Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Październik 15, 2019, 13:19:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
213367 wiadomości w 6157 wątkach, wysłana przez 1517 użytkowników
Najnowszy użytkownik: andregor
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Radio Maryja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Radio Maryja  (Przeczytany 14654 razy)
jwk
aktywista

« Odpowiedz #75 dnia: Czerwiec 08, 2019, 12:53:12 pm »

Po prostu patrzę bardziej krytycznie niż Pan.
Po prostu jestem Polakiem --- realistą zaś Pan nie jest w stanie zaprezentować żadnej realistycznej alternatywy.
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #76 dnia: Czerwiec 08, 2019, 15:01:45 pm »

Brak alternatyw nie implikuje konieczności błędu. Alternatywę zresztą obrałem jako jedyny realny wpływ na kastę rządzącą. Jak mniemam, jest Pan skazany na popieranie PiSu za wszelką cenę. Ja nie.
Dużo słów --- zero informacji. Pan sobie tak po prostu pisze, żeby pisać. Popularne było kiedyś na murach "mądry pisze dla zabawy, głupi czyta bo ciekawy", jak się nad tym zastanowić, to jest akurat na odwrót.

Alternatywę zresztą obrałem jako jedyny realny wpływ na kastę rządzącą.
Niby jaką? Niech mnie Pan raczy oświecić, bo ja ciemny moher nie potrafię się jej dopatrzyć.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #77 dnia: Czerwiec 08, 2019, 15:04:44 pm »

Po prostu patrzę bardziej krytycznie niż Pan.
Po prostu jestem Polakiem --- realistą zaś Pan nie jest w stanie zaprezentować żadnej realistycznej alternatywy.

Brak alternatyw nie implikuje konieczności błędu. Alternatywę zresztą obrałem jako jedyny realny wpływ na kastę rządzącą. Jak mniemam, jest Pan skazany na popieranie PiSu za wszelką cenę. Ja nie.

Najpierw wchodzi sie w ślepą uliczkę a później krzyczy, że nie ma alternatywy i trzeba umierać. Na dodatek podlewa sie to szantażem: kto nie umiera ten nie jest godny bycia Polakiem.
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #78 dnia: Czerwiec 09, 2019, 00:21:17 am »

Już o tym pisałem, że głosowałem na Konfederację. Cierpi Pan na wyraźnie ubytki w uwadze lub pamięci.
Pan raczej na manię wielkości, myśli Pan, że muszę koniecznie przejmować rewelacjami kogoś na poziomie Pigmeja?

Za Marcinem Palade:
Wiemy po analizie sondażowych trucków (codziennych pomiarów w końcówce eurokampanii) kiedy miał miejsce szczyt notowań @KONFEDERACJA_. Otóż było to tuż przed "myckowaniem" @KonradBerkowicz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2019, 00:25:37 am wysłana przez jwk » Zapisane
jwk
aktywista

« Odpowiedz #79 dnia: Czerwiec 09, 2019, 11:09:54 am »

No przejmuje się Pan, w końcu wyznaje Pan Jarosława jako Pierwszego Arcypolaka.
Jest Pan w mylnym błędzie, nie tyle wyznaję co uznaję Pana za Pierwszego Pigmeja Trzeciej RP, Wskrzesiciela Pigmejskich Tradycji Schyłkowej Komuny Lat Osiemdziesiątych Ubiegłego Wieku.

