Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:39:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz organizuje turniej League of Legends.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ksiądz organizuje turniej League of Legends.  (Przeczytany 627 razy)
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« dnia: Października 31, 2013, 22:15:51 pm »

Ksiądz organizuje turniej League of Legends. Gracze myślą, że to żart
- Jestem księdzem i razem z grupką znajomych chcemy zorganizować coś, czego jeszcze w historii nie było, a mianowicie I TURNIEJ ŚW IZYDORA W LOL

Taki post pojawił się na forum leagueoflegends.pl i zostawił go użytkownik o nicku Sarsik, pod którym kryje się ksiądz Tomasz Niewiński.

Dzięki grom znalazł wspólny język z uczniami

===
Sam nie wiem, w sumie podaję jako ciekawostkę.
A nie wiem, bo nie gram, "nie znam się, nie wiem i wogóle zarobiony jestem".... :)
Zapisane
Pedro
uczestnik
***
Wiadomości: 218


« Odpowiedz #1 dnia: Października 31, 2013, 22:58:44 pm »

Hmm. Zadałbym temu księdzu takie pytanie - ile czasu w tygodniu poświęca na dyżur w konfesjonale, a ile czasu poświęca na granie w gry i wkręcanie w nie młodzieży?

Gry komputerowe są dla niektórych jak alkohol. Na mnie szczególnie źle działają, może inni nie mają problemów, ale po sobie wiem, jak dużo życia mi odebrały. Nie wspomnę już o problemach duchowych z tego powodu w rodzinie.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz organizuje turniej League of Legends. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!