https://sites.google.com/site/slpielgrzkrrnajasnagore/Dzień pierwszy, 21 lipca
święto III klasy - św. Wawrzyńca z Brindisi, wyznawcy i Doktora Kościoła, wspomnienie św. Praksedy, dziewicy
Trasa: Chorzów - Piekary Śl. - Brynica las - Bibiela - Woźniki.
6.45 - Zbiórka - Przed kościołem pw. Ducha Świętego w Bytomiu.
7.00. - Msza rozpoczynająca nasz szlak pielgrzymi.
8.00 - Składanie bagaży do transportu.
8.30 - Wyruszamy w kierunku Jasnej Góry .
9.30 - 1. przystanek Piekary Śląskie /czas na drugie śniadanie*/.
10.00 - Ruszamy w dalszą drogę .
12.00 - 2. przystanek w Brynica las /czas na lunch*/.
13.00 - Ruszamy w dalszą drogę .
14.30 - 3. przystanek Bibiela przystanek przed lasem woźnickim.
15.30 - Ruszamy w dalszą drogę do Woźnik .
17.30 - Woźniki zakwaterowanie.
19.00 - Spotkanie w kościele.
Dzień drugi, 22 lipca
8. niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, II klasa
Trasa: Woźniki - Starcza - Brzeziny Nowe - Częstochowa.
7.15 - Zbiórka przed kościołem w Woźnikach, poranna modlitwa zdanie bagaży do transportu.
7.30 - Wyruszamy w kierunku Jasnej Góry .
9.30 - 1. przystanek Starcza, tutaj zrobimy sobie zdjęcie /czas na drugie śniadanie*/.
10.30 - Ruszamy w dalszą drogę .
13.00 - 2. przystanek Brzeziny Nowe /czas na lunch*/.
14.00 - Ruszamy w dalszą drogę .
16.00 - Przybycie na Jasną Górę.
- Msza na Jasnej Górze.
Idzie z nami 2 księży rebelyantów - zapisanych jest już ok 20 osób.
Serdecznie zapraszam.
Msze oczywiście w NFRR.