Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 17:44:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231955 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?....
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Drukuj
Autor Wątek: Głosować czy nie głosować?....  (Przeczytany 34791 razy)
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #240 dnia: Maja 27, 2014, 01:10:20 am »

Cytuj
Jak można porównywać człowieka, który jest przeciw aborcji, małżeństwom pedalskim i in vitro porównywać z Palikmiotem?

W sprawie aborcji JKM ma taki sam pogląd jak Kaczyński w zalinkowanej wypowiedzi; popiera też legalność in vitro. Więc proszę nie manipulować.

Kłamstwo Panie cr. Jeśli sugeruje Pan komuś coś to wypada pokazać dowody. No chyba, ze uważa Pan, że wystarczającym dowodem jest to że Pan tak uważa.

Co do in vitro - może Pan rozwinąć? Bo napisanie tylko "popiera też legalność in vitro" nie jest zbyt dokładne.

Proszę nie manipulować.
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #241 dnia: Maja 27, 2014, 01:16:23 am »

Ja tam się cieszę - będzie coś nowego w końcu, poglądy na wiele spraw jednak normalne, jednak prawicowe, antydemokratyczne, w części konserwatywne, deklaratywnie monarchistyczne, mimo wszystko bardziej katolickie niż wielu katolickich polityków w sejmie, będą częściej obecne w mediach, a na dodatek - co wydaje mi się dość istotne - dzięki temu sukcesowi Nowej Prawicy, będą obecne też w osobach innych działaczy KNP a nie tylko oszołoma Korwina.

Ma Pan jakieś argumenty, czy pozostaje Pan na poziomie wyzwisk?
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #242 dnia: Maja 27, 2014, 01:23:32 am »

E, zaraz, a co do tego ma katolicyzm? Facio, który gloryfikuje Jaruzela jest pajacem, albo nawet idiotą.

Jeśli chodzi o Jaruzelskiego to Pan ... mija się z prawdą.

Jeśli chodzi o dalszy ciąg wyzwisk - czy naprawdę moderatorzy i administratorzy tego forum uważają, że wszystko jest OK?
Czy może moderatora nie wolno ruszać?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #243 dnia: Maja 27, 2014, 07:58:14 am »

Czy może moderatora nie wolno ruszać?
Na razie to prosiłbym Moderację ze dwa tygodnie "urlopu" temu panu celem ochłonięcia.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #244 dnia: Maja 27, 2014, 08:32:52 am »

Ja tam się cieszę - będzie coś nowego w końcu, poglądy na wiele spraw jednak normalne, jednak prawicowe, antydemokratyczne, w części konserwatywne, deklaratywnie monarchistyczne, mimo wszystko bardziej katolickie niż wielu katolickich polityków w sejmie, będą częściej obecne w mediach, a na dodatek - co wydaje mi się dość istotne - dzięki temu sukcesowi Nowej Prawicy, będą obecne też w osobach innych działaczy KNP a nie tylko oszołoma Korwina.

Ma Pan jakieś argumenty, czy pozostaje Pan na poziomie wyzwisk?

W kilku zdaniach napisałem dlaczego się cieszę, że KNP - JKM przekroczyła próg wyborczy a pan się czepia "oszołoma Korwina".
Odpowiem tak, jak JKM odpowiada dziennikarzom gdy ci mu zarzucają, że tak brzydko mówi na "gejów" używając słowa "homosie".

"Proszę pana, ale ja to mówię pieszczotliwie".
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #245 dnia: Maja 27, 2014, 09:37:17 am »

JKM po pierwsze nie "gloryfikuje" Jaruzela. Wyrażanie pewnej oceny w tym pozytywnej nie jest jeszcze jakąś gloryfikacją, bez przesady. Pisał owszem o pewnych szansach, które przedstawiał sobą Jaruzelski, cechach czy zachowaniach pozytywnych które miał ( purytanin, grzeczny, całował kobiety w rękę zawsze itp. ). Pisał też o jego wadach i błędach. Tak to już jest , że o każdym człowieku można powiedzieć coś dobrego i coś złego, nic w tym dziwnego. Nie wszystkie też oceny JKM są trafne, ale ma do swych opinii prawo. Panowie nie dramatyzujcie tak w relacjach między sobą, by wzywać w dodatku Moderację jeszcze na pomoc...:) Apeluję...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #246 dnia: Maja 27, 2014, 13:46:40 pm »

Celna, moim zdaniem, analiza niedzielnych wyborów, dokonana przez prof. Jacka Bartyzela:

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12171/po-ojrowyborach

Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #247 dnia: Maja 27, 2014, 14:27:02 pm »

Celna, moim zdaniem, analiza niedzielnych wyborów, dokonana przez prof. Jacka Bartyzela:
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12171/po-ojrowyborach

Celne stwierdzenie profesora:

"Kompletnym nieporozumieniem – w kontekście wyborów – były ataki na KNP i jego lidera ze strony nagle rozmnożonych rzeczników katolickiej etyki i nauki społecznej."

