Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:47:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Modlę się za Katarzynę Bratkowską i jej nienarodzone dziecko
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Modlę się za Katarzynę Bratkowską i jej nienarodzone dziecko  (Przeczytany 1625 razy)
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« dnia: Grudnia 22, 2013, 18:14:07 pm »

Witam, Państwa dostałem wiadomość na Facebooku postanowiłem wstawić na forum , uprzejmie proszę o modlitwę . 

    Modlę się za Katarzynę Bratkowską i jej nienarodzone dziecko które chce usunąć

https://www.facebook.com/events/674216592628388/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 22, 2013, 18:15:22 pm »

Jezuita chce adoptować dziecko Katarzyny Bratkowskiej. "Wiem, że będzie się to równało z rezygnacją z kapłaństwa"

http://natemat.pl/86205,jezuita-chce-adoptowac-dziecko-katarzyny-bratkowskiej-wiem-ze-bedzie-sie-to-rownalo-z-rezygnacja-z-kaplanstwa
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 22, 2013, 18:18:11 pm »

Dajcie już spokój z tym babskiem. Ona sobie robi reklamę w mediach. Rzygać się chce. Wszędzie są zdjęcia tego babska W dodatku nie wiedomo dlaczego największą reklamę robi jej Terlikowski na fejsie. Widać, że brak mu innych tematów.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2013, 18:46:21 pm wysłana przez ryszard1966 » Zapisane
BMK
rezydent
****
Wiadomości: 309


Ora pro nobis, sancta Dei génetrix

« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 22, 2013, 19:44:47 pm »

Kim jest ta Pani?
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 22, 2013, 19:47:20 pm »

Dajmy już sobie spokój. Baba sobie zrobiła za darmo reklamę a teraz śmieje się z katolików. To jest córka Stefana Bratkowskiego
Zapisane
Letycja
uczestnik
***
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 22, 2013, 21:08:10 pm »

stawiam dolary przeciw orzeszkom, że ta rzekoma ciąża to kit
babsko robi wokół siebie szum medialny, byle tylko głośno o niej było, a wszyscy się na to łapią
Zapisane
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 22, 2013, 21:12:33 pm »

Myślę o tej propozycji o. Kramera i to nie jest takie głupie. Musiałby wystąpić z zakonu, ale przecież pozostałby kapłanem. Byłby to kolejny dzieciaty ksiądz z ważnymi święceniami i w pełnej łączności w bogatej historii posoborowia, a kto wie - może wcześniej Kościół też znał takie przypadki? Rzym zna przecież odpowiedzi na wszystkie pytania. W najgorszym razie można by podrzucić dzieciaka żeńskiemu klonowi Towarzystwa - jakimś józefitkom, urszulankom itp., albo skorzystać z systemu szkół jezuickich kształcących od kołyski aż po grób.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 22, 2013, 21:13:34 pm »

Pewnie. A najwięcej rozgłasza to Terlikowski. Zamiast zająć się innymi sprawami robi darmową reklamę babsku.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 23, 2013, 01:43:04 am »

stawiam dolary przeciw orzeszkom, że ta rzekoma ciąża to kit
babsko robi wokół siebie szum medialny, byle tylko głośno o niej było, a wszyscy się na to łapią

Jak wyżej.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 23, 2013, 08:21:49 am »

Myślę o tej propozycji o. Kramera i to nie jest takie głupie.
Kleryk Kramer szalał na tym forum ~9-10 lat temu. Myślałem, że jezuici go nigdy nie wyświęcą, bo robił wrażenie delikatnie mówiąc narwańca. Może się mylę, sprawa ludobójstwa nienarodzonych to  problem fundamentalny, ale to wystąpienie o. Kramera ciągle wpisuje mi się w tamte jego zachowania. 

Pewnie. A najwięcej rozgłasza to Terlikowski. Zamiast zająć się innymi sprawami robi darmową reklamę babsku.
Terlikowski zawsze był dla mnie facetem z innej bajki, osadzonym w nurcie modernizmu. To co teraz ujawnia o nim red Sebastian Karczewski w "Zamachu na Arcybiskupa" całkowicie dyskwalifikuje go już nie doktrynalnie ale moralnie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 23, 2013, 09:45:07 am »

Myślę o tej propozycji o. Kramera i to nie jest takie głupie.
Kleryk Kramer szalał na tym forum ~9-10 lat temu. Myślałem, że jezuici go nigdy nie wyświęcą, bo robił wrażenie delikatnie mówiąc narwańca. Może się mylę, sprawa ludobójstwa nienarodzonych to  problem fundamentalny, ale to wystąpienie o. Kramera ciągle wpisuje mi się w tamte jego zachowania. 
Też mam takie wrażenie - znając wcześniejsze wypowiedzi tej pani można było z dużym prawdopodobieństwem ocenić, że ryzyko przyjęcia oferty o.Kramera jest bliskie zeru - nawet jeśli ta ciąża jest faktem (nie tylko "politycznym"  ;)). Przecież tu nie chodziło o to, że "nie urodzę, bo nie mogłabym zająć się dzieckiem", tylko o demonstrację medialną.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Modlę się za Katarzynę Bratkowską i jej nienarodzone dziecko « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!