Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:15:28 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 20 21 [22] Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40046 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #315 dnia: Maja 23, 2014, 09:28:57 am »

czy też pouczać innych o odpowiedzialności (N.N. pseudonim "jwk")
Że mnie pan nie znasz, nie stanowi to dla mnie żadnego dyskomfortu, powiem więcej, dla mnie jesteś pan takim samym anonimem jak ja dla niego. Sebastian może co najwyżej określić zakres roczników, kiedy był szczególny "wysyp" tego imienia, czyli inaczej mówiąc moda na nie, a "Kozłowski", to z przeproszeniem szanownego nazwisko zdecydowanie popularne, nawet w "Świecie według Kiepskich" to nazwisko jednej z postaci - Prezes Kozłowski - mówi to panu coś? A co do pogróżek, to jak pan to bierze za pouczenie, jego sprawa, widać u niego coś jest na rzeczy. Dla mnie to życzliwe przypomnienie, żeby się nie zagalopować. Conajwyżej utwierdził mnie pan, że środowiska postnarodowe, to krzykacze, pieniacze, rozrabiacze i element socjopatyczny. Śp Roman Dmowski w grobie się przewraca, że toto się na Niego powołuje.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2014, 09:38:07 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #316 dnia: Maja 23, 2014, 14:46:11 pm »

czy też pouczać innych o odpowiedzialności (N.N. pseudonim "jwk")
Że mnie pan nie znasz, nie stanowi to dla mnie żadnego dyskomfortu, powiem więcej, dla mnie jesteś pan takim samym anonimem jak ja dla niego. Sebastian może co najwyżej określić zakres roczników, kiedy był szczególny "wysyp" tego imienia, czyli inaczej mówiąc moda na nie, a "Kozłowski", to z przeproszeniem szanownego nazwisko zdecydowanie popularne, nawet w "Świecie według Kiepskich" to nazwisko jednej z postaci - Prezes Kozłowski - mówi to panu coś? A co do pogróżek, to jak pan to bierze za pouczenie, jego sprawa, widać u niego coś jest na rzeczy. Dla mnie to życzliwe przypomnienie, żeby się nie zagalopować. Conajwyżej utwierdził mnie pan, że środowiska postnarodowe, to krzykacze, pieniacze, rozrabiacze i element socjopatyczny. Śp Roman Dmowski w grobie się przewraca, że toto się na Niego powołuje.
Porusza Pan tematy poważne. Co gorsza - nie dla mnie przecież - wypowiada się Pan pod moim adresem łamiąc szlachetny i z dawna uznany w polszczyźnie zwyczaj używania formy grzecznościowej. To poważna sprawa. Jednak, jak już powiedziałem, ja z anonimami o poważnych sprawach nie rozmawiam. Kindersztuby nauczać Pana przecież nie będę, bo od tego trzeba by zacząć z Panem konwersację.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2014, 14:51:16 pm wysłana przez Seb. Kozłowski » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #317 dnia: Maja 23, 2014, 20:23:08 pm »

... Kindersztuby nauczać Pana przecież nie będę ...
Coś podobnego! Wielce szanowny Pan zna to słowo? Bo daje tu dowody czegoś wręcz przeciwnego.   
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #318 dnia: Maja 23, 2014, 22:13:50 pm »

... Kindersztuby nauczać Pana przecież nie będę ...
Coś podobnego! Wielce szanowny Pan zna to słowo? Bo daje tu dowody czegoś wręcz przeciwnego.
Przyganiał kocioł garnkowi...
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #319 dnia: Maja 24, 2014, 00:05:57 am »

czy też pouczać innych o odpowiedzialności (N.N. pseudonim "jwk")
Że mnie pan nie znasz, nie stanowi to dla mnie żadnego dyskomfortu, powiem więcej, dla mnie jesteś pan takim samym anonimem jak ja dla niego. Sebastian może co najwyżej określić zakres roczników, kiedy był szczególny "wysyp" tego imienia, czyli inaczej mówiąc moda na nie, a "Kozłowski", to z przeproszeniem szanownego nazwisko zdecydowanie popularne, nawet w "Świecie według Kiepskich" to nazwisko jednej z postaci - Prezes Kozłowski - mówi to panu coś? A co do pogróżek, to jak pan to bierze za pouczenie, jego sprawa, widać u niego coś jest na rzeczy. Dla mnie to życzliwe przypomnienie, żeby się nie zagalopować. Conajwyżej utwierdził mnie pan, że środowiska postnarodowe, to krzykacze, pieniacze, rozrabiacze i element socjopatyczny. Śp Roman Dmowski w grobie się przewraca, że toto się na Niego powołuje.
Porusza Pan tematy poważne. Co gorsza - nie dla mnie przecież - wypowiada się Pan pod moim adresem łamiąc szlachetny i z dawna uznany w polszczyźnie zwyczaj używania formy grzecznościowej. To poważna sprawa. Jednak, jak już powiedziałem, ja z anonimami o poważnych sprawach nie rozmawiam. Kindersztuby nauczać Pana przecież nie będę, bo od tego trzeba by zacząć z Panem konwersację.

już dawno temu uznaliśmy na tem forum, że najbardziej zaczadzeni są użytkownicy, których nicki tworzą imiona i nazwiska.  A pośród nich najgorsi są ci, co wpisują tam własne imiona i nazwiska. Ot, kolejny dowód w temacie.

Jak ów dowód będzie dalej fikał względem Pana JWK, to proponuję przenieść go do sekcji gimnastycznej na 48 godzin. Albo i dłużej.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #320 dnia: Maja 24, 2014, 01:07:46 am »



już dawno temu uznaliśmy na tem forum, że najbardziej zaczadzeni są użytkownicy, których nicki tworzą imiona i nazwiska.  A pośród nich najgorsi są ci, co wpisują tam własne imiona i nazwiska.

Zaiste?
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #321 dnia: Maja 24, 2014, 07:30:42 am »



już dawno temu uznaliśmy na tem forum, że najbardziej zaczadzeni są użytkownicy, których nicki tworzą imiona i nazwiska.  A pośród nich najgorsi są ci, co wpisują tam własne imiona i nazwiska.

Zaiste?

Biedny Pan Artur...:) Dostało się Panu zupełnie przypadkowo. Osobiście powiem, że w tej kwestii akurat ( co dość rzadkie ) nie zgadzam się z Krusejderem. Sprawy osób z "imionami i nazwiskami", jakby tak dobrze pogrzebać...mają "drugie dno". ;)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #322 dnia: Maja 24, 2014, 08:02:00 am »

Ponieważ wątek znacząco odbiegł od tematu, zostaje zamknięty.

   ---   Moderacja
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Strony: 1 ... 20 21 [22] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!