Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:43:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Papież Franciszek
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 275 Drukuj
Autor Wątek: Papież Franciszek  (Przeczytany 936341 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2715 dnia: Września 21, 2017, 23:21:06 pm »

Miroslaw Chojecki - opozycjonista, tworca 'Nowej', - po okr.stole mial byc szefem tvp, znanym czlowiekiem jak Frasyniuk. Ale inaczej rozumial niezaleznosc tvp niz kolega Aaa...dam. Na swoje nieszczescie/szczescie wypowiedzial sie w temacie. I bylo po temacie.
Akurat Mirek to jest z innej cywilizacji niż rzeczony Aaa..dam. Jest synem łączniczki z Parasola Kamy, tej z akcji na Kutscherę więc z definicji się nie nadawał. W tym roku spotkałem go na okrągłym jubileuszu naszej matury i niestety wsiąkł w te środowiska typu Magdalena Łazarkiewicz (coś tam z nią popełnił) i faktycznie nie było z nim o czym pogadać.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #2716 dnia: Września 22, 2017, 18:27:42 pm »

Papież przyjął szefa organizacji finansującej terroryzm


https://newsbook.pl/2017/09/22/papiez-przyjal-szefa-organizacji-finansujace-terroryzm/
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #2717 dnia: Września 23, 2017, 00:29:55 am »

Miroslaw Chojecki - opozycjonista, tworca 'Nowej', - po okr.stole mial byc szefem tvp, znanym czlowiekiem jak Frasyniuk. Ale inaczej rozumial niezaleznosc tvp niz kolega Aaa...dam. Na swoje nieszczescie/szczescie wypowiedzial sie w temacie. I bylo po temacie.
Akurat Mirek to jest z innej cywilizacji niż rzeczony Aaa..dam. Jest synem łączniczki z Parasola Kamy, tej z akcji na Kutscherę więc z definicji się nie nadawał. W tym roku spotkałem go na okrągłym jubileuszu naszej matury i niestety wsiąkł w te środowiska typu Magdalena Łazarkiewicz (coś tam z nią popełnił) i faktycznie nie było z nim o czym pogadać.

Przedstawiłem na przykładach mechanizmy błyskawicznego końca karier. Zasługi rodziców lub ich winy nie mają nic do rzeczy. Rednacz GW już jutro może być wrogiem publicznym nr 1, jeżeli popełni błąd.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #2718 dnia: Października 02, 2017, 21:19:02 pm »

http://petitiongo.org/pl/petition/wzywam-papieza-franciszka-do-abdykacji
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #2719 dnia: Października 02, 2017, 23:13:55 pm »

http://petitiongo.org/pl/petition/wzywam-papieza-franciszka-do-abdykacji

Sugerowałbym Tron Piotrowy z wielkiej litery ;)
Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #2720 dnia: Października 08, 2017, 00:12:53 am »

http://magazyn.wp.pl/artykul/nieufnosc-od-pierwszego-wejrzenia-franciszek-czuje-sie-wykorzystany
Zapisane
abdi
rezydent
****
Wiadomości: 298


« Odpowiedz #2721 dnia: Października 09, 2017, 09:28:16 am »

bardziej infantylnej obrony papieża dawno nie czytałem
Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #2722 dnia: Października 09, 2017, 13:41:41 pm »

Co jednak pokazuje, że wszystko trzeszczy, i zwykli ludzie to widzą.
Jest też wątek ewentualnej abdykacji.
Zapisane
abdi
rezydent
****
Wiadomości: 298


« Odpowiedz #2723 dnia: Października 09, 2017, 14:20:32 pm »

nie wierzę w żadną abdykację. Rewolucja jest w toku, trudno żeby przed jej finałem jej główny autor się wycofał.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #2724 dnia: Października 09, 2017, 14:45:00 pm »

Trzeba by zebrać ekipę weteranów z wojen chorwackich albo naszych misyj "pokojowych" i go zmotywować do wyjazdu do Buenos ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #2725 dnia: Października 09, 2017, 23:24:49 pm »

