Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:56:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Biskup przyznaje się, że jest sodomitą
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Biskup przyznaje się, że jest sodomitą  (Przeczytany 17661 razy)
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Maja 30, 2009, 12:42:17 pm »

Modernizm jest to walka z Tradycją we wszelkich dziedzinach. Niektórzy to spłycają do niszczenia starego świata.
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #16 dnia: Maja 30, 2009, 12:46:47 pm »

Cytuj
Modernizm jest to walka z Tradycją we wszelkich dziedzinach. Niektórzy to spłycają do niszczenia starego świata.

Jak to dobrze, że takie rzeczy nasz Kościół w Polsce omijają...
Zapisane
PSFF
uczestnik
***
Wiadomości: 229


« Odpowiedz #17 dnia: Maja 30, 2009, 15:26:59 pm »

Cytuj
Modernizm jest to walka z Tradycją we wszelkich dziedzinach. Niektórzy to spłycają do niszczenia starego świata.

Jak to dobrze, że takie rzeczy nasz Kościół w Polsce omijają...

Miejmy nadzieję...

n.b. Problem nie dotyczy tylko pederastów. Nie zapominajmy, że i związki duchownych z kobietami mają podobny wymiar (może na pierwszy rzut oka nie są takie obrzydliwe...). Kiedyś jeden z księży na kazaniu (z resztą bardzo dobrym) mówił o współżyciu przed ślubem, coś w tym tonie - współżyją sobie, spowiadają się i myślą, że to niewinny grzeszek, bo i tak się pobiorą. Tymczasem to jest grzech ciężki przeciwko 6. przykazaniu i nic tego nie zmieni.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #18 dnia: Maja 30, 2009, 15:31:51 pm »

Co za bezczelność, grzeszył i jeszcze pisze autobiografię.Dziwne, że przez 25 lat nikt nie zdjął go z urzędu.

A mnie to wcale nie dziwi. Bo niby co dziwnego w tym, że jest jakiś kolejny biskup, mający głęboko przykazania i nauczanie Kościoła, któremu nic w związku z tym nie zrobiono? Przecież to dzisiaj normalne.
Zapisane
PSFF
uczestnik
***
Wiadomości: 229


« Odpowiedz #19 dnia: Maja 30, 2009, 15:38:25 pm »

Co za bezczelność, grzeszył i jeszcze pisze autobiografię.Dziwne, że przez 25 lat nikt nie zdjął go z urzędu.

A mnie to wcale nie dziwi. Bo niby co dziwnego w tym, że jest jakiś kolejny biskup, mający głęboko przykazania i nauczanie Kościoła, któremu nic w związku z tym nie zrobiono? Przecież to dzisiaj normalne.

Tylko jest ktoś (pomóżcie, kto?) kto powinien z urzędu zająć się problemem 25 lat temu.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #20 dnia: Maja 30, 2009, 16:06:40 pm »

Co za bezczelność, grzeszył i jeszcze pisze autobiografię.Dziwne, że przez 25 lat nikt nie zdjął go z urzędu.

A mnie to wcale nie dziwi. Bo niby co dziwnego w tym, że jest jakiś kolejny biskup, mający głęboko przykazania i nauczanie Kościoła, któremu nic w związku z tym nie zrobiono? Przecież to dzisiaj normalne.

Tylko jest ktoś (pomóżcie, kto?) kto powinien z urzędu zająć się problemem 25 lat temu.
No, niestety Szanowny Panie, nikt Panu nie odpowie, dlaczego przez tyle lat "Watykan" tolerowal pedala rozwalajacego Kościół. Mnie sie nie chce nawet zastanawiac.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #21 dnia: Maja 30, 2009, 16:50:32 pm »

Tylko jest ktoś (pomóżcie, kto?) kto powinien z urzędu zająć się problemem 25 lat temu.

