.

Zapisane
superfluus
rezydent
****
Wiadomości: 428

« Odpowiedz #5 dnia: Września 16, 2014, 11:50:29 am »

Nie ekumenizm (przynajmniej na razie). W tej chwili to jest jeszcze etap dialogu międzyreligijnego...
Zapisane
DNR
uczestnik
***
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #6 dnia: Września 16, 2014, 12:28:49 pm »

Cytuj
A Papa Buon Giorno ubolewa , każe się modlić i życzy wszystkim na koniec smacznego obiadu.
Ja już nic nie rozumiem.
Z tego całowania Koranu też nic nie rozumiałem.
Papa Buon Giorno nadałby się bardziej do cyrku. Smutne to co powiem, ale życzę mu jak najkrótszego pontyfikatu. Dla dobra Kościoła i Jego dobrego imienia.
Papież, który w obliczu islamizacji mówi, że nie ma katolickiego Boga, przeprasza wszystkich wokół za "zbrodnie" Kościoła i cyka sobie zdjęcia z rączki zamiast wzywać do utworzenia organizacji obronnych na terenie państw zagrożonych bardziej nadaje się właśnie do owego cyrku. I przykro mi to mówić, ale to wszystko zmierza w złą stronę. Póki był Benedykt XVI to człowiek jeszcze mógł jako tako oddychać, a teraz to ja się zastanawiam czy mafia posoborowa to nadal legalny Kościół katolicki. I nie, nie jestem sedewakantystą. Po prostu ludzkie wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2014, 17:41:41 pm wysłana przez DNR » Zapisane
Co za ty? gówniarzu! Mijaj mnie szerokim  łukiem, bo czkawką ci sie odbije to tykanie mnie tu. - p.AM
Pobożne życzenia, często diabelską treść niosą.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #7 dnia: Września 16, 2014, 16:27:35 pm »


. Po prostu ludzkie wątpliwości.

... które podzielam. I nie ja jeden.
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #8 dnia: Września 16, 2014, 16:46:23 pm »

Ogólnie się zgadzam z Panów przemyśleniami, natomiast nie podoba mi się tytuł wątku. Jest nieco bluźnierczy. jak się poczuja katolicy z Malty, czy Libanu, gdy to przeczytają.
Zapisane
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #9 dnia: Września 16, 2014, 17:52:55 pm »

natomiast nie podoba mi się tytuł wątku.

To, że Allahy czy że się rozzuchwalają?:)  ? A jak to inaczej ująć? "Synowie pustyni szaleją"? "Islamiści nie znają granic"?
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #10 dnia: Września 16, 2014, 18:03:36 pm »

Allah to u arabskojęzycznych chrześcijan imię Boga Trójjedynego.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #11 dnia: Września 16, 2014, 18:51:18 pm »

Wiemy, wiemy. I co z tego? Równie dobrze Allahy mogą nazwać nas Deusami.
Trzeba wyrżnąć Deusów. Czysta semantyka.
Chodzi o takie "hidden, pejorative connotation." 
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #12 dnia: Września 16, 2014, 19:37:12 pm »

Allah to u arabskojęzycznych chrześcijan imię Boga Trójjedynego.

Ja np. nie lubię potocznej nazwy Świadków Jehowy - "Jehowi", właśnie z szacunku do tego wariantu imienia Boga (Jahwe).
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Letycja
uczestnik
***
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #13 dnia: Września 16, 2014, 20:47:19 pm »

Przecież mają takie plany od czasów fałszywego proroka.
Nihil novi.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #14 dnia: Września 16, 2014, 21:05:00 pm »

No i po co im dzisiaj do Rzymu włazić.
Nasz Papa i bez okupacji Watykanu wymyje im stopy.

Wydawało się (w czasie poprzedniego pontyfikatu mówiło się nawet o tym otwarcie), że posoborowie w dziedzinie ekumenizmu dotarło już do samej krawędzi przepaści, po czym po krótkim okresie "wielkiej smuty" zakończonej szybciej niż się zaczęła, Kościół wykonał wielki krok naprzód.



Ale, ale ... to nie problem dzisiejszego Kościoła. Islam. Męczennicy. Problemem jest np. komunia dla rozwodników oraz inne duszpasterstwa dla sodomitów. Have Fun!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Allahy się rozzuchwalaja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!