Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 09:41:18 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Drukuj
Autor Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski  (Przeczytany 63075 razy)
Zuzia
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #105 dnia: Czerwca 10, 2014, 23:12:49 pm »

Ale co ma piernik do wiatraka?
Co ma wspólnego Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu z ogłoszeniem Go Królem Polski.
To jest dla mnie dalej niejasno wytłumaczone.
Jeszcze raz zapytam, co Państwo widzicie złego w ogłoszeniu Pana Jezusa Królem Polski i co za tym idzie życiem według Jego praw i zasad?
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #106 dnia: Czerwca 10, 2014, 23:59:39 pm »

Cytuj
Wystarczy ?

Nie wystarczy!!

mądrej głowie dość dwie słowie, a głupiemu to i referatu mało, jak mawiał Sofronow
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #107 dnia: Czerwca 11, 2014, 00:18:40 am »

Ale co ma piernik do wiatraka?
Co ma wspólnego Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu z ogłoszeniem Go Królem Polski.
To jest dla mnie dalej niejasno wytłumaczone.
Jeszcze raz zapytam, co Państwo widzicie złego w ogłoszeniu Pana Jezusa Królem Polski i co za tym idzie życiem według Jego praw i zasad?


Jaki piernik do wiatraka? Proszę czytać, tu już jest tyle napisane w różnych wątkach, że nie widzę potrzeby powtarzać. Jak zacznie Pani czytać i do tego trochę myśleć, to wszystko będzie jasne. Może ten fragment da coś do zastanowienia:

"(...) Serce Boże jest symbolem i żywym obrazem nieskończonej miłości Jezusa Chrystusa, która nas pobudza do odwzajemnienia się również miłością. Dlatego jest rzeczą najzupełniej odpowiednią poświęcenie się temu Najświętszemu Sercu. Poświęcenie zaś takie nie jest niczym innym, jak oddaniem się Jezusowi Chrystusowi, ponieważ wszelki objaw czci, hołdu i miłości względem Bożego Serca odnosi się w rzeczywistości do osoby samego Chrystusa. (...)"

Encyklika "Annum Sacrum" papież Leon XIII

Dopiero ks Kiersztyn odkrył Jezusa Króla Polski bo wcześniej przez całe wieki nie wpadł na to ani Kościół, ani wszyscy papieże. Tylko współczuć i się modlić za tych wszystkich co taką ideę propagują. Ale sam Pan Jezus powiedział: "To umiłowane Serce będzie królowało wbrew sprzeciwom szatana i jego poddanych. (...)"

Chrystus jest Królem! Ogłaszanie Chrystusa Króla na Króla Polski, to wygląda tak, jakby Cesarzowi, do którego należy WSZYSTKO! wydzielać małe księstwo.

Proszę spokojnie, ze zrozumieniem przeczytać ten akt, który zamieściłam.
Zapisane
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« Odpowiedz #108 dnia: Czerwca 11, 2014, 00:53:47 am »

https://www.youtube.com/watch?v=c8wynx-fXxo
Zapisane
Zuzia
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #109 dnia: Czerwca 11, 2014, 06:38:16 am »

Ale co ma piernik do wiatraka?
Co ma wspólnego Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu z ogłoszeniem Go Królem Polski.
To jest dla mnie dalej niejasno wytłumaczone.
Jeszcze raz zapytam, co Państwo widzicie złego w ogłoszeniu Pana Jezusa Królem Polski i co za tym idzie życiem według Jego praw i zasad?


Jaki piernik do wiatraka? Proszę czytać, tu już jest tyle napisane w różnych wątkach, że nie widzę potrzeby powtarzać. Jak zacznie Pani czytać i do tego trochę myśleć, to wszystko będzie jasne. Może ten fragment da coś do zastanowienia:

"(...) Serce Boże jest symbolem i żywym obrazem nieskończonej miłości Jezusa Chrystusa, która nas pobudza do odwzajemnienia się również miłością. Dlatego jest rzeczą najzupełniej odpowiednią poświęcenie się temu Najświętszemu Sercu. Poświęcenie zaś takie nie jest niczym innym, jak oddaniem się Jezusowi Chrystusowi, ponieważ wszelki objaw czci, hołdu i miłości względem Bożego Serca odnosi się w rzeczywistości do osoby samego Chrystusa. (...)"

