Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 07:04:13 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Drukuj
Autor Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski  (Przeczytany 63071 razy)
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 19, 2014, 12:38:49 pm »

Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."
 

To nie moja wina, Szanowna Pani, że Pani się pomyliło, choć trzeba się przy takiej pomyłce trochę nagimnastykować, więc proszę mnie nie pouczać i nie sztorcować, za swój błąd, dobrze? Może tak być?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 19, 2014, 13:22:40 pm »

Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."
 

To nie moja wina, Szanowna Pani, że Pani się pomyliło, choć trzeba się przy takiej pomyłce trochę nagimnastykować, więc proszę mnie nie pouczać i nie sztorcować, za swój błąd, dobrze? Może tak być?

Jak pan cytuje, to proszę już zacytować całą moja wypowiedź, której początek  brzmi:

"Sprawdziłam, pierwszy wpis to "katol90" - w takim razie zwracam honor, przepraszam za moje niedopatrzenie, ale ... nie tak, bez takich posądzeń o oszustwo, bo tylko umarłemu żadna pomyłka się nie przytrafi, ale żywemu może każda. (...)" - to raz, a dwa zadowolony pan? - to się cieszę i gratuluję ogromnej "pokory". 
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 19, 2014, 13:38:27 pm »

Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."
 

To nie moja wina, Szanowna Pani, że Pani się pomyliło, choć trzeba się przy takiej pomyłce trochę nagimnastykować, więc proszę mnie nie pouczać i nie sztorcować, za swój błąd, dobrze? Może tak być?

Gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że nie jest łatwo odróżnić Pana poglądy od Katola90
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 19, 2014, 13:53:41 pm »

Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."
 

To nie moja wina, Szanowna Pani, że Pani się pomyliło, choć trzeba się przy takiej pomyłce trochę nagimnastykować, więc proszę mnie nie pouczać i nie sztorcować, za swój błąd, dobrze? Może tak być?

Jak pan cytuje, to proszę już zacytować całą moja wypowiedź, której początek  brzmi:
 

Szanowna Pani, niestety, dalszą częścią swojej wypowiedzi, anulowała Pani pierwszą, a całość brzmi w skrócie tak: "przepraszam..., ale to twoja wina". Pani wybaczy, że nie rozpływam się z radości, ale ciężar Pani czynu jest dość znaczny. Nie odpowiedziała Pani na moje pytanie, czy może tak być, że przestanie Pani mnie sztorcować i obwiniać za swoje?
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 19, 2014, 13:57:52 pm »

Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."
 

To nie moja wina, Szanowna Pani, że Pani się pomyliło, choć trzeba się przy takiej pomyłce trochę nagimnastykować, więc proszę mnie nie pouczać i nie sztorcować, za swój błąd, dobrze? Może tak być?

Gwoli sprawiedliwości trzeba przyznać, że nie jest łatwo odróżnić Pana poglądy od Katola90

Ślepiec białego od czarnego nie odróżnia. 
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 19, 2014, 14:01:19 pm »

Trolli z niewiele mówiącymi nickami mamy tu na pęczki. Trudno się do was przyzwyczajać.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 19, 2014, 14:26:33 pm »

Trolli z niewiele mówiącymi nickami mamy tu na pęczki. Trudno się do was przyzwyczajać.

 Jestem na tym forum od kilku lat, nie jestem trollem.
I bardzo przykre to, gdy ktoś zrobi komuś przykrość, fałszywie posądzi, i zamiast przyznać się, to cały czas go dalej posądza i obraża. Ciekawe, ile Pan i p. Anna M macie jeszcze pomysłów na tym polu. 
 
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 19, 2014, 15:36:16 pm »

Bardzo łatwo poszło Panu oskarżanie naszej szanowanej Koleżanki forumowej, tymczasem na pewno nie jest Pan od niej lepszy. Przypomnę, że oskarżył mnie Pan fałszywie o oszustwo, nie wycofał się z tego ani nie przeprosił. Delikatne sugestie nic tu nie dają, idziesz Pan w zaparte i szukasz awantury. Że niby za mało Pana przeproszono. Ale subiektywne "za mało mnie przeproszono" to i tak o Himalaje więcej niż Pańskie standardy.



Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 19, 2014, 16:15:37 pm »

Przypomnę, że oskarżył mnie Pan fałszywie o oszustwo, nie wycofał się z tego ani nie przeprosił. 

O oszustwo nie, to dotyczyło p. Anny M, Pana tyczyło się przypisywanie mi propagowania prywatnych objawień, bez żadnego uzasadnienia. Więc może najpierw Pan mnie przeprosi.

