Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:54:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Z felietonów red. Michalkiewicza
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: Z felietonów red. Michalkiewicza  (Przeczytany 12887 razy)
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 17, 2019, 09:30:26 am »

Ma Pan zdecydowanie za mały staż, by rozstawiać Moderację po kątach.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 17, 2019, 10:36:21 am »

Ma Pan zdecydowanie za mały staż, by rozstawiać Moderację po kątach.

Panie aktywisto-administratorze!
Zbiórka o ile wiem - skończona, a niezależnie od tego... poniżej podaję moje motywy.
Jeśli to pan usunął mój wątek z działu, gdzie mamy prawo pisać na "tematy dowolne"..., mógłby się pan tym pochwalić i tym samym zdjąć podejrzenie z innych...
Ponawiam moje wezwanie do przywrócenia mojego wątku w takim stanie i miejscu, w jakim go wczoraj umieściłem.
Jest mi bardzo nieprzyjemnie, że pod pozorem "grupowania" ma miejsce jakaś forma cenzury i manipulacji.
Jeśli jest pan katolikiem - zrozumie pan.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 17, 2019, 11:16:50 am »

Jakby komuś się wydawało, że czytelnicy p. Michalkiewicza różnią się na plus od czytelników rzeczy mu przeciwnych, to niech poczyta p. Etratio ...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2019, 12:22:11 pm wysłana przez Krusejder » Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #18 dnia: Kwietnia 17, 2019, 11:45:18 am »

Jakby komuś się wydawało, że czytelnicy p. Michalkiewicza różnią się na plus od czytelników rzeczy mu przeciwnych, to nie poczyta p. Etratio ...

Rozumiem, że chce mnie pan obrazić, nie wiem, dlaczego.
Moderator popełnił błąd i nie naprawił go, ani nie przeprosił.
Nie chcę, by obok tego, co napisałem, wyświetlała się "Anna", a dlaczego, wystarczy nawet pobieżna analiza.
Uogólnianie i duma z własnego podwórka... otwiera mi oczy na to miejsce.
Żegnam.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 17, 2019, 12:28:23 pm »

Eeee, niech Pan nie przesadza, w końcu przewietrzył Pan tu trochę zatęchłą atmosferę.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #20 dnia: Kwietnia 17, 2019, 14:37:31 pm »


Moderator popełnił błąd i nie naprawił go, ani nie przeprosił.
Nie chcę, by obok tego, co napisałem, wyświetlała się "Anna", a dlaczego, wystarczy nawet pobieżna analiza.
Uogólnianie i duma z własnego podwórka... otwiera mi oczy na to miejsce.
Żegnam.



Bardzo serdecznie Pana "katolika" żegnam, bez patosu i zbędnego komentarza. Głupoty i zacietrzewienia się nie komentuje.
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #21 dnia: Kwietnia 17, 2019, 17:01:17 pm »

1. "Sprawy ogólne Rozmowy na tematy dowolne"

2. "Z felietonów red. Michalkiewicza « 1 2 »    Anna M    20    1777 Ostatnia wiadomość Dzisiaj o 14:37:31 wysłana przez Anna M"




jwk - dziękuję!

Zawsze można oczywiście machnąć ręką: niech sobie robią, co chcą, to ich forum.
Z powyższych dwóch zacytowanych wyświetleń wynika, na czym polega manipulacja, przeciwko której zaprotestowałem.Tak tną i kleją nożyce cenzorskie produkując pożądane efekty.
Słowa pani A. tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest tu żywym wirusem. Jej posoborowa "mądrość" i spryt dla mnie są widoczne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2019, 17:05:38 pm wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #22 dnia: Kwietnia 17, 2019, 17:37:36 pm »


Słowa pani A. tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest tu żywym wirusem. Jej posoborowa "mądrość" i spryt dla mnie są widoczne.


Daj panie "katoliku" sobie na wstrzymanie!  Jesteśmy w Wielkim Tygodniu a pan  pluje swoim jadem, a już się pożegnał. Faktycznie iście "tradycyjna" postawa.

Punkt 2 i każdy inny  tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,249.msg7479.html#msg7479
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2019, 17:48:54 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Kwietnia 17, 2019, 19:44:42 pm »

Fajnie że Pan zostaje, ale proponuję skoncentrować się na tematach dyskusji a nie na dyskutantach.
Ufam, że będą z Pana ludzie!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #24 dnia: Kwietnia 17, 2019, 20:11:36 pm »

Fajnie że Pan zostaje
Tylko niech Pan uważa na swoje opinie, żeby nie zasłużyć na miano "onuc w sputniku" czy "sputnika w onucach" (©jwk) ;)
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 17, 2019, 20:48:28 pm »

@ stary kontra:  Jak ktoś nie dostrzega  takich zdań pod moim adresem, kobiety,  nie jakiejś małolatki :

"Nie chcę, by obok tego, co napisałem, wyświetlała się "Anna" ...