Encyklika "Annum Sacrum" papież Leon XIII

Dopiero ks Kiersztyn odkrył Jezusa Króla Polski bo wcześniej przez całe wieki nie wpadł na to ani Kościół, ani wszyscy papieże. Tylko współczuć i się modlić za tych wszystkich co taką ideę propagują. Ale sam Pan Jezus powiedział: "To umiłowane Serce będzie królowało wbrew sprzeciwom szatana i jego poddanych. (...)"

Chrystus jest Królem! Ogłaszanie Chrystusa Króla na Króla Polski, to wygląda tak, jakby Cesarzowi, do którego należy WSZYSTKO! wydzielać małe księstwo.

Proszę spokojnie, ze zrozumieniem przeczytać ten akt, który zamieściłam.


Wie Pani co, ja przepraszam bardzo,ale proszę łaskawie nie zarzucac mi braku myślenia. Ja zadaje konkretne pytania, a to Pani nie potrafi na nie konkretnie odpowiedzieć. Miesza Pani dwie sprawy. Dla mnie nie jest jednym i tym samym oddawanie czci i hołdu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, a co innego ogłoszenie, że jest naszym Królem. To nie jest tak, że my łaskawie chcemy Mu dac co i tak jest Jego. Dla mnie chodzi o to, żeby publicznie ze wszystkimi tego konsekwencjami uznać i ogłosić, ze dla nas Polakow tylko On, Nasz Pan Jezus Chrystus jest naszym królem. A my jako Jego poddani tylko Jego słuchać będziemy.
Ja tak rozumiem akt intronizacji. I ponownie się pytam (ale pewnie się nie doczekał na odpowiedz), co Pani widzi złego w takim akcie?
Tylko proszę łaskawie nie zarzucac mnie cytatami, czerwonymi wytluszczeniami itp. na temat Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Ja czekam tylko na konkretna odpowiedz na moje pytanie.

Pozdrawiam
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #110 dnia: Czerwca 11, 2014, 10:03:45 am »

https://www.youtube.com/watch?v=c8wynx-fXxo

Było pisane o Pana wypowiedzi i przedmówcy Pana Flagi:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7716.msg187002.html#msg187002
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #111 dnia: Czerwca 11, 2014, 10:09:56 am »

(...)
Wie Pani co, ja przepraszam bardzo,ale proszę łaskawie nie zarzucac mi braku myślenia. Ja zadaje konkretne pytania, a to Pani nie potrafi na nie konkretnie odpowiedzieć. Miesza Pani dwie sprawy. Dla mnie nie jest jednym i tym samym oddawanie czci i hołdu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, a co innego ogłoszenie, że jest naszym Królem. To nie jest tak, że my łaskawie chcemy Mu dac co i tak jest Jego. Dla mnie chodzi o to, żeby publicznie ze wszystkimi tego konsekwencjami uznać i ogłosić, ze dla nas Polakow tylko On, Nasz Pan Jezus Chrystus jest naszym królem. A my jako Jego poddani tylko Jego słuchać będziemy.
Ja tak rozumiem akt intronizacji. I ponownie się pytam (ale pewnie się nie doczekał na odpowiedz), co Pani widzi złego w takim akcie?
Tylko proszę łaskawie nie zarzucac mnie cytatami, czerwonymi wytluszczeniami itp. na temat Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Ja czekam tylko na konkretna odpowiedz na moje pytanie.

Pozdrawiam

Co za "święte" oburzenie.  Póki co, to Pani ma namieszane. Nie rozumie Pani mojej/moich wypowiedzi, to powyżej też padła odpowiedź - o taka:

Sprawa jest bardzo prosta. Idea ogłoszenia Pana Jezusa Chrystusa Królem Polski powstała w wyniku szatańskich objawień jakie mają miejsce w oddzielającej się od Kościoła grupce sympatyków śp. x. Kiersztyna.
Zapisane
Zuzia
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #112 dnia: Czerwca 11, 2014, 10:50:19 am »

Co za "święte" oburzenie.  Póki co, to Pani ma namieszane. Nie rozumie Pani mojej/moich wypowiedzi, to powyżej też padła odpowiedź - o taka:

Bełkotania nigdy nie rozumiem, wolę konkretne i jasne odpowiedzi, a to co Pani pisze to jedna płyta grana w kółko.
Wije się Pani i dalej nie odpowiada jakie jest Pani stanowisko.
Zaczyna mnie to powoli śmieszyć. :D
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #113 dnia: Czerwca 11, 2014, 11:29:17 am »

