Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 18:06:51 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19 Drukuj
Autor Wątek: Głosować czy nie głosować?....  (Przeczytany 34841 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #225 dnia: Maja 26, 2014, 02:17:43 am »

Mówiłem ale to są "wuje" za przeproszeniem :
PIS 34,23 % PO 27,20 % PSL 10,5 % SLD 9,23 % KNP 6,90 % :D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #226 dnia: Maja 26, 2014, 03:04:33 am »

Już od lat nie wchodze na portal GW, ale dzisiaj myślę sobie - wejdę, dzisiaj to będzie prawdziwa przyjemność  :)

No i nie omyliłem się: na pierwszej stronie cytat z wywiadu JKM dla TVN:

"Upadliście na głowę. To, że po raz pierwszy partia prawicy weszła do europarlamentu, to wam na mózg padło z przerażenia. A zobaczycie, jak wylądujecie w więzieniach. Obiecuję wam to."

No i jakże go nie lubić (choć trochę)?  ;D
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #227 dnia: Maja 26, 2014, 09:47:06 am »

Już od lat nie wchodze na portal GW, ale dzisiaj myślę sobie - wejdę, dzisiaj to będzie prawdziwa przyjemność  :)

No i nie omyliłem się: na pierwszej stronie cytat z wywiadu JKM dla TVN:

"Upadliście na głowę. To, że po raz pierwszy partia prawicy weszła do europarlamentu, to wam na mózg padło z przerażenia. A zobaczycie, jak wylądujecie w więzieniach. Obiecuję wam to."

No i jakże go nie lubić (choć trochę)?  ;D


Choć trochę ;)

Ja tam się cieszę - będzie coś nowego w końcu, poglądy na wiele spraw jednak normalne, jednak prawicowe, antydemokratyczne, w części konserwatywne, deklaratywnie monarchistyczne, mimo wszystko bardziej katolickie niż wielu katolickich polityków w sejmie, będą częściej obecne w mediach, a na dodatek - co wydaje mi się dość istotne - dzięki temu sukcesowi Nowej Prawicy, będą obecne też w osobach innych działaczy KNP a nie tylko oszołoma Korwina. Ktoś coś o nich wie, co to za ludzie? 

Skąd dobry wynik, moim zdaniem w końcu zadziałał "efekt internetu" o którym zawsze mówiono, że "w sieci Korwin ma poparcie większe niż w realu". Najmłodsi, którym też najłatwiej zaimponować gadaniem w stylu Mikkego, przekroczyli próg 18 lat a nie zostali skażeni wirusem telewizyjnej propagandy. "Oczy wkładają do komputera a nie do telewizora" - jak powiedziała pewna znajoma staruszka. 

Więc "choć trochę" - bo nagonka jaka pojawiła się w ostatnich dniach kampanii na KNP i to, że nawet inne partie (pal już licho przysłowiowy tvn) najważniejszą częścią swoich wystąpień uczyniły jazdę po Krulu ("czy naprawdę uważasz, że twoja żona jest głupsza od ciebie?" - żenada) tę "trochę" sympatii wzbudza. Coś w tym jest, że im "na mózg padło z przerażenia".
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #228 dnia: Maja 26, 2014, 10:54:30 am »

Ja zaś zagłosowałem konkretnie na...;) :
https://www.facebook.com/JustynaHelcyk?fref=ts
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #229 dnia: Maja 26, 2014, 11:11:58 am »

grube uda, krótka spódnica
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #230 dnia: Maja 26, 2014, 11:14:56 am »

grube uda, krótka spódnica

To znaczy...co według Pana jest wadą ?
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #231 dnia: Maja 26, 2014, 11:20:30 am »

suma
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #232 dnia: Maja 26, 2014, 11:41:33 am »

Serio zaś to do końca się zastanawiałem, czy nie zagłosować jednak na KNP. Wybrałem opcję RN i nie żałuję, bo Młodzieży należało się poparcie. Panią Justynę wybrałem z tego powodu, że prócz Nr 1 na liście i Jej właśnie nie kojarzyłem innych osób. Pani Justyna zaś ma zdecydowanie większe przewagi nad Nr. 1...bardzo prosta kalkulacja.
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #233 dnia: Maja 26, 2014, 12:39:20 pm »

grube uda, krótka spódnica
To znaczy...co według Pana jest wadą ?
Wadą jest współwystępowanie ;), defekty urody należy tuszować, wkomponowywać w całość a nie eksponować. Powiedziałbym, że na tym polu osoba nie jest zbyt roztropna.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #234 dnia: Maja 26, 2014, 12:43:00 pm »

grube uda, krótka spódnica
To znaczy...co według Pana jest wadą ?
Wadą jest współwystępowanie ;), defekty urody należy tuszować, wkomponowywać w całość a nie eksponować. Powiedziałbym, że na tym polu osoba nie jest zbyt roztropna.
O to chodzi. Prócz tego dodam to co w ogóle charakteryzuje prawicę światopoglądową w Polsce - brak wrażliwości zwanej smakiem. Ten brak zauważalony u wszystkich na załączonym obrazku, ale u panny Helcyk najbardziej rzuca się w oczy.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #235 dnia: Maja 26, 2014, 12:48:05 pm »

Ja przyznam, że widziałem Panią Justynę jedynie w spodniach. Poza tym komentowanie ewentualnych mankamentów urody dam, nie przystoi gentelmanom, trochę umiaru Panowie...Poza tym i tak się strasznie cieszę sukcesem KNP. Mam bowiem solidną alternatywę polityczną. Modzi cóż.. jednak muszą dorosnąć...life...:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #236 dnia: Maja 26, 2014, 12:52:50 pm »

Ja zaś zagłosowałem konkretnie na...;) :
https://www.facebook.com/JustynaHelcyk?fref=ts
A obok jest Aleksander Krejckant kandydat Ruchu Narodowego do PE, to ja się zapytowywuję, o który naród tu chodzi w tym ruchu? ;)
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #237 dnia: Maja 26, 2014, 12:55:34 pm »

Ja zaś zagłosowałem konkretnie na...;) :
https://www.facebook.com/JustynaHelcyk?fref=ts
A obok jest Aleksander Krejckant kandydat Ruchu Narodowego do PE, to ja się zapytowywuję, o który naród tu chodzi w tym ruchu? ;)

O naród polityczny....:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #238 dnia: Maja 27, 2014, 00:39:43 am »

Cóż. Obraził mnie Pan.
Wybaczam Panu jego dwubiegunowość. JKM jest pajacem. Zapewne zna Pan jego program wyborczy zapodawany plebsowi medialnie. Ja niestety wiem trochę więcej. I swoją wypowiedź mam umocowaną w mocnych fundamentach. I przede wszystkim nie oddaję głosu na kogoś, kto nie jest katolikiem, a Krul na pewno nim nie jest.

I taki ktoś jest moderatorem na katolickim forum...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #239 dnia: Maja 27, 2014, 00:51:00 am »

E, zaraz, a co do tego ma katolicyzm? Facio, który gloryfikuje Jaruzela jest pajacem, albo nawet idiotą.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!