Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 11:16:06 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231954 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: 4 Polaków startuje na papieża. Trzymamy kciuki!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: 4 Polaków startuje na papieża. Trzymamy kciuki!  (Przeczytany 9177 razy)
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #45 dnia: Marca 09, 2013, 00:24:34 am »

Jak dla mnie, to może jeździć na rolkach. Ważne by nie było recydywy z Asyżu.

Zatem podsumujmy: rower jest OK, rolki też - byle nie narty.
 :)
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #46 dnia: Marca 09, 2013, 07:12:47 am »

Przesiadka z damki do lektyki? Nie bardzo.
Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #47 dnia: Marca 09, 2013, 08:13:11 am »

Włosi szarmanccy, z podejściem do kobiet. Brazylijczyk z kampanią wyborczą. Francuz ewangeliczna prostota: na damce. Niemcy: pełna otwartość. tolerancja, a jakiś dwóch nieznanych ma do zaoferowania ... wiarę.
Zapisane
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #48 dnia: Marca 09, 2013, 10:22:37 am »

Coście sie uparli z tym rowerem. Po pierwsze to chyba nie jest damka (choc az tak sie nie znam;)) a po drugie nie rozumiem, czemu sie wszyscy tak podniecaja, ze kardynal jedzie na rowerze a nie w limuzynie. Ja bym zrobil tak samo - zreszta tez jezdzilem odprawiac msze do jednego z kosciolow filialnych (8 km ;)) na rowerze - i bylo fajnie :).
Zapisane
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #49 dnia: Marca 09, 2013, 10:23:32 am »

Włosi szarmanccy, z podejściem do kobiet. Brazylijczyk z kampanią wyborczą. Francuz ewangeliczna prostota: na damce. Niemcy: pełna otwartość. tolerancja, a jakiś dwóch nieznanych ma do zaoferowania ... wiarę.
Mam nadzieje, ze nie mysli Pan o Polakach  ;D ;D ;D
Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #50 dnia: Marca 09, 2013, 12:57:20 pm »

A może zaprocentuje inwestowanie w naród wybrany?
Zapisane
katolik86
rezydent
****
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #51 dnia: Marca 10, 2013, 13:29:13 pm »

Jestem trochę zniesmaczony sytuacją z dzisiejszej Mszy św. w mojej parafii. W nadchodzącym tygodniu odbędzie się najważniejsze wydarzenie w życiu Kościoła, czyli wybór jej nowej głowy,  a tu ani wzmianki o tym, żadnego przypomnienia o modlitwie za kardynałów i o wybór dobrego Następcy św. Piotra. Za to dwukrotnie wspomniano rocznicę katastrofy smoleńskiej. Poczułem się jakby księża z mojej parafii nie uznawali zwierzchnictwa papieża i było im to obojętne :( U państwa jest podobnie?
Zapisane
Ego sum resurrectio et vita. Qui credit in me etiam si mortuus fuerit, vivet. Et omnis qui vivit et credit in me, non morietur in aeternum.
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #52 dnia: Marca 10, 2013, 13:33:21 pm »

Jestem trochę zniesmaczony sytuacją z dzisiejszej Mszy św. w mojej parafii. W nadchodzącym tygodniu odbędzie się najważniejsze wydarzenie w życiu Kościoła, czyli wybór jej nowej głowy,  a tu ani wzmianki o tym, żadnego przypomnienia o modlitwie za kardynałów i o wybór dobrego Następcy św. Piotra. Za to dwukrotnie wspomniano rocznicę katastrofy smoleńskiej. Poczułem się jakby księża z mojej parafii nie uznawali zwierzchnictwa papieża i było im to obojętne :( U państwa jest podobnie?
U mnie tydzień temu o konklawe było(wraz z apelem o modlitwę w tej intencji), jeno ksiądz się zapomniał i Mszę odprawił w łączności z papieżem Benedyktem ;)
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #53 dnia: Marca 11, 2013, 13:58:28 pm »

A który z kardynałów stawiał wszystkim kolejki w rzymskim barze, zanim go asystenci na konklawe nie odwieźli?
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
dxcv
aktywista
*****
Wiadomości: 679

« Odpowiedz #54 dnia: Marca 11, 2013, 14:25:19 pm »

Jestem trochę zniesmaczony sytuacją z dzisiejszej Mszy św. w mojej parafii. W nadchodzącym tygodniu odbędzie się najważniejsze wydarzenie w życiu Kościoła, czyli wybór jej nowej głowy,  a tu ani wzmianki o tym, żadnego przypomnienia o modlitwie za kardynałów i o wybór dobrego Następcy św. Piotra. Za to dwukrotnie wspomniano rocznicę katastrofy smoleńskiej. Poczułem się jakby księża z mojej parafii nie uznawali zwierzchnictwa papieża i było im to obojętne :( U państwa jest podobnie?

Wczoraj ani słowa o konklawe...
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2525


« Odpowiedz #55 dnia: Marca 11, 2013, 14:59:08 pm »

Jestem trochę zniesmaczony sytuacją z dzisiejszej Mszy św. w mojej parafii. W nadchodzącym tygodniu odbędzie się najważniejsze wydarzenie w życiu Kościoła, czyli wybór jej nowej głowy,  a tu ani wzmianki o tym, żadnego przypomnienia o modlitwie za kardynałów i o wybór dobrego Następcy św. Piotra. Za to dwukrotnie wspomniano rocznicę katastrofy smoleńskiej. Poczułem się jakby księża z mojej parafii nie uznawali zwierzchnictwa papieża i było im to obojętne :( U państwa jest podobnie?

Wczoraj ani słowa o konklawe...
U mnie w parafii dużo modlitw za konklawe, za Kościół oraz za za Benedykta XVI.
Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #56 dnia: Marca 13, 2013, 17:38:15 pm »

Nasi mieli odprawić msze w kościołach im dedykowanych, ale nie poszli.
Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #57 dnia: Marca 14, 2013, 12:41:21 pm »

Polska  Argentyna 0: 2 Mario Kempes! viva Argentina!
www.youtube.com/watch?v=JRizliOqJnE
Nasi dzis na pożegnalnej konferencji prasowej.
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2918

« Odpowiedz #58 dnia: Marca 14, 2013, 21:20:21 pm »

Właściwie to na poprzednim też było czterech Polaków. Z tamtego składu na tegorocznym został jeden. Dwóch już nie głosuje, jeden zaś nie żyje. Trzech przybyło. No i tyle. Spodziewam się jednak, że kardynał Grocholewski zostanie w Kurii jeszcze przynajmniej ze dwa lata - do ogłoszenia wieku emerytalnego. No ale zobaczymy.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #59 dnia: Marca 15, 2013, 11:29:50 am »

Media i kibice w Argentynie uważają, że Bóg wiedział co zrobić, aby piłkarska reprezentacja ich kraju zdobyła w 2014 roku mistrzostwo świata. "Dał nam papieża" - podkreślają gazety. Niektóre zamieściły już zdjęcia Franciszka trzymającego złoty puchar.
http://www.tvn24.pl/kibice-wierza-w-moc-franciszka-dzieki-papiezowi-bedziemy-mistrzami-swiata,312077,s.html
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: 4 Polaków startuje na papieża. Trzymamy kciuki! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!