Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:07:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: zycie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: zycie  (Przeczytany 1359 razy)
garu
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 1

« dnia: Czerwca 21, 2013, 20:20:12 pm »

Kiedy tak sie zastanawiam to sobie myśle ze cały świat oparty jest na iluzji i złudzeniu i obłudzie.Watykan robi wszystko by zdobyć mase pieniedzy na utrzymanie kościołów i pałaców kościelnych i kardynałów natomiast Bóg?Bóg to coś co słuzy wszystkim do nadzieji zwanej iluzja.Skąd takie przypuszczenia?Z życia.Przez lata myślałem ze Bóg w AA to siła wyzsza lub duch lub coś co jest ponad ludzmi i materializmem.A okazuje sie ze Bóg to Franciszek papież,biskup w kościele,ksiądz,urzednik,pan na socjalu,i wielu wielu innych na stanowiskach którzy podnoszą du... i są naszymi bogami i jeszcze mówią ze sa katolikami.Cały system jest oparty na pieniądzach,które sie zarabia lub jak ja na zasiłku ,wystaje w kolejce aby nie zdechnąć z głodu.Natomiast BÓG URZEDNIK decyduje kiedy i ile moge zjeść zupek chińskich by nie zdechnąć z głodu.Jeszcze powinienem pójść do kościoła i powiedzieć bogu ksiedzu ,boze dziekuje ci ze niem zdycham kolejnego dnia z głodu.A urzednik bóg ,tak sie dowartościuje moją osobą i patrzeniem na mnie z góry ze ledwo mieści sie w na siedzeniu swego samochodu ferrari.Urzednik bóg decyduje o tym kiedy i ile mi wypłacić.Franciszek w watykanie zrobi wszystko by jego podwładni i niewolnicy katoliccy,uwierzyli ze mają chleb dzieki bogu a nie np dzieki urzedasowi zwanym dalej bóg .O ignorancji mojej osoby nie bede pisał bo braknie mi liter w komp,o tym ze AA nauczyło mnie ze ponad tym wszystkim co nienormalne i nierealne jest BÓG SIŁA WYZSZA LUB JAK KTO WOLI DUCH.A do mnie dotarło juz dawno ze moje życie zalezy od urzedasa boga od pana boga socjalowca,od boga doktora,od boga w aa który patrzy na mnie z góry i mówi ze brakuje mi duchowości a ja wpieprzam zupki chińskie i licze? na cud boga katolickiego ze mi pomoze a okazuje sie ze bogami na ziemi są ludzie.Bóg franciszek i cała jego świta watykańska opiera sie na?bogu katolickim,pytam sie tylko czy jeśli watykan zostanie bez kasy czy nadal Franciszek bedzie wierny bogu czy bedzie toczył walke o przetrwanie by nie zdechnąć z głodu jak ja.AA nauczyło mnie polegać na sobie ina pseudoprzyjaciołach,którzy zajeci są zarabianiem kasy a mówią ze w aa ma kapać?chodzi o kase .TO JA PROPONUJE BY W WATYKANIE KAPAŁO CORAZ WOLNIEJ,NA MITYNGACH AA I KOŚCIELE JAKIMKOLWIEK I PAŁACYKACH BISKUPICH.A JA MYŚLAŁEM ZE JAK WEZME RÓZANIEC I KORONKE I SIE POMODLE OD 10 lAT PONAD!TO ZE BÓG MNIE WYSŁUCHA I POMOZE ,A OKAZAŁO SIE ZE BÓG KATOLICKI NIE MA WŁADZY NAD BOGAMI ZIEMSKIMI ZWANYMI DALEJ LUDZIE URZEDASY


Użytkownik otrzymał 7-dniowego bana za flooding. 

   ---  Administracja
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2013, 20:29:03 pm wysłana przez Bartek » Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 21, 2013, 20:46:39 pm »

Proszę Pana, chyba Bóg czeka na Pana w AD - H2O, pon. godz. 18 -20.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 21, 2013, 22:11:00 pm »

Tu:

http://kosciol.wiara.pl/doc/1604711.Chrzescijanin-szuka-skarbu

... i jeszcze w dwóch miejscach go spotkałam.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 21, 2013, 22:12:18 pm »

Panie Garu  - Pan Bóg to nie jest złota rybka, którą wystarczy poprosić i się ma. Z faktu, że Pana los leży w czyimś ręku nie wynika, że ów ktoś jest bogiem.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 22, 2013, 12:34:00 pm »

Jeszcze występuje pod innymi nickami, jak: "regency", "regency12345" , "andras123456789"

np. tu:

http://forum.interia.pl/propozycja-zmian-finansowania-kosciola-w-polsce-komentarze,catId,1895,dId,1201870

oj! na bardzo wielu stronach, wiara.pl usunęli jego komentarz, to pojawił się tu:

http://gosc.pl/doc/1603086.Ten-cud-zadziwi-caly-swiat
Zapisane
6h057
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 30, 2013, 08:39:32 am »

No cóż człowiek być może faktycznie szuka i nie może znaleźć lub po prostu próbuje zasiać niewiarę w innych a jeśli szuka to gdzieś popełnia błąd. Problem wielu jest taki że jak kościół robi źle to oni odwracają się od Boga bo patrzą na kościół, naśladujmy Chrystusa i nie oglądajmy się na innych, tylko czyńmy tak jak nauczał. Nie poznamy wszystkich planów Boga i to co wydaje nam się niesprawiedliwe jest tylko takie w naszych oczach. Więc pierwszym krokiem jest szczera chęć pójścia za Jezusem i prośba o kierowanie nas jego drogą a wtedy jeśli będziemy starać się postępować tak jak nakazuje to nie wierzę że Bóg nas oleje. A jeśli ktoś szuka bogactwa materialnego na tym świecie to nie jest to zgodne z rozwojem ducha i tu może tkwić problem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2013, 08:41:19 am wysłana przez 6h057 » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: zycie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!