Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 05:07:03 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Grupa modlitewna za osoby, które oddały swój żywot za Polskę
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Grupa modlitewna za osoby, które oddały swój żywot za Polskę  (Przeczytany 896 razy)
Bobek1995
rezydent
****
Wiadomości: 390

« dnia: Listopada 18, 2012, 17:49:06 pm »

Wybaczcie że długi temat, ale wpadłem na pomysł jak można przysłużyć się tym co oddali życia za nasz ukochany kraj. Sama pamieć i propagowanie ich czynów na nic się im zda, gdyż dla nich najważniejsze jest już ich te drugie życie. Wiele jest wspaniałych postaci, które pomimo swego poświęcenia skończyły źle jak kpt. Władysław Raginis, który odebrał sobie życie. Takim postaciom potrzeba na pewno modlitwy, której być może im brakuje, gdyż większość woli gadać o ich zasługach nie dbając już o nic więcej.
Grupa ta obejmowałaby osoby, które oddały życie za kraj, bądź odeszły w naturalny sposób, jednak mocno zaangażowały się w sprawy naszej ojczyzny. Można ustalić jedną, krótką modlitwę, którą będziemy codziennie odmawiać o dowolnej porze dnia. Czy są jacyś chętni?
Zapisane
Bobek1995
rezydent
****
Wiadomości: 390

« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 19, 2012, 10:29:39 am »

Brak chętnych?
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 19, 2012, 11:00:36 am »

Z całym szacunkiem ale po co mnożyć byty? Te osoby na pewno są omodlone i omadlane cały czas.
Zapisane
Bobek1995
rezydent
****
Wiadomości: 390

« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 19, 2012, 13:41:22 pm »

Szczerze powiedziawszy to nie jestem tego pewien właśnie i dlatego postanowiłem napisać taki wątek, bo oni coś dla nas zrobili, a my jak na razie słabo się odpłacamy  :(. Na Wszystkich świętych znicze w sumie na grobie nieznanego są, ale tak normalnie jak jestem na cmentarzu to jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć choćby jednej osoby modlącej się, czy nawet 1 palącego się znicza, więc taka myśl mnie naszła, czy i nie jest tak.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Grupa modlitewna za osoby, które oddały swój żywot za Polskę « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!