Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 12:25:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231954 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Alicja 1k (tausend) rulezzz :)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Alicja 1k (tausend) rulezzz :)  (Przeczytany 3298 razy)
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #15 dnia: Maja 05, 2010, 22:23:42 pm »

@ Andris Inkvizitors
Ten wątek ma tytuł "Humor".
Albo mi się stępiło poczucie humoru, albo to co Pan umieścił nie jest wcale śmieszne. Rzecz w tym, że miliony niewinnych dzieci straciło życie przez to, że jakieś babsztyle pomyślały dokładnie tak, jak głosi to napis na zdjęciu.  >:(  :(

To nie ten wątek!
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #16 dnia: Maja 05, 2010, 22:25:55 pm »

@ Andris Inkvizitors
Ten wątek ma tytuł "Humor".
Albo mi się stępiło poczucie humoru, albo to co Pan umieścił nie jest wcale śmieszne. Rzecz w tym, że miliony niewinnych dzieci straciło życie przez to, że jakieś babsztyle pomyślały dokładnie tak, jak głosi to napis na zdjęciu.  >:(  :(

To nie ten wątek!

Popieram.  :-X
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #17 dnia: Maja 05, 2010, 23:05:55 pm »

Popieram, nie ten wątek.
Proszę o przełożenie do innego lub założenie nowego!


edit: przeniesiono, dziękuję!
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 08:02:09 am wysłana przez romeck » Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #18 dnia: Maja 06, 2010, 09:05:45 am »

Przepraszam, śpieszyłem się i już nie zdążyłem przemyśleć tematu.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #19 dnia: Maja 06, 2010, 09:37:13 am »

Dla mnie ta pani wygląda jakby wyskoczyła z któregoś z górnych pięter tego wieżowca w tle.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
grypa
uczestnik
***
Wiadomości: 169

« Odpowiedz #20 dnia: Maja 06, 2010, 10:22:40 am »

Cóż... po trupach do celu
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #21 dnia: Września 01, 2010, 21:40:01 pm »

Za Frondą:
Cytuj
- To symbol walki o prawa kobiet. Jest przy tym bardzo pracowita. To dlatego złożyłam jej propozycję startu – mówi Katarzyna Piekarska, posłanka SLD. Alicja Tysiąc będzie kandydować w wyborach?

– Dostałam taką propozycję i poważnie ją rozważam – potwierdza w rozmowie z serwisem tvp.info Alicja Tysiąc. Sojusz Lewicy Demokratycznej zaproponował kobiecie start w zbliżających się wyborach samorządowych. Tysiąc miałaby kandydować w Warszawie.

– Pani Alicja to symbol walki o prawa kobiet. Jest przy tym bardzo pracowita. To dlatego złożyłam jej propozycję startu – uzasadnia wybór Katarzyna Piekarska z SLD.

Sama zainteresowana decyzję ma podjąć w ciągu tygodnia. – Jest dużo do zrobienia. W warszawskim samorządzie mogłabym walczyć o równouprawnienie i przestrzeganie prawa. Chciałabym też zapewnić pomoc osobom w trudnych sytuacjach – zapowiada.

To nie początek sympatyzowania SLD z Alicją Tysiąc. We wrześniu ubiegłego roku Grzegorz Napieralski, szef Sojuszu, zaprosił ją do Sejmu. Ta zaś w maju oficjalnie poparła jego kandydaturę w wyborach prezydenckich.

Oto jak z niedoszłej @#%&&^%$$& staje się ikoną, właśnie czego???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #22 dnia: Września 02, 2010, 08:22:59 am »

Jak to się mówi "wczorajsze dzi*ki dzisiejszymi damami".

Niech jeszcze dostanie ten nieszczęsny "demokratyczny mandat", to dopiero stanie się autorytetem moralnym. Będziemy mieli wtedy nieszczęście usłyszeć jej zdanie na   wszystkie te tematy, o których ma najmniejsze pojęcie.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #23 dnia: Września 02, 2010, 09:22:52 am »

Tylko patrząc na jej urodę jako pracownica fachu pokrewnego miłości by nie wyżyła. :)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #24 dnia: Listopada 25, 2010, 08:19:56 am »

Za Frondą:
Cytuj
Kilka dni temu Łukasz Adamski napisał, że jest mu wstyd, iż jest z Olsztyna. A mnie dzisiaj zrobiło się wstyd, że jestem warszawiakiem. A wszystko dlatego, że osoba, której jedyną zasługą jest to, że chciała zabić swoje dziecko, ale nie pozwolono jej tego zrobić, została radną. Zagłosowało na nią prawie 5 tysięcy mieszkańców mojego miasta.

Jest mi wstyd, bo to oznacza, że w naszym bohaterskim mieście, którego mieszkańcy mieli odwagę sprzeciwiać się nazistom i sowietom, w mieście, które wybierało wolność i honor nawet za cenę zniszczenia, w mieście ks. Jerzego Popiełuszki i kard. Stefana Wyszyńskiego  - codziennością są już ludzie, którzy uważają, że można zabijać słabszych, że silniejszy ma władzę nad słabszym i może decydować o tym, czy uznać go za człowieka, czy nie!

Nie brak w naszym mieście także osób, które uznają, że powodem do bycia radnym jest to, iż chciało się kogoś zamordować. Powodem wejścia na listy SLD było bowiem to, że Alicja Tysiąc chciała zabić swoje dziecko. I jeśli dobrze rozumiem intencje osób, które na nią głosowały, to powodem, dla którego oddały na nią głos było właśnie to, że chciała ona zabić swoje dziecko, ale jej się to nie udało. Zasada "po trupach do celu" jest więc wiecznie żywa.

Takich osób jest w Warszawie 4841. Jedna trzecia z wyborców SLD w okręgu 3 (mieszkańcom Mokotowa gratulujemy sąsiadów) zagłosowało właśnie na Alicję Tysiąc.
Tomasz P. Terlikowski
http://fronda.pl/news/czytaj/tysiac_radna_a_mnie_jest_wstyd_ze_jestem_warszawiakiem

"Słuszną" linię ma "nasza" władza...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Alicja 1k (tausend) rulezzz :) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!