W ogóle dziwne zjawisko, człowiek puści tylko parę za Jezusem Chrystusem Królem Polski i natychmiast chcą go w ziemię wdeptać, podejrzewają o wszystko, nawet o to, że pod dwoma nickami pisze, a może to dwa kuple, itd. Naprawdę żal mi Państwa. Radzę się leczyć, bo długo w takim stresie żyć normalnie się nie da, wcześniej czy później przyjdą problemy z nerwami, sercem itp.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #39 dnia: Lutego 19, 2014, 18:24:24 pm »

Wnoszę o czasowego bana dla p. Wiewióra za sugerowanie, że jestem oszustem i obrażanie p. Anny M. No chyba że przeprosi i obieca poprawę.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Jacenty2
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #40 dnia: Lutego 19, 2014, 19:01:39 pm »

Laudetur Jesus Christus

Zakładam ten wątek, aby pokazać prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Na początek 3 filmiki, które polecam obejrzeć, zanim podejmiecie dyskusję w tym wątku. Od czasu do czasu będę wrzucał kolejne materiały.
http://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI Filmik wprowadzający. Miał on 200 tys wyświetleń na innym kanale, ale został zablokowany i to jest jego kopia.
http://www.youtube.com/watch?v=8qePfyp2c9o X. Małkowski wyjaśnia istotę intronizacji.
http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ wykład św. pam. X. Tadeusza Kiersztyna- postulatora procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym. (50 min)

In nomine veritatis!

Prawdziwaość objawień Rozalii Celakówny jest w zasadzie zaakceptowana przez wszelkie czynniki "urzędowe"biorące udział w procesie beatyfikacyjnym. Ponieważ jestem baaardzo blisko samego procesu Rozalii z chęcią podzielę się nowosciami. A więc relator procesu Rozalii O. prof Kijas - franciszkanin będzie starał się zakończyć etap rzymski w 11 miesięcy. Wiadomość od wicepostulatora o prof Władysława Kubika. Samo positio potrzebne relatorowi w zasadzie jest juz ukończone i w przyszłym tygodniu O. prof Kijas  który jest w Rzymie będzie w Krakowie na spotkaniu  w sprawie positia z o prof Kubiukiem . Dlatego jest kłamstwem rozpowszechnianie pogłosek jakoby proces był "zamrożony"

A jako ciekawostkę podam Panie Katol 90 to z pewnością Pan nie wie ,że używa Pan awataru mojego projektu z ok 2004 roku .Projektu który osobiście wręczyłem na dyskietce śp. ks Kierszynowi. Tak tak , Samorządna Polska już wtedy odwiedzała Szczyglice a ja naniosłem na ich logo figurkę, do wykonywania której znacząco się przyczyniłem. Stara gwardia ze Szczyglic od razu mnie rozpozna,a Pan Panie Katol 90 nie bo zapewne jest Pan  na początku "drogi do intronizacji JKP".Swego czasu Szczyglice wydawało miesiecznik Veniat Regnum w którym stara gwardia ks Kiersztyna jest na wielu fotografiach.Ja także. Tylko Panie Katol 90 ja zacząłem myśleć logicznie i jeszcze kilka osób z grupy ks Kierszyna zaczęło sobie zadawać pytania i ks Kiersztynowi na spotkaniach w Szczyglicach.Ale za niewygodne pytania ze Szczyglic się wylatywało. I tak pewnego razu w 2006 roku grupa 13 osób logicznie myślących sama opuściła grupę modlitewną ks Kiersztyna.W niej i moja rodzina. Chciałbym zaznaczyć że w owym czasie nie było jeszcze żadnych wiarygodnych publikacji o Rozalii a sam ks Kiersztyn udzielał nam wiadomości  bardzo wybiórczo w temacie Rozalii mimo że miał do dyspozycji całe archiwum postulacji.Zaniepokoiły m.in. nas liczne dziwaczne  "wizje"  na spotkaniach modlitewnych w Szczyglicach oraz dziwne postępowanie samego ks Kiersztyna odnośnie podporządkowania sie biskupowi.Oczywiście po zasięgnięciu porady wielu kapłanów i to znaczących w temacie duchowości, stwierdziliśmy że byliśmy w grupie o sekciarskim charakterze. O zmarłych nie chciałbym źle pisać dlatego resztę przemilczę. Jak blisko byłem ks Kiersztyna niech świadczą jego ostatnie słowa do mnie  :"Byłeś moim najbliższym przyjacielem". Czy to Panu Panie Katol 90 wystarczy? To nie jest droga Kościoła.Dlaczego  znalazłem się w Szczyglicach? Bo tam było biuro postulacji Rozalii , tam przychodzili księża i zakonnicy, tam przyjezdzała młodzież na rekolekcje. Wydawało sie bezpiecznie, zresztą nie było wtedy ŻADNYCH oficjalnych informacji o zagrożeniu duchowym  ze strony ks Kiersztyna. Teraz jest WSZYSTKO podane jak na patelni i mimo to ludzie portafią ulec ułudzie, zwiedzeniu tak jak Pan . W pierwszym wydaniu "Wielkiego wezwania Serca Bożego do narodu Polskiego" autorstwa o Zygmunta Dobrzyckiego/ ostatniego spowiednika Rozalii/ wstęp napisał ks Kiersztyn doskonale poprawnie interpretując przesłanie Rozalii jako intronizację NSJ.Dopiero jak opuścił zakon  od Jezuitów delikatnie mówiąc "zmienił" interpretację na niezgodną z przesłaniem Rozalii.Jak w Szczyglicach wydrukowali w ulotkach: Intronizacja NSJ nie - intronizacja Jezusa Króla Polski  tak. Iście diabelska metoda.
Radzę się dobrze zastanowić Panie Katol 90 i Panu podobni bo wchodząc w tą ideę oddalacie się od nauki  Kościoła.
Zapraszam  wszystkich a szczególnie  Pana Panie Katol 90 na comiesięczne Msze św o beatyfikację Rozalii w Krakowie w Bazylice NSJ  każdego 13 miesiąca o godz.16 ,30 . Po Mszy św wicepostulator procesu Rozalii o prof Kubik organizuje dla wszystkich chętnych spotkanie przy ciastku i kawie w uczelni Ignatianum. Możemy wtedy bez pośpiechu porozmawiać o Rozalii  i intronizacji. Oczywiście Komunia sw tradycyjnie na kolanach przy balaskach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 21:21:01 pm wysłana przez Jacenty2 » Zapisane
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #41 dnia: Lutego 19, 2014, 19:19:17 pm »

