Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 22:46:58 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19 Drukuj
Autor Wątek: Głosować czy nie głosować?....  (Przeczytany 34855 razy)
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #60 dnia: Maja 21, 2009, 19:08:09 pm »



Po Primo w PO nie ma katolików tylko liberałowie z nazwy katolicy jak dla mnie to jawni wrogowie Pana Boga Kościoła św.; heretycy,ekskomunikowani,

Kilku katolików bym tam znalazł.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #61 dnia: Maja 21, 2009, 19:21:07 pm »

Takiej kasy(diety) nie brać to grzech !  Oj grzech !

Właśnie, niektórzy z Państwa że tak powiem skupili się na kasie. Że jest kasa do wzięcia i lepiej, żeby ją wzięli "nasi" bo inaczej wezmą ją "oni". Jest to argument pozornie słuszny - te środowiska, które będą wokół siebie za owe pieniądze europosłowie organizować i tak dalej. Pozornie, dlatego że ta kasa jest niczym srebrniki - to są pieniądze, które demoralizują i instytucja, która demoralizuje. Być może niektórzy się owej demoralizacji będą w stanie oprzeć, ja jednak nie wierzę w to, że można zbudować dobro na złu, że można brać pieniądze od złego na dobry cel i nie stać się w jakimś stopniu wspólnikiem zła choćby tylko je legitymizując.
Zapisane
Zawisza Czarny
Gość
« Odpowiedz #62 dnia: Maja 21, 2009, 19:33:26 pm »

Może się przyda komuś? 2 teściki

www.latarnikwyborczy.pl
UPR: 88%
PRawica RP 83%
Libertas 75%
PSL 69%
Samoobrona 59%
PiS 53% (niżej od Leppera?! lol)
PPP 51%
PO 37%
Centrolewica 37%
SLD 16%

Wahałem się, czy pozwolić na otwarcie rynku pracy. Ostatecznie tak, ale tylko wykwalifikowanym. Zaostrzenie przepisów imigracyjnych - jak najbardziej :D Z UPR nie zgadzam się w sprawie Turcji (nie mają zdania- ja niet, imigracji oraz armii- dałem ostatecznie tak, alternatywa dla NATO w ostateczności mogłaby być, o ile zakładamy, że UE ma w ogóle istnieć ;)).

z http://euprofiler.eu
1.   
 Libertas   68,8%   
2.   
 Unia Polityki Realnej   64,0%   
3.   
 Prawica Rzeczypospolitej   61,4%   
4.   
 Prawo i Sprawiedliwość   38,0%   
5.   
 Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej   36,7%   
6.   
 Platforma Obywatelska   13,5%   
7.   
 Polskie Stronnictwo Ludowe   3,4%   
8.   
 Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy   0,0%   
9.   
 Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004)   0,0%   

Wywalono LPR, z racji, że startują z Libertasem. Teraz to to zrobiłem znowu na potrzeby forum ;) za 1 razem miałem LPR, bo dałem na żłobki i przedszkola dzieci. Ale po przeanalizowaniu i przypomnieniu sobie, iż jestem bądź co bądź wolnorynkowcem... ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2009, 19:57:28 pm wysłana przez Michał Szymański » Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #63 dnia: Maja 21, 2009, 19:40:05 pm »

Cytuj
Pozornie, dlatego że ta kasa jest niczym srebrniki - to są pieniądze, które demoralizują

Pieniądze to tylko narzędzie, takie jak nóż. Można nim zabić, można dziecku serek pokroić. To zależy od tego, w czyje łapy dostanie się narzędzie.
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #64 dnia: Maja 21, 2009, 19:53:54 pm »

Może się przyda komuś? 2 teściki

www.latarnikwyborczy.pl

Zabawne. Mi wyszło UPR na pierwszym miejscu, co szczególnie mnie nie zaskakuje. :)
Zapisane
Hyacinthus
bywalec
**
Wiadomości: 53


Sancte Hyacinthe ora pro nobis.

