Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 08:31:21 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Reputacja
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Reputacja  (Przeczytany 18326 razy)
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #90 dnia: Maja 18, 2009, 11:13:18 am »

To jest mój krzyż na forum Krzyż :)
Jak każdy, ten również ma wielką wartość dla mnie.
Nie ma tak dobrze - dałem Panu plusa - nie potrzebujemy tu neońskich męczenników :P
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #91 dnia: Maja 18, 2009, 12:25:13 pm »

no właśnie! Ja mam 0 i 0 a chciałbym być mocno na plusie. Co mam zrobić Szanowni forumowicze?
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #92 dnia: Maja 18, 2009, 12:37:47 pm »

Przypominać mi, żebym stawiał Panu plusa co 12 godzin, ale niedługo zamknę listę, bo nic innego bym nie robił, tylko plusował.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #93 dnia: Maja 18, 2009, 12:40:35 pm »

Przypominać mi, żebym stawiał Panu plusa co 12 godzin, ale niedługo zamknę listę, bo nic innego bym nie robił, tylko plusował.
Dziękuję za plusa! Też Panu postawię (jak się zorientuję jak to zrobić)!
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #94 dnia: Maja 18, 2009, 12:42:11 pm »

Dziękuję  :) następny za 12 godzin :) Czy ktoś jeszcze czuje się niezadowlony z powodu zbyt małej ilości plusów?
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #95 dnia: Maja 18, 2009, 12:43:28 pm »

O... a teraz minus. Ciekawe za co? Łatwo można kogoś złośliwie niszczyć tymi minusami ??? :(
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #96 dnia: Maja 18, 2009, 12:45:32 pm »

Nie wiem czy nie napisać do Administratora za ten minus. Chciałbym się dowiedzieć czy jest słuszny. Moim zadaniem nie!
Zapisane
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #97 dnia: Maja 18, 2009, 12:47:10 pm »

O... a teraz minus. Ciekawe za co? Łatwo można kogoś złośliwie niszczyć tymi minusami ??? :(

Panie Marku, więcej dystansu.
Masz Pan plusa na pocieszenie ;)
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #98 dnia: Maja 18, 2009, 12:47:26 pm »

Proszę się nie przejmować...  :D

W moich przynajmniej oczach duża ilosć minusów nie świadczy o niskim poziomie forumowiczki / forumowicza, przecież nie ma jasnych kryteriów za co są minusy - mogą być równie dobrze za wielkie chamstwo jak i za drobną wpadkę. Też mnie minusy zniechęciły, ale na krótko.
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #99 dnia: Maja 18, 2009, 12:54:41 pm »

może tego  ie widać w moich postach ale raczej staram się dyskretnie poddać w watpliwość pomysł tych plusów-minusów.  ;)Ktoś napisał, że lepiej oceniać pojedyncze posty - i z tym się zgadzam.

p.s. a panu TKN serdecznie dziekuję za plusa!!! I się odwdzięczam!
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #100 dnia: Maja 18, 2009, 12:57:03 pm »

Trzeba oficjalnie pozakładać "frakcje" - różne.
Np. frakcja sympatyków fsspx, ŻGKEP -żelazna gwardia KEP, KKJPII - koło kultu JP II itp. Będziemy sobie nawzajem pykać plusy - co 12 godzin a "wrogom" plusy ujemne, też niestety tylko co 12 godzin.
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #101 dnia: Maja 18, 2009, 12:58:33 pm »

Nie wiem czy nie napisać do Administratora za ten minus. Chciałbym się dowiedzieć czy jest słuszny. Moim zadaniem nie!
Proszę uważać, bo jeszcze się Panu może oberwać:
Wszystkim, którzy napiszą wiadomości w krótkim czasie jedna zaraz pod drugą, wrzepię minus.
:P

A co do porad to jeśli Pana aż tak obchodzą minusy, to lepiej nie pisywać we wszystkich wątkach dot. FSSPX. Tam to obojętnie po której stronie się stanie zawsze się minusy dostanie :P

Oczywiście ja także przychylam się do tego, by oceniane były poszczególne posty, a nie użytkownicy. Najlepiej nazwać to: zgadzam się/nie zgadzam się
Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #102 dnia: Maja 18, 2009, 12:59:23 pm »

Jeszcze odnośnie braku kryteriów - ja sam stosuję kilka, bo czemu nie? stawiam plusy
1. za wysoki poziom merytoryczno / kulturalny
2. za podobające mi się pojedyńcze wypowiedzi
3. za niezadowolenie z powodu braku plusów...
4. z sympatii

zatem niemal każdy plus świadczy o czymś innym :) taka miła zabawa.

Cytuj
Trzeba oficjalnie pozakładać "frakcje" - różne.
Np. frakcja sympatyków fsspx, ŻGKEP -żelazna gwardia KEP, KKJPII - koło kultu JP II itp. Będziemy sobie nawzajem pykać plusy - co 12 godzin a "wrogom" plusy ujemne, też niestety tylko co 12 godzin.


Tak i jeszcze każde koło wyróżnić innym kolorem nicków, żeby mozna było stawiać -/+ bez czytania postów [żartuję].
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2009, 13:33:18 pm wysłana przez Edi » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #103 dnia: Maja 18, 2009, 13:52:24 pm »

@ p. Major

Ano, parę osób potraktowałam tu z buta. Za chamówę. I nie minusikami, ale słowami. Jakoś się muszą odgryźć, nie?
I także za to ma Pani swoje plusy a wiadomo co w Piśmie o letnich jest napisane.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #104 dnia: Maja 18, 2009, 14:13:16 pm »

Wszystkim, którzy napiszą wiadomości w krótkim czasie jedna zaraz pod drugą, wrzepię minus.
A za pięć wiadomości co Pan daje? :P
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,729.msg23459.html#msg23459 i w dół
Zapamiętam to sobie! Przy najbliższej okazji...

A teraz ciekawostka: http://krzyz.katolicy.net/index.php?action=profile;u=251 - Jak to możliwe, że ktoś, kto nie pisał postów, ma punkty?
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2009, 14:16:00 pm wysłana przez Andris Inkvizitors » Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Reputacja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!