Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 14:21:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231942 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "polskie obywatelstwo stało się obiektem pożądania w Izraelu"
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "polskie obywatelstwo stało się obiektem pożądania w Izraelu"  (Przeczytany 1293 razy)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« dnia: Marca 20, 2014, 16:47:43 pm »

http://wpolityce.pl/artykuly/76917-paszport-znaleziony-w-tel-awiwie-dlaczego-polskie-obywatelstwo-stalo-sie-obiektem-pozadania-w-izraelu

"w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim. Dochodzi nawet do tego, że niektóre z nich nie wiedzą nawet… gdzie Polska leży."

"Gwałtowny wzrost wydawanych dokumentów nastąpił za rządów Platformy Obywatelskiej."
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #1 dnia: Marca 20, 2014, 22:47:14 pm »

A po co im to?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #2 dnia: Marca 20, 2014, 22:52:56 pm »

Ja nie wiem po co, ale red. Michalkiewicz w jednym swoim komentarzu napisał tak:

"(...) W tej sytuacji wydarzenia muszą potoczyć się zgodnie z przeznaczeniem, nazywanym elegancko również „znakami czasu”. Prawidłowo odczytał je Episkopat Polski, wybierając na Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Jego Ekscelencję abpa Stanisława Gądeckiego. Jego Ekscelencja zasłynął jako inicjator Dnia Judaizmu w polskim kościele. Najwyraźniej Ekscelencje wiedzą już coś, czego my jeszcze nie wiemy, ale nawet jak nie wiemy, to przecież możemy się domyślić.

Stanisław Michalkiewicz"


Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5777


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3 dnia: Marca 20, 2014, 23:09:01 pm »

A po co im to?
Nie wie Pan? To ja Panu wytłumaczę.
Mossad kradnie paszporty i przerabia je tak, coby kryc swoich agentów w czasie różnych dziwnych operacji. Tu nic nie musza kraść, bo RP daje kazdemu kto chce, nie pytając o nic. jak to sie mowi, darowanemu koniowi nie zaglada sie w zęby. A paszport nie byle jaki, bo unijny.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #4 dnia: Marca 20, 2014, 23:58:39 pm »

Jakby Araby najechały Żydowinów, to paszporty się przydałyby. I dlatego jestem wielkim patryotą państwa Izrael ....
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #5 dnia: Marca 21, 2014, 00:02:59 am »

Ale to Żydowie mają nukle i amerykańskie suple!
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3616


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 21, 2014, 02:44:30 am »

Tu nic nie musza kraść, bo RP daje kazdemu kto chce, nie pytając o nic.

Interesujące, że oni tak łatwo dostają te paszporty, bo ja ile razy odnawiałem polski paszport (swój lub kogoś z rodziny)  w konsulatach RP poza krajem, to zawsze mnożono mi trudności: a to akt małżenstwa nie umiejscowiony, a to brakuje akcentu nad literką na jakimś świstku, a to pieczątka nie od tego notariusza, którego konsulat lubi... Czasem miałem wrażenie, że panie w okienku pragną tylko, żebym sobie wreszcie poszedł i więcej nie przychodził  :(
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #7 dnia: Marca 21, 2014, 11:46:17 am »

Tu nic nie musza kraść, bo RP daje kazdemu kto chce, nie pytając o nic.

Interesujące, że oni tak łatwo dostają te paszporty, bo ja ile razy odnawiałem polski paszport (swój lub kogoś z rodziny)  w konsulatach RP poza krajem, to zawsze mnożono mi trudności: a to akt małżenstwa nie umiejscowiony, a to brakuje akcentu nad literką na jakimś świstku, a to pieczątka nie od tego notariusza, którego konsulat lubi... Czasem miałem wrażenie, że panie w okienku pragną tylko, żebym sobie wreszcie poszedł i więcej nie przychodził  :(

może jak by Pan założył jarmułkę, zaczął się zachowywać w sposób pewny siebie - pytając mimochodem "gdzie jest ambasador?" i specyficznie zniekształcał język polski to by pomogło?
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #8 dnia: Marca 21, 2014, 11:55:50 am »

ale w "polskiej" ambasadzie nie zawsze jest tak dobrze i łatwo:

"Ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf nie zgodził się na udostępnienie sal należących do ambasady na spotkanie świąteczne polskiej szkoły działającej przy ambasadzie, które tradycyjnie zawsze tam miało miejsce"

jak dla kogo jednak:

"Decyzja dziwi tym bardziej, że kilkanaście dni temu w rezydencji ambasadora swoje książki promowała żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego."

http://niepoprawni.pl/blog/1489/appelbaum-wazniejsza-niz-polska-szkola
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "polskie obywatelstwo stało się obiektem pożądania w Izraelu" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!