Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:50:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Pytania techniczne  (Przeczytany 47928 razy)
Jacek S.
rezydent
****
Wiadomości: 319

« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 07, 2009, 09:30:34 am »

Nie ma pan czasem zaznaczonej opcji zawsze wyczyść dane prywatne przy zamykaniu FF? Narzędzia ->opcje-> prywatność?
Od sprawdzenia tej opcji zacząłem, była odznaczona tak jak zwykle. Pomogło utworzenie nowego profilu w przeglądarce. A za chęć pomocy ma Pan plusika :).
Zapisane
Msza tradycyjna TAK, tradycjonaliści NIE.

Miłośnik dobrej liturgii (starej i nowej), wierzący w hermeneutykę ciągłości i reformę reformy.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 09, 2009, 09:05:29 am »

A za chęć pomocy ma Pan plusika :).

Statystykę mi pan popsuł  ;D
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 09, 2009, 22:08:35 pm »

A za chęć pomocy ma Pan plusika :).

Statystykę mi pan popsuł  ;D
Lepiej sie Pan zastanowi. Teraz jest rowno, a jak bedzie kolejny komentarz, to moze poleciec w dol. Przy tysiacu, chyba zacznie mi byc Pana zal.
Zapisane
emek
rezydent
****
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 12, 2009, 16:07:16 pm »

Pozwolę sobie podbić wątek...
Od kilku dni gdy otwieram forum/podfora/posty pokazuje mi się biała strona z napisem "Too many conections", po kilku odświeżeniach dopiero ładuje się forum (i to też różnie, czasem np. bez obrazków). To jakiś problem z forum czy raczej z moim połączeniem?
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 12, 2009, 16:48:16 pm »

Pozwolę sobie podbić wątek...
Od kilku dni gdy otwieram forum/podfora/posty pokazuje mi się biała strona z napisem "Too many conections", po kilku odświeżeniach dopiero ładuje się forum (i to też różnie, czasem np. bez obrazków). To jakiś problem z forum czy raczej z moim połączeniem?
nie jestem specjalista.
ja tez widuje komunikat o zbyt wielu polaczonych. Czy sa to proby ataku, czy slabosc lacza serwera? nie wiem.
wydaje mi sie, ze w przypadku "bez obrazkow" problem ma Panskie lacze/dostawca
Zapisane
Hyacinthus Stanislaus
rezydent
****
Wiadomości: 315


« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 13, 2009, 01:42:28 am »

Pozwolę sobie podbić wątek...
[…] "Too many conections"
Serwery baz danych mają ustawiany limit połączeń. Po jego przekroczeniu zwracają właśnie taki komunikat. Przyczyn naruszenia tego limitu może być wiele — od lenistwa administratora maszyny, po źle zoptymalizowane zapytania do bazy w używanych na serwerze aplikacjach. Nie ma to najmniejszego związku z pańskim łączem.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #36 dnia: Października 05, 2009, 08:03:49 am »

Usunęliśmy z bazy konta użytkowników nieaktywnych od 5 czerwca, z zerowym dorobkiem pisarskim. Także użytkowników nigdy nie zalogowanych na forum po rejestracji, która miała miejsce nie później niż 5 czerwca. Obie grupy łącznie stanowiły 18% kompletu forumowiczów.

  -- Administracja
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2009, 08:05:45 am wysłana przez Bartek » Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #37 dnia: Października 05, 2009, 09:50:09 am »

Przecież niektórzy tylko czytają...
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #38 dnia: Października 05, 2009, 10:11:47 am »

Proszę jeszcze raz przeczytać wypowiedź Administracji. Jeśli nawet ktoś tylko podgląda forum dyskusyjne to jest to odnotowywane w jego statystykach (patrz "Ostatnio aktywny"). Sadzę, że żadnemu sprawiedliwemu nie stała się krzywda.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #39 dnia: Października 05, 2009, 10:19:12 am »

Ja w tej wypowiedzi nic o aktywności nie widzę...
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #40 dnia: Października 05, 2009, 10:32:08 am »

Czytają, a nie widzą - piszą, a nie rozumieją

Usunęliśmy z bazy konta użytkowników nieaktywnych od 5 czerwca, z zerowym dorobkiem pisarskim.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #41 dnia: Października 05, 2009, 18:53:42 pm »

Żeby tylko czytać - nie trzeba się przecież logować.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Ioannes
uczestnik
***
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #42 dnia: Października 06, 2009, 00:45:39 am »

Żeby tylko czytać - nie trzeba się przecież logować.
Przydatne jest jednak oznaczanie postów nowych, przeczytanych itd... Mówię to jako głównie czytający.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #43 dnia: Listopada 08, 2009, 16:02:31 pm »

A ja w dalszym ciągu okaleczony jestem o możliwość zalogowania się. W ogóle nie wyświetla mi się taka funkcja. Pojawiła sie za to jakas dziwna funkcja u dołu strony "Szybka odpowiedż" z której teraz piszę. Dziwne to tym bardziej że mam również podgląd pod profile użytkowników a sam w swoim jestem cały czas off-line.
Ale taki post od używania fk tez dobrze robi. Może jest w tym palec Boży żebym głupot nie wypisywał i pokory się nauczył. Czekam aż ktoś biegły mnie odwiedzi i naprawi mi to tak jak hydraulik rurę. Sam nic nie grzebię... bo wybuchnie. 
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #44 dnia: Listopada 08, 2009, 16:44:05 pm »

A ja w dalszym ciągu okaleczony jestem o możliwość zalogowania się. W ogóle nie wyświetla mi się taka funkcja. Pojawiła sie za to jakas dziwna funkcja u dołu strony "Szybka odpowiedż" z której teraz piszę. Dziwne to tym bardziej że mam również podgląd pod profile użytkowników a sam w swoim jestem cały czas off-line.

A teraz lepiej?
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!