Bóg zapłać za świadectwo.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #42 dnia: Lutego 19, 2014, 19:39:56 pm »

Cytuj
Swego czasu Szczyglice wydawało miesiecznik Veniat Regnum

Tu są pewne skany zamieszczone z tego pisma:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173544.html#msg173544

... odnośnie figurki, która też jest z wizji:

http://lh5.googleusercontent.com/-I1s6nNZw5IE/TjUXfTEu26I/AAAAAAAABzo/f9IkttYJNPQ/piecz%2525C4%252599%2525C4%252587.png

Jeszcze nie jedno by tu znalazł na forum.

Pytanie do Pana "Jacenty2"

Od kiedy funkcjonuje nazwa Chrystus Król Polski? bo ja wcześniej się z tą nazwą nie spotykałam. I jak zna Pan to pismo Veniat Regnum to może Pan potwierdzić, że ten drugi skan też jest stamtąd?

Cytat: Jacenty2
Intronizacja NSJ nie - intronizacja Jezusa Króla Polski  tak. Iście diabelska metoda.

Zna Pan tę ulotkę?

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg174021.html#msg174021
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 19:45:48 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Jacenty2
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #43 dnia: Lutego 19, 2014, 19:49:06 pm »

Cytuj
Swego czasu Szczyglice wydawało miesiecznik Veniat Regnum

Tu są pewne skany zamieszczone z tego pisma:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173544.html#msg173544

... odnośnie figurki, która też jest z wizji:

http://lh5.googleusercontent.com/-I1s6nNZw5IE/TjUXfTEu26I/AAAAAAAABzo/f9IkttYJNPQ/piecz%2525C4%252599%2525C4%252587.png

Jeszcze nie jedno by tu znalazł na forum.

Pytanie do Pana "Jacenty2"

Od kiedy funkcjonuje nazwa Chrystus Król Polski? bo ja wcześniej się z tą nazwą nie spotykałam. I jak zna Pan to pismo Veniat Regnum to może Pan potwierdzić, że ten drugi skan też jest stamtąd?
Nazwa Jezus Król Polski pochodzi na 99% od ks Kiersztyna. Kiedyś pytałem sie go o tą nazwę to odpowiedział że to jest na razie novum w Kościele.
Pierwszy tekst jest na 100% z veniat Regnum , drugi zapewne też bo  wskazuje  na to styl pisania. Mój znajomy ma wszystkie numery poproszę go o sprawdzenie.
Zapisane
Jacenty2
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #44 dnia: Lutego 19, 2014, 19:54:25 pm »

ulotkę znam bo ją rozdawaliśmy także przy grobie Rozalii w większe święta kościelne.A Rozalia chyba się wtedy w grobie przewracała.Takie to były czasy niezrozumiena przesłania Rozalii.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 20:07:08 pm wysłana przez Jacenty2 » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!