Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:30:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Gość.pl - Kolejny kret w katolickim piśmie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Gość.pl - Kolejny kret w katolickim piśmie  (Przeczytany 807 razy)
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« dnia: Lipca 12, 2013, 10:27:56 am »

To sprawa nieetycznego zachowania byłego dziennikarza Gościa Niedzielnego, który przeprowadzony wcześniej wywiad z posłanką "radiomaryjną"
wykorzystał już jako świeżo upieczony dziennikarz Gazety Wyborczej.

Z ciekawości zajrzałem na stronę Gościa i przejrzałem o czym tenże pisywał. O niczym w zasadzie. Takie tam wierszówki-zapchaj dziury. Żadna strata.
artykuły pana kreta

Ale jeden dokładnie przeczytałem - relacja z warszawskich marszów niepodległościowych. Niby obiektywnie o wszystkich trzech, ale....

Cytat: o Marszu Niepodległości
  polska lewica i lewaccy antyfaszyści z Niemiec, którzy chcieli zablokować marsz organizowany przez środowiska narodowe, a także polscy chuligani.
Czytałem relacje na kilku forach i portalach - nie natknąłem się na "p0lskich huliganów".

Cytat: o Razem Dla Niepodległej
Inicjatywę pogodzenia różnych nurtów podjął prezydent Bronisław Komorowski
Na to "inicjatywa pogodzenia" mogę tylko napisać "hahaha!"...

Cytat: na który to pójść?
Maciej (...) wraz z czwórką dzieci. – Najpierw pójdziemy w marszu prezydenckim.
Po to, by poprzeć obrońców życia z Fundacji Pro, która ma się dołączyć do marszu. A potem, o ile będzie spokojnie – dołączymy do Marszu Niepodległości
No tak, z prezydentem i bezpiecznie-i-spokojnie, i jeszcze "za życiem, czyli za in vitro"!, 
a na "Marszu" to niewiadomo...
A wogóle to było - wg tekstu - antyrządowo, agresywnie i z gazem łzawiącym z chuliganerią "niewiadomej prowieniencji"w tle.

Cytat: Co innego na marszu "Razem"
Na całej trasie, zwłaszcza pod pomnikami, (...) marsz witany jest oklaskami.
Mjut!

==
Cytuj
Oświadczenie redakcji "Gościa Niedzielnego"

Dotyczy reportażu w "Dużym Formacie" na temat Krystyny Pawłowicz.
Oświadczenie redakcji "Gościa Niedzielnego"   repr. Józef Wolny /GN

Były dziennikarz „Gościa Niedzielnego” Marcin Wójcik opublikował w dodatku do „Gazety Wyborczej”  („Magazyn Reporterów Duży Format”) w wydaniu z 11 lipca 2013 r. artykuł pt. „Ze mną trzeba grzecznie”, w złym świetle stawiający panią profesor Krystynę Pawłowicz. Jako dziennikarz „Gościa” bez wiedzy redakcji zbierał materiał do publikacji w „Dużym Formacie”. Wiele wskazuje więc na to, że Marcin Wójcik wykorzystał pracę w redakcji „Gościa Niedzielnego” jako swoisty kamuflaż do napisania artykułu o Pani Profesor oraz środowisku słuchaczy Radia Maryja. Jest to postępowanie głęboko nieetyczne, obce nam i wyrządzające oczywiste szkody także naszej redakcji. 

Wyrażamy ubolewanie oraz przepraszamy panią profesor Krystynę Pawłowicz i Rodzinę Radia Maryja za niegodne postępowanie byłego pracownika.

Katowice, 11 lipca 2013 r.
==

I co na to nasz forumowy "kret" w redakcji, Porys, hę?






Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Gość.pl - Kolejny kret w katolickim piśmie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!