Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 13:01:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Janusz Korwin-Mikke ma nową żonę ...
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Janusz Korwin-Mikke ma nową żonę ...  (Przeczytany 5100 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 12, 2016, 07:36:20 am »

Korwin bohaterem Super Expressu ... https://www.instagram.com/p/BEDWdVsTDu_/

... ale i tak zawsze pozostanie moim kołem ratunkowym na wybory, jak nie będę miał na kogo lepszego zagłosować ;)

I to pan mówi ?  :)
Czyżby pobożny kretyn był już gorszym kandydatem do rządzenia niż inteligentny a niepobożny ?
Toż to zerwanie z "prawicową tradycją". Co się dzieje?


Ja tak mam od 25 lat. Zachęcam do pójścia w moje ślady panie Rysio ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 12, 2016, 22:06:28 pm »

Czyli to źle że akurat z tą jedną nie cudzołożył?

 ;D Pewnie grzech rasizmu jest w większy niż grzech cudzołożenia.  ;D

A co do polityków i moralności, to chyba jest oczywiste, że głosowanie na rozwodnika czy cudzołożnika dla kogoś traktującego swoją wiarę poważnie jest (powinno być?) trudnym dylematem. Zwłaszcza dla wyborcy, który demokrację bierze całkowicie na serio.

Ale z drugiej strony historia potrafi spłatać figla. Jedynym w historii prezydentem USA, który był rozwiedziony, był Ronald Reagan.  A przecież był to najlepszy prezydent w XX w.  A John Kennedy, jedyny w historii katolicki prezydent USA i mąż jednej żony, był prawdopodobnie jednym z najgorszych prezydentów, może nawet najgorszym w historii...
W czym on gorszy od Obamy?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 12, 2016, 22:29:49 pm »

No tak, od Obamy to trudno być gorszym. Myślałem o XX w., a może i wcześniejszych czasach, więc tak mi się napisało z rozpędu "w historii". Kennedy kojarzy się z Zatoką Świń, kryzysem kubańkim, a przede wszystkim z wojną w Wietnamie, a ta dla Amerykanów jest absolutnie największą porażką w ich krótkich dziejach. Decyzje podjęte w Wietnamie za Kennedyego były kluczową przyczyną tej klęski.

Ale zgadzam się, że Obama to Wietnam w wielu innych dziedzinach.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Janusz Korwin-Mikke ma nową żonę ... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!