Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sierpień 09, 2020, 05:42:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
218397 wiadomości w 6296 wątkach, wysłana przez 1560 użytkowników
Najnowszy użytkownik: nonez
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 39 40 [41] Drukuj
Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 26302 razy)
ececylia
rezydent

« Odpowiedz #600 dnia: Sierpień 07, 2020, 17:42:37 pm »

80% zrobionych testów wykauje pozytywny wynik niezależnie od tego co się bada, nawet kostkę WC.

W Polsce do tej pory wykonano 2 436 000 testow (dane za worldmeters.info), z czego 50324 testy daly wynik pozytywny. Daje to nam, szanowny panie Szurze, w przyblizeniu 2.066% testow pozytywnych. To jest pana '80%'? Czyli pan klamiesz, co mnie nie dziwi, bo to juz nie pierwszy raz na tym forum.
80% to jest liczba wyników fałszywie dodatnich. Sam Szumowski o tym mówił, więc 40259 osób może być spacyfikowana na podstawie nie nadającego się do diagnostyki testu.
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Regiomontanus
aktywista

« Odpowiedz #601 dnia: Sierpień 07, 2020, 17:44:10 pm »

Ciekawe, że młodym bojownikom o "wolność" i "pedalstwo" to wcale a wcale nie przeszkadza.

Też się temu dziwię. No i widok młodych ludzi w maskach w miejscach, gdzie nie ma "obowiązku" noszenia takowych, napawa mnie niepomiernym zdumieniem.

A jeszcze co do wolności: zauważyłem, że pracując "zdalnie" przez te kilka miesięcy straciłem prawie całkowicie możliwość oceny, co naprawdę myślą moi koledzy z pracy.  I to nawet nie na tematy polityczne czy jakieś "kontrowersyjne", ale na zwyczajne banalne tematy związane z pracą. Ludzie pisząc emaile są ostrożni - email zostaje na dysku odbiorcy potencjalnie na zawsze. W wideo-konferencjach też nikt nie mówi 100% tego, co myśli, bo nigdy nie wiadomo ani kto to ogląda, ani kto nagrywa - więc lepiej też być ostrożnym. Kiedy nie można porozmawiać w cztery oczy, mimo wszystkich możliwości komunikacyjnych, ludzie oddalają się od siebie na kosmiczne odległości.
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
ececylia
rezydent

« Odpowiedz #602 dnia: Sierpień 07, 2020, 17:49:43 pm »

Myślę, że to pozytywny i pożądany efekt z perspektywy zarządzających plandemią.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2020, 23:21:16 pm wysłana przez ececylia » Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Sindarin
bywalec
**

Litera Tura - blog literacki
« Odpowiedz #603 dnia: Sierpień 08, 2020, 12:17:11 pm »

Osobiście jestem w stanie zagłosować nawet na lewaków, jeśli ci będą mieli w swoich priorytetach zakończenie psychozy covida. To obecnie najważniejsza rzecz, którą należy zrobić w Polsce.
Zapraszam na blog literacki https://ltura.blogspot.com/
Talerpimmut
adept
*

« Odpowiedz #604 dnia: Sierpień 08, 2020, 21:08:20 pm »

Osobiście jestem w stanie zagłosować nawet na lewaków, jeśli ci będą mieli w swoich priorytetach zakończenie psychozy covida. To obecnie najważniejsza rzecz, którą należy zrobić w Polsce.

Tylko gdzie na świecie są tacy?
Strony: 1 ... 39 40 [41] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Koronawirus « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!