Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 06:06:08 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W Bydgoszczy krzyże, w Białymstoku biskupi
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: W Bydgoszczy krzyże, w Białymstoku biskupi  (Przeczytany 1222 razy)
Bogosłow
*NOWICJUSZ*
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« dnia: Listopada 27, 2012, 22:38:47 pm »

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,12936418,Zmiany_kadrowe_na_teologicznych_katedrach__Arcybiskup.html

W Bygoszczy usunięto krzyze z unwersyteu, w Białymstoku biskupów. Dziwne rzeczy się dzieją.
Zapisane
Wieruju wo Jedinu Swiatuju, Sobornuju i Apostolskuju Cerkow.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 28, 2012, 08:10:09 am »

Po co komu kierownik katedry uniwersyteckiej, który jest nim tylko na papierze ? O ile Abp Ozorowski przynajmniej jest fizycznie w Białymstoku i łatwo (jak mniemam) można uzyskać jegp podpis, to jestem przekonany, że 90 % decyzyj Abpa Sawy było podpisywanych albo "wz. ...." albo faksymilką podpisu.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 28, 2012, 08:39:46 am »

ja też bym z tego powodu nie robił larum. Natomiast co do krzyży w Bydgoszczy to żle się stało, że je zdjęto jeśli już wisiały. Natomiast powstaje pytanie czy na każdym uniwersytecie, w każdej firmie powinno się umieszczać krzyż? To jest temat do dyskusji. Pracuję od lat firmie, gdzie nie było, nie ma i nie będzie raczej krzyży na ścianach, ale żebym specjalnie odczuwał dyskonfort z tego powodu to nie.
Zapisane
Bogosłow
*NOWICJUSZ*
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 28, 2012, 22:37:50 pm »

hm, brak dyskomfortu z powodu braku krzyża
Zapisane
Wieruju wo Jedinu Swiatuju, Sobornuju i Apostolskuju Cerkow.
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 07, 2012, 11:45:57 am »

Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 07, 2012, 14:36:33 pm »

Może puszczą "Deutschland, Deutschland über alles" w ramach przeprosin
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W Bydgoszczy krzyże, w Białymstoku biskupi « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!