Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:50:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ciekawe linki
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: ciekawe linki  (Przeczytany 7083 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Czerwca 02, 2009, 14:03:59 pm »

myślę, że przydałby się nowy dział z takim hasłem.
Ja niedawno odkryłem ciekawą stronę gdzie jest mnóstwo informacji o Kościele, SWII, itd.
http://tradycja-2007.blog.onet.pl/
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:09:07 pm »

Jerdno ze zdan na blogu:
Gdyby Benedykt XVI był katolikiem, wypełniłby nakaz, jaki dał sam Pan Jezus. Niestety ani On ani Jego poprzednicy, nie byli katolikami, ale ekumenistami, a ekumenizm pochodzi z piekła rodem. Jeżeli ktoś uważa Benedykta XVI za katolika, niech się pozbędzie złudzeń
Prosze nie propagowac na katolickim forum tak kretynskich i bluznierczych wrecz blogow!!!
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:10:14 pm »

Jerdno ze zdan na blogu:
Gdyby Benedykt XVI był katolikiem, wypełniłby nakaz, jaki dał sam Pan Jezus. Niestety ani On ani Jego poprzednicy, nie byli katolikami, ale ekumenistami, a ekumenizm pochodzi z piekła rodem. Jeżeli ktoś uważa Benedykta XVI za katolika, niech się pozbędzie złudzeń
Prosze nie propagowac na katolickim forum tak kretynskich i bluznierczych wrecz blogow!!!
nie widziałem tego tekstu. W takim razie prosze Administratora o usinięcie wątku!
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:11:14 pm »

Prosze nie propagowac na katolickim forum tak kretynskich i bluznierczych wrecz blogow!!!

Pan który zamieścił ten link uważa, że Bóg pokarał polskich pielgrzymów wracających z Francji śmiercią dlatego, bo uczestniczyli w NOMie. Uznanie przy tym papieża za niekatolika wypada dość blado.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:12:31 pm »

Prosze nie propagowac na katolickim forum tak kretynskich i bluznierczych wrecz blogow!!!

Pan który zamieścił ten link uważa, że Bóg pokarał polskich pielgrzymów wracających z Francji śmiercią dlatego, bo uczestniczyli w NOMie. Uznanie przy tym papieża za niekatolika wypada dość blado.
Pan bezczelnie kłamie
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:13:05 pm »

Prosze nie propagowac na katolickim forum tak kretynskich i bluznierczych wrecz blogow!!!

Pan który zamieścił ten link uważa, że Bóg pokarał polskich pielgrzymów wracających z Francji śmiercią dlatego, bo uczestniczyli w NOMie. Uznanie przy tym papieża za niekatolika wypada dość blado.
i niech mi pan da spokój, dobrze!
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 02, 2009, 14:16:15 pm »

Wątek zamknięty dla ostudzenia emocji. Podawany blog należy do "Tadeusza - katolika", człowieka, którego wyrzucono z każdego chyba katolickiego forum w internecie.

Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 08, 2009, 00:28:37 am »

http://www.liturgica.com/
Tu m.in. teksty na temat wszystkich reform liturgii rzymskiej
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:32:29 pm »

Podany w pierwszym poście blog należy do człowieka, który wcale nie nawraca ludzi na tradycję, tylko wręcz odstrasza... swego czasu prowadziłam z nim małe awanturki na katolik.pl, a ponieważ wydawał się lefebrystą i tak jakby o sobie mówił, no i propagował Mszę trydencką używając jednocześnie takiej formy, po tego typu rozmowach z nim nienawidziłam tradycjonalistów, lefebrystów etc, bo byłam przekonana, że oni właśnie są tacy, jak właściciel owego bloga. Także on skutecznie od tradycji odstrasza i przeszkadza w jej poznawaniu. Dobrze, gdyby to przeczytał, zrozumiał swój błąd i przestał.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:33:23 pm »

W innych momentach wydawał się sedewakantystą, ale jak mi ostatnio Państwo powiedzieli, nawet to nie to ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
kamilek
Gość
« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:35:24 pm »

.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 12, 2009, 18:06:07 pm »

Podobno nawet nie sedewakantysta.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Waldemar
Gość
« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 13, 2009, 09:28:33 am »

Pan Tadeusz deklarował się jako uznający, ze papiez Benedykt XVI jest papieżem, choć przyznawał, ze jest on - delikatnie mówiąc - złym papieżem. Ale przecież nawet abp.M Levebvre stwierdził w swoim czasie, że w Rzymie zasiada antychryst (czy nie było to po Asyżu?). Co do Pana Tadeusza dodałbym jeszcze, że jedyne co go "obciąża" to bezkompromisowość i brak jakiegokolwiek cienia poprawności politycznej. A to nie jest mile widziane nawet tu. No i ten brak empatii! Jak można być tak nieczułym? Dzisiaj gdy ściskamy się wszyscy w serdecznych uściskach!
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 13, 2009, 16:02:49 pm »

Panie Waldemarze, nie zgodzę się. Naprawdę on mnie skutecznie odstraszył od tradycji na dobrych parę lat. Ziałam wręcz nienawiścią do tradsów, posądzając ich o wszystko co najgorsze  ;D Więc to nie jest kwestia bezkompromisowości, tylko nieumiejętność wyrażania swoich opinii w sposób kulturalny oraz wysłuchania racji drugiej strony i spokojnego odparcia argumentów. Ja to odbierałam na zasadzie "jest tak, bo tak". Z resztą nie chcę tego Pana obgadywać, lepiej się za niego pomodlić ;) by nadal był tradycyjny, ale zmienił trochę chociaż sposób rozmów.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 14, 2009, 10:31:31 am »

Więc to nie jest kwestia bezkompromisowości, tylko nieumiejętność wyrażania swoich opinii w sposób kulturalny oraz wysłuchania racji drugiej strony i spokojnego odparcia argumentów.
Ten Pan po prostu pojęcia nie ma, co należy do doktryny, a co do jego urojeń... :-/
Inna sprawa, że opinie tradycjonalistom zapaskudził na każdym chyba forum w internecie...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ciekawe linki « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!