Też byłem zdziwiony, a nawet zniesmaczniony tym, co wypisywała np. Fronda.  Błąd taktyczny, a może nawet i strategiczny ze strony środowisk katolickich. Kompletny brak instynktu politycznego.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #248 dnia: Maja 27, 2014, 14:31:02 pm »

A co ma robić neokońska fronda, jak nie popierać jedynych rzeczników atlantyckiej wizji świata u nas - PiSu.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Pedro
uczestnik
***
Wiadomości: 218


« Odpowiedz #249 dnia: Maja 27, 2014, 17:01:11 pm »

Też byłem zdziwiony, a nawet zniesmaczniony tym, co wypisywała np. Fronda.  Błąd taktyczny, a może nawet i strategiczny ze strony środowisk katolickich. Kompletny brak instynktu politycznego.

Czym Pan był zdziwiony? Kiedyś byłem zafascynowany JKM, ale teraz, jako katolik, nie oddałbym na niego głosu. Wcale nie jest też najmniejszym złem.
Zapisane
Marco
adept
*
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #250 dnia: Maja 27, 2014, 18:59:47 pm »

Na głosowaniu byłem. Głos oddałem na Pana Korwina pomimo jego "niewyparzonej gęby", ponieważ bardzo cenię jego stałość poglądów i szczerość co jest niespotykaną cechą wśród naszych aktualnych polityków, choć bardzo chętnie zobaczyłbym też RN jak i Demokrację Bezpośrednią w EP jak i u nas w sejmie. Moją wymarzoną opcją jest koalicja KNP + RN, gdzie gospodarką steruje Prawica a kwestiami światopoglądowymi RN.
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #251 dnia: Maja 27, 2014, 20:31:56 pm »

W kilku zdaniach napisałem dlaczego się cieszę, że KNP - JKM przekroczyła próg wyborczy a pan się czepia "oszołoma Korwina".
Odpowiem tak, jak JKM odpowiada dziennikarzom gdy ci mu zarzucają, że tak brzydko mówi na "gejów" używając słowa "homosie".
"Proszę pana, ale ja to mówię pieszczotliwie".

OK, oszołomie Pedro Veron.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #252 dnia: Maja 27, 2014, 20:45:21 pm »

Moją wymarzoną opcją jest koalicja KNP + RN, gdzie gospodarką steruje Prawica a kwestiami światopoglądowymi RN.

Tak, to byłoby bardzo interesujące rozwiązanie. Osobiście żywię ogromną sympatię dla obu ugrupowań i uważam, że dobrze aby rozwijały się samodzielnie i odrębnie, zachowując swą podmiotowość, zaś w przyszłości mogliby zawiązać koalicję.
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #253 dnia: Maja 27, 2014, 22:08:10 pm »

Czy może moderatora nie wolno ruszać?
Na razie to prosiłbym Moderację ze dwa tygodnie "urlopu" temu panu celem ochłonięcia.


Ochłonąć to Pan powinien :)
Rozumiem zdenerwowanie po kolejnej porażce Populizmu i Socjalizmu :)
Zapisane
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #254 dnia: Maja 29, 2014, 12:10:43 pm »

Postawili na dobrego konia, konik zaczyna się spłacać.
http://wpolityce.pl/polityka/198101-korwin-mikke-haniebnie-o-zgladzeniu-ks-popieluszki-z-punktu-widzenia-rzadzacych-byl-to-wypadek-przy-pracy-kogo-wysylamy-do-pe-drugiego-urbana
plus dzisiejszy wywiad o Krymie i Chinach
http://wpolityce.pl/swiat/198203-w-co-gra-korwin-mikke-szef-knp-w-putinowskich-mediach-aneksja-krymu-zupelnie-naturalna-osobiscie-kocham-rosje
I tak mamy pierwszego chińsko-rosyjskiego posła w Europarlamencie. Witkacy otworzyłby sobie żyły.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Głosować czy nie głosować?.... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!