Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 03:34:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Reputacja
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Reputacja  (Przeczytany 18304 razy)
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #45 dnia: Maja 16, 2009, 14:10:38 pm »

Kto zepsuł mi reputacje stawiając "+";  przyznać się?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #46 dnia: Maja 16, 2009, 15:49:31 pm »

Kto zepsuł mi reputacje stawiając "+";  przyznać się?
Poprosic kogoś o dokliknięciee minusa!
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #47 dnia: Maja 16, 2009, 15:59:22 pm »

Panie to już dwa za, i cały wizerunek zepsuty  :'(
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #48 dnia: Maja 16, 2009, 19:02:28 pm »

A ja uważam że trzeba to zlikwidować.
Co to jakiś konkurs?
Zapisane
probus
bywalec
**
Wiadomości: 78

« Odpowiedz #49 dnia: Maja 16, 2009, 20:27:59 pm »

Również popieram dwóch ostatnich przedmówców. Do czego to ma służyć? Żeby każdy z forumowiczów mógł sobie uprawiać "lansik"? Niestety wg mnie takie funkcje pasują bardziej do fotka.pl niż do takiego poważnego forum, jakim jest Forum Krzyż  :)
Zapisane
in principio
Gość
« Odpowiedz #50 dnia: Maja 16, 2009, 20:42:05 pm »

Ależ Panowie, czemu nie lubicie "reputacji" toć to napewno nowa świecka tradycja, (teraz się to nazywa Norma Unijna)  ;D
Z resztą trzeba iść z "duchem czasów"  ;)

PS.
Podzielam Państwa zdanie. :)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #51 dnia: Maja 16, 2009, 23:17:34 pm »

Czasem to fajna zabawa - w jednym wątku napisałem negatywnie o kaplicy FSSPX we Wrocławiu i zaraz potem dostałem dwa minusy :D

Rozbawię Pana do łez ale ode mnie Pan ich nie dostał :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #52 dnia: Maja 16, 2009, 23:27:21 pm »

Który z Panów Neonów jeszcze nie dał mi minusa? Minusy mam dwa, a Panów jest więcej. Czuję się zawiedziony  :-[ a może jestem za mało katolicki ???
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #53 dnia: Maja 17, 2009, 00:08:53 am »

Który z Panów Neonów jeszcze nie dał mi minusa? Minusy mam dwa, a Panów jest więcej. Czuję się zawiedziony  :-[ a może jestem za mało katolicki ???

Otóż to jest właśnie to, o czym wspominałem na początku tego wątku. Ja osobiście nie znajduję absolutnie żadnego powodu, by kliknąć przy Pana awatarze "Precz!". Ani jak dotąd przy żadnym innym. Sam również na tym forum (i na każdym innym) staram się zachowywać tak, by nie wzbudzać w innych ochoty wygnania mnie precz. A jednak otrzymałem już paręnaście "preczów".

Tak więc ta zabawa jest raczej niedorzeczna, bo każdy z forumowiczów dowolnie interpretuje cel tejże. Jak widać z mojej "punktacji", dostaję minusy za bycie neonem po prostu. Ja minusów innym za samo bycie tradsem nie stawiam.

Najpierw trzeba by było odpowiedzieć na pytanie: czy ta statystyka pomaga ocenić zachowanie/bycie uczestnika na forum, czy to, czy jest on "nasz", czy "nie nasz". Jeśli to drugie, to po kiego grzyba, przecież to widać z dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 00:14:13 am wysłana przez Kristoforos » Zapisane
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #54 dnia: Maja 17, 2009, 00:20:01 am »

Hmmm skoro nie dostałem minusów za bycie tradsem to za co? trochę to dziwne...  ::) a zapowiadało się sympatycznie...
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #55 dnia: Maja 17, 2009, 00:26:29 am »

Hmmm skoro nie dostałem minusów za bycie tradsem to za co?

pewnie właśnie za bycie tradsem, z tym że nie ode mnie
tak jak mówię, nawet jeśli to jest zabawa, każdy bawi się w inną grę :)
Zapisane
M.
bywalec
**
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #56 dnia: Maja 17, 2009, 00:33:54 am »

Jestem zdania Panów Majora i Waldemara.
Demokracja w Kościele to zajęcie zarezerwowane dla kardynałów,a i tak wymaga asystencji Ducha św.
A tutaj...
Zapisane
na wschód skazani z woli zachodu, walczyli o niepodległość,
tak ratowali honor narodu i wielu z nich poległo,
będziemy o nich pamiętać stale, to nasza nowa praca,
dziś do historii w należnej chwale podziemna armia powraca
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #57 dnia: Maja 17, 2009, 00:35:41 am »

Cytuj
staram się zachowywać tak, by nie wzbudzać w innych ochoty wygnania mnie precz.

I tym sposobem zmienił Pan moje wyobrażenie o DN. Przedtem myślałem, że jest to organizacja wojujących antytradycjonalistów, teraz wiedzę, że jednak nie, co bardzo mnie cieszy, bo to oznacza, że podział w Kosciele nie jest taki głęboki  :D
Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #58 dnia: Maja 17, 2009, 00:43:04 am »

Bo zamiast brawo winno byc wypowiedź mi sie podoba
a zamiast precz wypowiedź mnie odpycha

wg mnie sens takiej statystyki byłby jedynie wtedy, gdyby opcje były takie (opisowo, bo nie umiem określić to krótko):
"sposób prowadzenia dyskusji/forma wypowiedzi jest: godna pochwały / naganny"

wtedy przy założeniu, że nawet traktując to jako zabawę, jakiś tam znaczący procent powagi zachowamy, to wyniki pozwolą na ocenę dyskutanta pod kątem jego zachowania się na forum

natomiast Pana propozycja (wiem, ironiczna ;D) mogłaby poprowadzić do tego, że nastąpiłby taki podział, jaki teraz jest widoczny: na tradsów (większości wypowiedź się podoba, a w obecnym przypadku - brawo!) i nie-tradsów (większości wypowiedź odpycha, teraz - precz!). A taki podział jest widoczny bez prowadzenia takich statystyk - uwidacznia się w poszczególnych dyskusjach niemal automatycznie
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 00:45:31 am wysłana przez Kristoforos » Zapisane
Kristoforos
Gość
« Odpowiedz #59 dnia: Maja 17, 2009, 01:11:31 am »

@ p Kristoforos
A propos ostatniego akapitu. Nie zauważył Pan, że spieramy się rownież między sobą, a nie tylko z nie-tradsami?

no dobrze, ma Pani rację, chodzi o to, że nie ma to nic wspólnego z reputacją
wydaje mi się, że sensem tego powinno być "jakieś-tam" ocenienie uczestnika poprzez jego sposób dyskusji, a nie reprezentowanie poglądów w dyskusji

a zresztą, jakie to ma znaczenie... :)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Reputacja « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!