Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:46:40 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Warszawa Ślub Ryt Trydencki
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Warszawa Ślub Ryt Trydencki  (Przeczytany 5321 razy)
Natanael
uczestnik
***
Wiadomości: 142

« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 29, 2014, 10:49:58 am »

Niech pan, panie kamilek tak od razu nie twierdzi, że każdy kto nie zna KRR = od razu letni katolik. Jest sporo zaangażowanych katolików "NOM-owych", którzy dość dobrze orientują się w liturgii i kartka z powiedzmy wskazówkami bardzo by im pomogła. Ja sam (choć nie jestem specjalnie pobożnym katolikiem), formowałem się przez kilka lat w Oazie, byłem ministrantem na NOM-ie i pamiętam że gdy pierwszy raz poszedłem na Tridentinę nie miałem specjalnych trudności ze zorientowaniem się co się dzieje i jaką postawę przyjąć.

Zresztą z tego co mi wiadomo nigdzie nie ma w rubrykach wymogów, jakie postawy mają przyjąć wierni, a to że powinno wstać na Ewangelię i klęczeć w czasie Przeistoczenia to jest chyba oczywiste...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2014, 10:51:52 am wysłana przez Natanael » Zapisane
JBS
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 03, 2014, 22:59:42 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Szanowni Państwo,
od dawna zbierałem się do rozpoczęcia pisania na FK, ale teraz mnie przypiliło, więc proszę wybaczyć, że pominę wątek pt. "przedstawię się". Być może nadrobię to później.

Mam taką sprawę. Czy czyta to forum para, która chciała wziąć ślub w starym rycie w parafii św. Hieronima w Starej Miłośnie? Jeżeli tak, to proszę o kontakt (np. wiadomość prywatną). Chciałbym dowiedzieć się o dalszych losach sprawy i jakie szlaki zostały już przetarte.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Warszawa Ślub Ryt Trydencki « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!