Niech zgadnę:
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #22 dnia: Maja 30, 2009, 17:06:31 pm »

To ten biskup pozwolił na dewastację tej katedry:





Zapisane
siloam
uczestnik
***
Wiadomości: 222


Profil na slideshare
« Odpowiedz #23 dnia: Maja 30, 2009, 17:14:44 pm »

Ciekawe czy ciążą na nim kary kościelne. Orientuje się ktoś?
Zapisane
O salutaris Hostia!
Quae Coeli pandis ostium,
Bella premunt hostilia,
Da robur, fer auxilium.
PSFF
uczestnik
***
Wiadomości: 229


« Odpowiedz #24 dnia: Maja 30, 2009, 17:15:48 pm »

TAK, Panie jp7! Ale jest też jakieś oficjalne ciało, które zajmuje się dyscypliną księży?
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #25 dnia: Maja 30, 2009, 17:25:06 pm »

Trochę pogrzebałem w necie i znalazłem ciekawe informacje o naszej "gwieździe".


Szatan (sic!) prawdziwie działa w Kościele. Okazało się, że byskup był wyświęcony przez kardynała Josepha Bernardina!

"One of the most powerful Vatican Cardinals after Vatican II, working his Satanic black magic, was Cardinal Bernardin, former General Secretary of the US Conference of “Catholic” Bishops.
Involved in Satanic rituals, Freemasonry and homosexuality, Bernardin’s commitment to ecumenism led to the formation of the Council of Religious Leaders of Metropolitan Chicago in 1985. He was elected the first president. (...) Bernardin was also influential in the appointment of Rembert Weakland as “Archbishop” of Milwaukee, WI. Weakland was a homosexual who paid $450,000 to his former boyfriend Paul Marcoux to keep his homosexual lifestyle a secret."

Strach się bać...
Zapisane
x. Konstantyn Najmowicz
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« Odpowiedz #26 dnia: Maja 30, 2009, 17:31:10 pm »

O ile mi wiadomo, to kardynał Joseph Bernardin był nie słusznie oskarżony o molestowanie i jeszcze przed jego śmiercią oskarżyciel przyznał się do oszczerstwa. No chyba, że go mylę z kimś innym.
A ten w greckich szatach, to kto to jest?
Zapisane
Instaurare omnia in Christo!
Nikt się nie zbawia, jak tylko przez Ciebie Matko Boga.
Nikt nie otrzymuje darów Bożych, jak tylko przez Ciebie, o pełna łaski!
św. German z Konstantynopola
panther
Gość
« Odpowiedz #27 dnia: Maja 30, 2009, 17:45:08 pm »

na zdj powyżej jest biskup Weakland. Pytanie dlaczego po grecku ??? Bp katolicki może się tak przebierać?
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #28 dnia: Maja 30, 2009, 17:51:00 pm »

A ten w greckich szatach, to kto to jest?

Chyba to właśnie Rembert Weakland, ale nie wiem dlaczego w takim stroju.
Tu jest inne zdjęcie http://www.traditio.com/comment/com0811s.jpg

Co do kard. Bernardina, to faktycznie był oskarżony o molestowanie, co oskarżyciel potem odwołał.

Ale osoba kardynała była przedmiotem kontrowersji, a wokół jego osoby krążyło wiele dziwnych pogłosek. Mieszkałem wtedy w diecezji Chicago, i trochę o tym slyszałem. Wiele z tych rzeczy to plotki, których nie potrafię zweryfikować, więc nie będę powtarzał, ale jedną rzecz wiem na pewno: kard. Bernardin zażyczył sobie przed śmiercią, aby w czasie jego ceremoni pogrzebowych śpiewał Windy City Gay Men's Chorus (Chór Gejów Wietrznego Miasta).
Ot, taki gest "ekumeniczny"  ;)



Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #29 dnia: Maja 30, 2009, 17:52:42 pm »

na zdj powyżej jest biskup Weakland. Pytanie dlaczego po grecku ??? Bp katolicki może się tak przebierać?

ze strony melkite.org "1997 - Celebration of the 80th Anniversary of the Building - Vespers with Melkite Bishop John Elya and Milwaukee Archbishop Rembert Weakland"
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Biskup przyznaje się, że jest sodomitą « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!