« Odpowiedz #65 dnia: Maja 21, 2009, 21:24:16 pm »

Jestem realistą. Wynik tych wyborów jest do przewidzenia.  Pójdę i zagłosuję, choć miałem poraz pierwszy bojkotować wybory, dlatego, że jest to walka o przegraną sprawę. W demokracji nie można osiągnąć dobrego rezultatu. Tak więc zagłosuję tylko z sympatii dla swojego kandydata.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #66 dnia: Maja 22, 2009, 12:50:08 pm »

Może się przyda komuś? 2 teściki

www.latarnikwyborczy.pl

Dziękuję za link fajne to jest!
Mi wyszło, że na pierwszym miejscu PR, na drugim  UPR, a na trzecim Libertas.
Na ostatnim centrolewica czy coś takiego...
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #67 dnia: Maja 22, 2009, 13:38:31 pm »

Wyszła mi jakaś "Unia Pracy"...
(he, he - żartuje... PR -> UPR -> Libertas, UP na końcu...)
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #68 dnia: Maja 22, 2009, 14:12:16 pm »

He, he... Fajne!
U mnie kolejność taka: UPR, PR, Libertas, PSL, PiS, Samoobrona, Partia Pracy, Platforma, Centrolewica, SLD-UP.
Najbardziej mnie jednak martwi, że ta strona wykazała, że istnieje jakakolwiek zbieżność z tymi ostatnimi komitetami...
Zapisane
probus
bywalec
**
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #69 dnia: Maja 22, 2009, 14:15:54 pm »

U mnie:
1. UPR - 95%
2. PR - 81%
3. Libertas - 68%

Tak też zagłosuję  :)
Zapisane
Zawisza Czarny
Gość
« Odpowiedz #70 dnia: Maja 22, 2009, 20:04:41 pm »

Jak już bawimy się w takie, pardon, "duperele", to polecam http://testpolityczny.pl

Mnie wyszedł pinochetyzm (tradycjonalizm: 78, wolność gospodarcza 74, wolności obywatelskie -25 (minus dwadzieścia pięć :D))
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #71 dnia: Maja 22, 2009, 22:26:52 pm »

tak na poważnie to nie wiem czy pójdę na te wybory do PE. Dziś byłem na mszy u św. Benona. Intencja mszy była dziękczynna za rejestrację list Prawicy Rzeczypospoltej w całej Polsce. Byli obecni panowie Marek Jurek i Marian Piłka. Ja bardzo szanuję tych ludzi. Ale nie oszukujmy się, nie mają żadnych szans na mandaty w Brukseli. Pulę mandantów podzielą miiędzy siebie PO i PIS, może kilka mandantów dostanie SLD i PSL. Takie są preferencje wyborcze Polaków teraz. Dziwię się tylko panu Arturowi Zawiszy, że zamiast współdziałać z Markiem Jurkiem i Marianem Piłką, poszedł sobie do Libertasu i naiwnie myśli że dostanie mandat. I Znowu prawica się dzieli. Niestety. I to w dodatku trdycjonaliści. Przykre. Może lepiej niech ci panowie spozytkują swe siły i znajomości wśród elit polskiego Episkopatu propagowanie KRR w większej ilości miast, parafii. A na pewno większość biskupów ze zdaniem pana Marka Jurka by mogło się liczyć.
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #72 dnia: Maja 22, 2009, 22:57:10 pm »

głupszej inicjatywy jak Libertas to już dawno nie było... nie wiem czy zagłosuje, jest jeden kandydat z mojego okręgu którego znam i wiem że jest pewny... ale jest na liście PO haha, chyba jednak oddam nieważny głos.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #73 dnia: Maja 23, 2009, 07:52:22 am »

Tak ten Libertartas to jakieś dziwadło. A juz skandalem są występy tam pana Wałęsy, który za pieniądze pojedzie wszędzie i zrobi wszystko. I jeszcze ma czelność mówić w Polsce, że nie ma pieniędzy na życie, ale na imieniny i urodziny na 600 osób to go stać!!! Jak tak mozna gdy w Polsce każdego dnia tysiące ludzi tracą pracę żądać jak pan Wałęsa podwyżki emerytury prezydenckiej. Dlatego dziwię się że pan Artur Zawisza popiera pana Wałęsę we wszystkich telewizjach, a jak był w PIS to krytykował go.
Zapisane
s.Małgorzata
uczestnik
***
Wiadomości: 127


pax et bonum

« Odpowiedz #74 dnia: Maja 23, 2009, 17:19:20 pm »

Witam; przyglądam się opiniom Państwa. Jest jeszcze czas......

@Marcin
Panie Marcinie, napisał Pan coś, co dla mnie jest sprzecznością samą w sobie. "Pewny" kandydat na liście PO ? Wolne żarty!
Nie ma pewnych kandydatów.
Życie pokazuje, że tak właśnie jest. Jednak wchodząc na listę danej partii ( to nie jest przymus! ) dana osoba przyjmuje wszystkie
jej poglądy, łącznie z tymi, które są przeciwna wierze katolickiej.

A propos: kiedyś słyszałam, że PZPR była zła ale niektórzy jej ulubieńcy byli w porządku ;D
Tym gorzej dla nich :-[
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!