Co jednak pokazuje, że wszystko trzeszczy, i zwykli ludzie to widzą.
Jest też wątek ewentualnej abdykacji.
Proszę sobie wyobrazić, że miałem właśnie sytuacje potwierdzającą Pana słowa.
Wyglądało to tak, że rozmawiałem sobie z płytkarzem, który kończył robotę u mnie. Rozmawialiśmy o różnych rzeczach, jak to mężczyźni na budowie ... a w końcu o dzieciach ich liczbie itd.
No więc skoro się dopytywał "natarczywie" to w pewnym momencie powiedziałem, że jesteśmy katolickimi ortodoksami (nie wiem jak to lepiej nazwać, tradycjonalista nic nikomu nie mówi, samo katolik jeszcze mniej a wszelkie dłuższe wywody kończą się pytaniem "a z jakiej to sekty") i podchodzimy na poważnie do nauki Kościoła Katolickiego i nauki Jezusa Chrystusa ... i staramy się do niej stosować!
Na co płytkarz odpowiedział - o tu musicie strasznie nie lubić Franciszka :P

Z całym szacunkiem do majstra, skoro on wie, że Franciszkowi nie po drodze z nauką Kościoła i nauką Jezusa Chrystusa, to chyba naprawdę wszyscy już to wiedzą :)
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
miki
aktywista
*****
Wiadomości: 682


« Odpowiedz #2726 dnia: Października 10, 2017, 11:03:32 am »

Tak jak pisałem już kiedyś, nawet znajoma - mocno "charyzmatyczna" widzi, że coś jest nie halo. Tutaj impulsem było spotkanie z aborcjonistką jakąś.
Zapisane
Taki sobie o...
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 962


« Odpowiedz #2727 dnia: Października 11, 2017, 16:39:31 pm »

Co jednak pokazuje, że wszystko trzeszczy, i zwykli ludzie to widzą.
Jest też wątek ewentualnej abdykacji.
Proszę sobie wyobrazić, że miałem właśnie sytuacje potwierdzającą Pana słowa.
Wyglądało to tak, że rozmawiałem sobie z płytkarzem, który kończył robotę u mnie. Rozmawialiśmy o różnych rzeczach, jak to mężczyźni na budowie ... a w końcu o dzieciach ich liczbie itd.
No więc skoro się dopytywał "natarczywie" to w pewnym momencie powiedziałem, że jesteśmy katolickimi ortodoksami (nie wiem jak to lepiej nazwać, tradycjonalista nic nikomu nie mówi, samo katolik jeszcze mniej a wszelkie dłuższe wywody kończą się pytaniem "a z jakiej to sekty") i podchodzimy na poważnie do nauki Kościoła Katolickiego i nauki Jezusa Chrystusa ... i staramy się do niej stosować!
Na co płytkarz odpowiedział - o tu musicie strasznie nie lubić Franciszka :P

Z całym szacunkiem do majstra, skoro on wie, że Franciszkowi nie po drodze z nauką Kościoła i nauką Jezusa Chrystusa, to chyba naprawdę wszyscy już to wiedzą :)

Christus REX

Szanowny Panie nie tylko wspomniany płytkarz - powiedział by "o tu musicie strasznie nie lubić Franciszka" ale zapewniam, że duża część wiernych i NIE są to TRADYCJONALIŚCI tych co jeszcze potrafią myśleć odpowie, że coś jest nie "Halo" nie tylko z Franciszkiem, ale i z innymi "papieżami" posoborowia bo problemy mało powiedziane, że te "problemy" są już od przeszło 50 lat z tym tylko,że "papież" Franciszek przyspieszył rewolucję oraz bulwersuję co jakiś czas coraz bardziej...co z tego wyniknie...
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2017, 16:47:00 pm wysłana przez LUK » Zapisane
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #2728 dnia: Października 13, 2017, 10:10:22 am »

Szokujące wideo. Zaorali ekumenizm, Lutra, papieża Franciszka, kościół posoborowy. Zobacz co Sławomir Cenckiewicz i Paweł Lisicki powiedzieli podczas debaty w IPN




prawy.pl/59256-szokujace-wideo-zaorali-ekumenizm-lutra-papieza-franciszka-kosciol-posoborowy-zobacz-co-slawomir-cenckiewicz-i-pawel-lisicki-powiedzieli-podczas-debaty-w-ipn/




https://www.youtube.com/watch?v=DLMYea4OVT0
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2017, 10:15:30 am wysłana przez binraf » Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
zelus
bywalec
**
Wiadomości: 90

« Odpowiedz #2729 dnia: Października 13, 2017, 11:51:58 am »

http://pl.radiovaticana.va/news/2017/10/12/przem%C3%B3wienie_papie%C5%BCa_na_25-lecie_katechizmu_ko%C5%9Bcio%C5%82a_katolic/1342424

Według przemówienia wszystko może być uznane za należące do depozytu wiary i za nienależące do niego, w zależności od woli decydującego.
Zapisane
Strony: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 275 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Papież Franciszek « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!