I co to kogo obchodzi? Pan naprawdę nie rozumie, że można nie postrzegać polityki w ujęciu sekciarskim jak Pan?  ;)
Przerośnięte do monstrualnych rozmiarów Pańskie ego nie dopuszcza do Pana nawet cienia przypuszczenia, że to Pan jest tu sekciarzem. Ja po prostu od lat interesuję się polityką i szukam rozwiązań optymalnych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2019, 11:32:08 am wysłana przez jwk » Zapisane
jwk
aktywista

« Odpowiedz #80 dnia: Czerwiec 09, 2019, 18:55:01 pm »

Co Panie Piękniutki Pigmeju? Wyczerpała się Pańska "inteligencja", wyczerpała ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2019, 18:57:01 pm wysłana przez jwk » Zapisane
stary kontra
aktywista

« Odpowiedz #81 dnia: Czerwiec 09, 2019, 19:14:38 pm »

Przepraszam, że przeszkadzam w tym szalenie fascynującym pojedynku słownym - ja w sprawie formalnej.
Jest Pan w mylnym błędzie
Jak należy rozumieć tę frazę: jako fałsz czy prawdę?
Pozwoli to na głębsze zrozumienie tego ciągu przemyśleń.
jwk
aktywista

« Odpowiedz #82 dnia: Czerwiec 09, 2019, 19:57:33 pm »

Nie zna Pan tej tautologii? A masło maślane?
jwk
aktywista

« Odpowiedz #83 dnia: Czerwiec 09, 2019, 20:21:49 pm »

Niech Pan sobie włączy lepiej TVP, narwana pisowska pacynko z knajackim językiem i retoryką szura.
Pozdrawiam serdecznie.
Chamstwem na poziomie platfonsów i koderastów chcesz Pan do swoich pigmejskich poglądów przekonywać?  Jakie to żałosne.
szkielet
Moderator
aktywista

Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #84 dnia: Czerwiec 09, 2019, 20:23:01 pm »

Pan rudowłosy jest na urlopie do Wniebowzięcia NMP.
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sindarin
adept
*

Litera Tura - blog literacki
« Odpowiedz #85 dnia: Sierpień 06, 2019, 23:28:59 pm »

Może to już ktoś wcześniej napisał, ale kilka razy zdarzyło mi się posłuchać serwisu informacyjnego RM. Byłem zaskoczony in plus: sporo wiadomości i do tego przedstawionych obiektywnie.

To tyczy się również wiadomości telewizyjnych w Trwam. I tak jak wieści TVP ogląda się z bólem zębów, to w Trwamie wszystko trzyma poziom i mimo pewnego paździerza technicznego nie obraża inteligencji widzów.
Zapraszam na blog literacki https://ltura.blogspot.com/
jwk
aktywista

« Odpowiedz #86 dnia: Sierpień 07, 2019, 12:30:47 pm »

Może to już ktoś wcześniej napisał, ale kilka razy zdarzyło mi się posłuchać serwisu informacyjnego RM. Byłem zaskoczony in plus: sporo wiadomości i do tego przedstawionych obiektywnie.

To tyczy się również wiadomości telewizyjnych w Trwam. I tak jak wieści TVP ogląda się z bólem zębów, to w Trwamie wszystko trzyma poziom i mimo pewnego paździerza technicznego nie obraża inteligencji widzów.

Bo człowiek "yntelygentny" opinie swoje co rano weryfikuje z "mediami opiniotfurczymi" w rodzaju GieWu i TeFałEnu a my prostaczkowie polegamy na zdrowym rozsądku, którym nas Pan Bóg obdarzył.
rysio
aktywista

« Odpowiedz #87 dnia: Sierpień 07, 2019, 13:47:55 pm »

Bo człowiek "yntelygentny" opinie swoje co rano weryfikuje z "mediami opiniotfurczymi" w rodzaju GieWu i TeFałEnu a my prostaczkowie polegamy na zdrowym rozsądku, którym nas Pan Bóg obdarzył.

"Zdrowy rozsądek" trzeba ćwiczyć jak kondycję fizyczną; czytając, konfrontując czy rozmawiając z ludźmi o odmiennycm zapatrywaniu. Większość ludzi ( z lewa i prawa) nie ćwiczy umysłu tylko ogląda "swoje" media i utwierdza się, że jest po właściwiej stronie. W grę wchodzą prymitywne emocje, czasami trybalizm: nasi kraść - ok, oni kraść - źle.
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Radio Maryja « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!