Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:21:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: DROGA KRZYŻOWA 2014 ulicami Warszawy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: DROGA KRZYŻOWA 2014 ulicami Warszawy  (Przeczytany 4315 razy)
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« dnia: Marca 31, 2014, 23:36:36 pm »



Oby nas było jeszcze więcej niż rok temu, ogłaszajcie gdzie możecie.
Z Panem Bogiem
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #1 dnia: Marca 31, 2014, 23:40:02 pm »

piękna inicjatywa !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
konzeb30
rezydent
****
Wiadomości: 468


"O skruchę ? pycha strojna w ornat".

« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 01, 2014, 01:15:02 am »

Wspaniała inicjatywa, ale Requiem za Pana Kazimierza dalej nie było...
Zapisane
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 01, 2014, 06:52:14 am »

Wspaniała inicjatywa, ale Requiem za Pana Kazimierza dalej nie było...
A kiedy niby miało być?
Zapisane
konzeb30
rezydent
****
Wiadomości: 468


"O skruchę ? pycha strojna w ornat".

« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 01, 2014, 10:23:10 am »

My się podporządkujemy, kiedy można. Nie jestem specem od kalendarza liturgicznego, ale Requiem może być nawet po Wielkanocy, byle by był znany termin.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 01, 2014, 11:00:39 am »

Wspaniała inicjatywa, ale Requiem za Pana Kazimierza dalej nie było...
No ale na ile wiarygodne są wiadomości o Jego śmierci? Podobno w lokalnej TV był komunikat o wypadku potrącenia osoby, który powiązano z jego zniknięciem, ostatni raz zapamiętałem Go na Pielgrzymce Tradycji na Jasną Górę, wtedy stan Jego wzroku już był bardzo poważny.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 01, 2014, 14:32:37 pm »

Wiadomość jest pewna.Jeden pan był tam, gdzie pan Kazimierz mieszkał i tam od sąsiadów dowiedział się o nieszczęściu.
Podobno jest pochowany w rodzinnych stronach.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 01, 2014, 21:51:37 pm »

Rodzinne strony to jaka część kraju?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #8 dnia: Kwietnia 01, 2014, 22:40:30 pm »

Chyba okolice Rzeszowa. A co do Mszy za duszę pana Kazimierza, to była jako intencja wspólna przy okazji pierwszych dni miesiąca. A na taką indywidualną niestety nie ma terminu w najbliższym okresie.
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #9 dnia: Kwietnia 04, 2014, 19:35:45 pm »

http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=4416&l=1
Cytuj
Autobusy

Procesja Drogi Krzyżowej w dn. 6 kwietnia 2014 – możliwe utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

dn. 06.04.2014 (niedziela)

W dniu 06.04.2014 r. od godz. ok. 15:00 do godz. ok. 17:00 odbędzie się procesja Drogi Krzyżowej na trasie: ul. Karolkowa – al. Solidarności – ul. Okopowa – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – Jana Pawła II – al. Wojska Polskiego – Felińskiego – Hozjusza

W związku z tym na trasie od al. Solidarności do al. Wojska Polskiego mogą nastąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu. W przypadku długotrwałego braku możliwości przejazdu ww. ciągami komunikacyjnymi autobusy będą skierowanena trasy objazdowe przebiegające najbliższymi równoległymi ciągami komunikacyjnymi.

W przypadku wprowadzenia objazdów na trasach objazdowych:

1) Będą obowiązywały następujące przystanki:

dla linii zwykłych i przyspieszonych: jako stałe - pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy, pozostałe przystanki jako „na żądanie” (oprócz przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, z których skręt jest niemożliwy do wykonania),

W przypadku przystanków, które zlokalizowane są w swoim bliskim sąsiedztwie w obrębie jednego zespołu przystankowego, linie powinny się zatrzymywać tylko raz w danym kierunku.


Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

opublikowano 4 kwietnia 2014r.
ostatnia aktualizacja 3 kwietnia 2014r.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
konzeb30
rezydent
****
Wiadomości: 468


"O skruchę ? pycha strojna w ornat".

« Odpowiedz #10 dnia: Kwietnia 06, 2014, 01:23:53 am »

Jak Msza się odbywa 3-4 razy w tygodniu to nie ma terminów...
Zapisane
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #11 dnia: Kwietnia 07, 2014, 11:51:17 am »

Jak Msza się odbywa 3-4 razy w tygodniu to nie ma terminów...
Jak rozumiem panie Konradzie wystara się pan u kardynała Kazimierza Nycza o pomoc dla ojca Krzysztofa w postaci kapłana, który mógłby odprawiać w pozostałe dni Mszę. Aha zapomniałam dodać, że pewnie wystara się pan jeszcze o zgodę i dogodne terminy u proboszcza kościoła św. Klemensa.

Jestem jak najbardziej za i będę się modlić w tej intencji :)
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #12 dnia: Kwietnia 07, 2014, 12:46:19 pm »


Jak rozumiem panie Konradzie wystara się pan u kardynała Kazimierza Nycza o pomoc dla ojca Krzysztofa w postaci kapłana, który mógłby odprawiać w pozostałe dni Mszę. Aha zapomniałam dodać, że pewnie wystara się pan jeszcze o zgodę i dogodne terminy u proboszcza kościoła św. Klemensa.

Jestem jak najbardziej za i będę się modlić w tej intencji :)

Z tego co wiem, jest pewna szansa na takiego kapłana, więc dołączam do modlitwy. Oby się Ksiądz Kardynał zgodził :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #13 dnia: Kwietnia 07, 2014, 12:56:32 pm »


Jak rozumiem panie Konradzie wystara się pan u kardynała Kazimierza Nycza o pomoc dla ojca Krzysztofa w postaci kapłana, który mógłby odprawiać w pozostałe dni Mszę. Aha zapomniałam dodać, że pewnie wystara się pan jeszcze o zgodę i dogodne terminy u proboszcza kościoła św. Klemensa.

Jestem jak najbardziej za i będę się modlić w tej intencji :)

Z tego co wiem, jest pewna szansa na takiego kapłana, więc dołączam do modlitwy. Oby się Ksiądz Kardynał zgodził :)

A mógłby Pan uchylić rąbka tajemnicy, jak nie tu ogólnie to chociaż w PW :)
Zapisane
yoko
uczestnik
***
Wiadomości: 102

« Odpowiedz #14 dnia: Kwietnia 07, 2014, 13:10:23 pm »

A tak wracając do głównego wątku, to należy się wielkie podziękowanie dla Ojca Krzysztofa za wczorajszą Drogę Krzyżową.

Za Jego trud, przygotowanie, zorganizowanie i prowadzenie wspaniałego duchowego przeżycia serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

Teraz tylko wypada prosić o modlitwę za Ojca Krzysztofa, aby zdrowie Mu dopisało i miał siły na kolejne dni (szczególnie na Triduum).

Niech Matka Boża wspiera Go i otacza szczególną opieką.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: DROGA KRZYŻOWA 2014 ulicami Warszawy « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!