Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 04:09:41 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: neokatechumeanlny wizerunek
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: neokatechumeanlny wizerunek  (Przeczytany 1410 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Czerwca 02, 2009, 14:41:48 pm »

http://breviarium.blogspot.com/2009/05/zadziwiajace-podobienstwo.html

Przyjrzałem się i stwierdzam - racja!
Nie wiem co jeszcze musiałbym zobaczyć w Kościele Posoborowym żeby się zdziwić.
Po prostu - "i smieszna i straszna" Pociesza, że ostatnio jakby więcej "smieszna"  :)
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:44:12 pm »

Panie Marku, znów tworzy Pan sztuczny wątek. Jest wątek o neonach, niech Pan tam to wrzuci.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:47:40 pm »

Panie Marku, znów tworzy Pan sztuczny wątek. Jest wątek o neonach, niech Pan tam to wrzuci.
właśnie! tamten wątek się tak monstrualnie rozrósł tyle różnych podwąteczków, że trzeba trochę po omacku szukać. Mi się wydaje, że Neokatechumenat warty jest, oj warty co najmniej paru wątków. Dlatego uprzejmie proszę o pozostawienie...
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:50:51 pm »

ale to już było
właśnie w tamtym wątku
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:51:33 pm »

Moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu. Nie wydaje mi się, aby na tym forum należało im poświęcić więcej niż JEDEN wątek.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:53:59 pm »

Moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu. Nie wydaje mi się, aby na tym forum należało im poświęcić więcej niż JEDEN wątek.
trudno szkoda. Ale dla mnie tam co krok to "hit". Akurat się nie dokopałem do tej informacji tutaj wczesniej.
A może założyć nowy dział "Kościół bardzo Posoborowy"?
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:54:34 pm »

To też już było ,pana Edi to samo pisał. Nos wiadomej osoby jest  krotki i gruby a Chrystusa długi i cienki.  Kreski pod oczami Chrystusa zaokrąglone a wiadomej osoby proste. Ten artykuł to czysta gebelsowa propaganda.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:55:59 pm »

Czy wyście poszaleli już z tymi neonami? No ileż można pisać w kółko tych samych wiadomości, które i tak chyba wszyscy (razem z naszymi neonowymi braćmi z forum :) ) czytają na KNO? Jak ktoś chce to niech założy sobie forum o neonach i tam robi 5 wątkow do tego samego zagadnienia.
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:56:24 pm »

Na ten temat proszę porozmawiać z Administracją, albo założyć wątek w dziale Kościół Posoborowy, ale moim zdaniem w całym dziale jest tak wiele "ciekawostek", że dublowanie tematów na siłę nie jest potrzebne.

Wątek niniejszym zamykam.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: neokatechumeanlny wizerunek « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!