Słowa pani A. tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest tu żywym wirusem. Jej posoborowa "mądrość" ....


... a jeszcze wcześniej w innym wątku pił do mnie, to o czym my tu gadamy?  Były trzy FK tak? - od początku tu jestem, a raptem Luty 27, 2019, zjawia się  nowicjusz i narzuca swoje widzi mi się i bezczelnie ubliża!
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 17, 2019, 20:52:43 pm »


Słowa pani A. tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest tu żywym wirusem. Jej posoborowa "mądrość" i spryt dla mnie są widoczne.


Daj panie "katoliku" sobie na wstrzymanie!  Jesteśmy w Wielkim Tygodniu a pan  pluje swoim jadem, a już się pożegnał. Faktycznie iście "tradycyjna" postawa
.

Punkt 2 i każdy inny  tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,249.msg7479.html#msg7479[/size]

"2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych"



Pan K. za to koncyliacyjnie i na najwyższym piętrze abstrakcji... Argument słuszny, jednak tolerancja wobec pozornie błahego zła, na które mamy wpływ, odbije się kiedyś czkawką.
Problem manipulowania, choćby dla idei grupowania, czyli ustawiania np. książek na półce wg formatu - pozostaje.
 
Co do mnie, to testuję: ilu tu jest Sprawiedliwych?
Tyle.

Przepraszam wszystkich, łącznie z nieszczęsną p. A., ale ja tylko reaguję na safandulstwo, bezmyślność, brak wyczucia.
Mam alergię na próby zadziobania masy upadłościowej po kk.

To forum ma pewien potencjał, by nadal nie dać się zadziobać, a zależy to od ilości Sprawiedliwych...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2019, 21:08:55 pm wysłana przez etratio » Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 17, 2019, 20:58:53 pm »

@ stary kontra:  Jak ktoś nie dostrzega  takich zdań pod moim adresem, kobiety,  nie jakiejś małolatki :

"Nie chcę, by obok tego, co napisałem, wyświetlała się "Anna" ...

Mam prawo nie chcieć.

Słowa pani A. tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest tu żywym wirusem. Jej posoborowa "mądrość" ....
Na słowa - reakcja.

... a jeszcze wcześniej w innym wątku pił do mnie, to o czym my tu gadamy?  Były trzy FK tak? - od początku tu jestem, a raptem Luty 27, 2019, zjawia się  nowicjusz i narzuca swoje widzi mi się i bezczelnie ubliża!


Już pozostawiam Panią na tej placówce in statu nascendi...
Moje argumenty - nie dotarły jak widzę.
Naprawdę życzę Pani dobrych egzystencjalnych wyborów...
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 17, 2019, 21:12:07 pm »

Panie etratio, to że zajechała pusta dorożka i wysiadło z niej kilku użytkowników fk, nie zobowiązuje nas jeszcze do wchodzenia z nimi w dyskusje. Prosze pisać, chętnie poczytam. Pan też mnie zwyzywał od troli i jakoś nie strzelałem focha. Doradzam szklanke wody przed umieszceniem posta. Z tego co Pan pisze wynika, że jest  Pan neofitą i tę gorliwośc trzeba jakoś opanować. Na tym forum Pańskie odkrycia zostały już przerobione w tysiącach wpisów, a jednak nikt nie zwraca Panu uwagi, że drzwi o których Pan pisze zostały dawno wyważone.
Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 17, 2019, 21:30:55 pm »

Panie etratio, to że zajechała pusta dorożka i wysiadło z niej kilku użytkowników fk, nie zobowiązuje nas jeszcze do wchodzenia z nimi w dyskusje. Prosze pisać, chętnie poczytam. Pan też mnie zwyzywał od troli i jakoś nie strzelałem focha. Doradzam szklanke wody przed umieszceniem posta. Z tego co Pan pisze wynika, że jest  Pan neofitą i tę gorliwośc trzeba jakoś opanować. Na tym forum Pańskie odkrycia zostały już przerobione w tysiącach wpisów, a jednak nikt nie zwraca Panu uwagi, że drzwi o których Pan pisze zostały dawno wyważone.

A do problemu manipulacji pan Sławek nie ma jakoś ochoty się odnieść?
Pudło z tym "neofitą", skąd pan to wziął?

"Pańskie odkrycia zostały już przerobione w tysiącach wpisów, a jednak nikt nie zwraca Panu uwagi, że drzwi o których Pan pisze zostały dawno wyważone".
Nie rozumiem.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Z felietonów red. Michalkiewicza « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!