Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:43:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy chodzą po tej ziemi Aniołowie?
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Czy chodzą po tej ziemi Aniołowie?  (Przeczytany 8402 razy)
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #30 dnia: Maja 25, 2009, 20:51:26 pm »

Panie Bambin, litości. Po co Pan takie bzdury cytuje ???

Oglądałem film o św. Pawle nawracał i osobiście uzdrawiał ludzi. Takich apostołów nam brakuje.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #31 dnia: Maja 25, 2009, 23:20:00 pm »

Panie Bambin,
dobrze, że oglądał Pan film o św. Pawle (mam nadzieję, że to był dobry film). Ale źle, że dalej fascynują Pana głupoty. Już Panu pisałem, nie tylko ja zresztą. Proszę dać sobie spokój, nie tylko z cytowaniem, ale i z czytaniem takich stron jak ta wyżej. Dla dobra Pańskiej duszy.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #32 dnia: Maja 26, 2009, 08:05:40 am »

Proszę się nie martwić o mnie. Ktoś mi powiedział, że prawdziwy Katolik powinien wierzyć tylko w ewangelie. To dla mnie jest za mało.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #33 dnia: Maja 26, 2009, 08:10:30 am »

Proszę się nie martwić o mnie. Ktoś mi powiedział, że prawdziwy Katolik powinien wierzyć tylko w ewangelie. To dla mnie jest za mało.
???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #34 dnia: Maja 26, 2009, 08:31:42 am »

Proszę się nie martwić o mnie. Ktoś mi powiedział, że prawdziwy Katolik powinien wierzyć tylko w ewangelie. To dla mnie jest za mało.
???

Co pana tak dziwi ? Tak mi ksiądz powiedział.  :P
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #35 dnia: Maja 26, 2009, 08:36:05 am »

To w co Pan jeszcze wierzy?? Bo stwierdzenie "za mało" nie wyczerpuje kwestii w całości.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #36 dnia: Maja 26, 2009, 08:49:01 am »

Lubię czytać objawienie Maryjne, egzorcyzmy Annelise Michel, o. Klimuszko.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Lublinitzer
bywalec
**
Wiadomości: 60


Traditio+Familia+Proprietas

« Odpowiedz #37 dnia: Maja 26, 2009, 11:17:11 am »



Nie wiem ale prawda leży w pośrodku. Ten cytat znalazłem w komentarzu pod tematem "Cud ? Zwłoki świętych, które nie uległy rozkładowi":


Panie Baltazarze,

Prawda leży tam gdzie leży! A nie na żadnym środku. Mam nadzieję, że to był z Pańskiej strony żart...;)
Zapisane
La Virgen Maria es nuestra protectora con tal defensora ya no hay que temer!
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #38 dnia: Maja 26, 2009, 12:45:04 pm »

(Niestety czy raczej stety), nieoceniona w swej dobroci kochana teściowa córki, która w wychowaniu dwóch wnuczek wielce i aż nadto pomaga, tak właśnie ma na imię. :) Sam ją nazwałem - "Santa Carmen de Triana" Triana - dzielnica Sevilli. Bardzo nabożna i pomocna kobitka. Udała się teściowa oj udała... i teść też.

To Bogu dzięki - to ważne, żeby na przywoitych ludzi trafić. I to jest prawdziwa jedność Europejska - tak powinna wyglądać właśnie. Dzieli język, pochodzenie a łączy prawdziwa wiara i modlitwa.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Czy chodzą po tej ziemi Aniołowie? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!