Pod wpływem szatańskich objawień x. Kiersztyn porzucił nauczanie katolickie nt kultu NSPJ, zaczął mu bluźnić i promować w zamian wynikający z tych samych szatańskich objawień kult Jezusa Króla Polski.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #114 dnia: Czerwca 11, 2014, 12:49:26 pm »

Co za "święte" oburzenie.  Póki co, to Pani ma namieszane. Nie rozumie Pani mojej/moich wypowiedzi, to powyżej też padła odpowiedź - o taka:

Bełkotania nigdy nie rozumiem, wolę konkretne i jasne odpowiedzi, a to co Pani pisze to jedna płyta grana w kółko.
Wije się Pani i dalej nie odpowiada jakie jest Pani stanowisko.
Zaczyna mnie to powoli śmieszyć. :D


Konkretnych i jasnych wypowiedzi tu jest MULTUM!!!!!!!!!!!! nawet powyżej. Ja wolę zostać z tym swoim bełkotem - jak określiła  Pani moje wypowiedzi - niż z Pani zadufaniem, pomieszaniem i ignorancją! 
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #115 dnia: Czerwca 11, 2014, 13:19:06 pm »

Ja bym nie traktował tak ostro zwiedzionych osób fałszywym nauczaniem śp. ks Kiersztyna. Niestety kult NSJ staje się coraz bardziej nieznany , nie pielęgnowany przez biskupów i proboszczów a w jego miejsce wlewają się różne ruchy odnowowo -paraprotestanckie. Natura nie znosi przecież próżni.Brak wiedzy o kulcie NSJ powoduje ignorancję u wiernych.Do tego branie teologii  na tzw. chłopski rozum" dopełnia wszystko. Stąd teza ks Kiersztyna na ich ulotkach
Intronizacja NSJ nie , intronizacja Jezusa Króla Polski tak.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #116 dnia: Czerwca 11, 2014, 13:26:09 pm »

(...) Stąd teza ks Kiersztyna na ich ulotkach
Intronizacja NSJ nie , intronizacja Jezusa Króla Polski tak.


Wzór takiej ulotki był tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg174021.html#msg174021

Gdzie indziej i powyżej pisałam:

"I jak w dzisiejszych tak bardzo pomieszanych czasach,  odrzuca się jeszcze to NSPJ, a chce Osoby, to iście szatański pomysł!!!  bo szatan wie czym jest to Serce dla ludzi i pod pozorem dobra będzie wszystko robił!!! "  I dlatego miesza by przeinaczyć te przesłanie inspirując do tworzenia jego karykatury abyśmy nie doświadczyli tej łaski.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2014, 13:32:09 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2325


« Odpowiedz #117 dnia: Czerwca 11, 2014, 15:26:09 pm »

Zniekształcanie objawień Sł. Bożej Rozalii Celakówny, dodawanie własnych, rzekomych objawień, w taki sposób, aby "udowodnić" że intronizacja Serca nie skutkuje intronizacją Osoby.
Z tego drogą analogii wynikałoby, że akt poświęcenia ludzkości Sercu Pana Jezusa w święto Chrystusa Króla nie odnosi się do Osoby Chrystusa Króla – a przecież tak nie jest. Czcząc Najświętsze Serce, czcimy też Chrystusa Króla. Po co rozdzielać te dwie kwestie, po co je sobie przeciwstawiać, w niezgodzie z dotychczasową praktyką Kościoła i samymi objawieniami Rozalii Celakówny?
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #118 dnia: Czerwca 11, 2014, 18:16:49 pm »

Mądre pytanie po co? - ale odpowiedź też została napisana powyżej. Nie wiem czy Pan czytał treść tego ostatniego aktu z 2011 roku  na wzór tego z 1921 roku: (jak nie to polecam)

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,8304.msg187179.html#msg187179

Proszę wysłuchać nagranie jednego z Prelegentów i co nie co poczytać tam:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7716.msg187221.html#msg187221
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2325


« Odpowiedz #119 dnia: Czerwca 11, 2014, 18:30:01 pm »

No i bardzo słusznie Pani napisała:
"Intronizatorzy" od ks. Kiersztyna najwyraźniej przeoczyli, ale ... oni nie chcą Serca Pana Jezusa tylko Osobę. ::) [...] Akt z 2011 r. jak najbardziej aktualny i ważny!
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!