Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 22:10:07 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231934 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: [polityka] Euro 2012 a sprawa polska
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: [polityka] Euro 2012 a sprawa polska  (Przeczytany 3131 razy)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« dnia: Czerwca 05, 2012, 10:31:30 am »

nie chcę zakładać nowego wątku,

Następnym razem proszę jednak założyć.

  --  Moderacja


ale czy nie uważają Państwo, że EURO 2012  będzie triumfem Platformy Obywatelskiej i pozwoli jej jeszcze długo rządzić w Polsce?. Bo Polacy lubią ,,koko" ,,spoko" piwko i luzik, a to gwarantuje PO. Niestety nie wydaje mi się, by PIS mógł w najbliższym czasie zagrozić PO, tym bardziej Solidarna Polska. A jeszcze Palikut proponuje młodym ,,marychę", rozdaje dzieciom kondony. A młodym może się spodobać taki ,,luzik"
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2012, 08:30:40 am wysłana przez Bartek » Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 05, 2012, 13:37:17 pm »

Ależ oczywiście, trudno się z Panem nie zgodzić.
Zbojkotujmy oglądanie mistrzostw w TV.
I o to samo apeluję w sprawie olimpiady. O ile w EURO nie mamy zbyt wielkich szans na sukces, o tyle z olimipiady Polacy mogą przywieźć kilka medali. A to z pewnością przełoży się na wzrost poparcia dla Platformy.
W przypadku braku bojkotu sportowcy-patrioci powinni celowo zepsuć swoje występy.

Nie wiem jeszcze jak w sprawę bojkotu olimpiady wpleść Solidarną Polskę, Palikota, marychę i kondony, ale spokojnie - olimipada dopiero w lipcu, coś się do tego czasu wymyśli.
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 05, 2012, 15:08:35 pm »

Ależ oczywiście, trudno się z Panem nie zgodzić.
Zbojkotujmy oglądanie mistrzostw w TV.
Ja też będę bojkotował tę szopkę...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 05, 2012, 15:24:18 pm »

A ja zamierzam oglądać.
Rozumiem, że tym samym zostałam zwolenniczką PO...?
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 05, 2012, 15:39:00 pm »

A ja zamierzam oglądać.
Rozumiem, że tym samym zostałam zwolenniczką PO...?
Przyznam, że oglądanie setek tysięcy lemingów, wpatrujących się z zachwytem w dwudziestu paru przedstawicieli swojego gatunku uganiających się za nadmuchanym skórzanym workiem po zielonej trawce, nie jest dla mnie jakąś szczególnie fascynującą rozrywką. Nie będę też ukrywał, że liczę na kompletną porażkę naszej drużyny. Klapa EURO 2012 na całej linii to ostateczny gwóźdź do trumny Tuska i jego pożal się ekipy. Przynajmniej nie będzie już czym przykryć w mediach wszechobecnego złodziejstwa...
W piłkę nożną lubiłem grać z kolegami, wtedy nie grało się dla dużych pieniędzy i dla polityków...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 05, 2012, 22:22:02 pm »

Ależ oczywiście, trudno się z Panem nie zgodzić.
Zbojkotujmy oglądanie mistrzostw w TV.
Ja też będę bojkotował tę szopkę...

Słusznie, słusznie!
Ja na ten przykład, proszę Państwa, od 30 lat bojkotuję Teleranek. Najpierw bojkotowałem przeciw komunie, później przeciw układowi okrągłego stołu i grubej kresce, a teraz bojkotuję przeciw platfusom.
I nic mnie nie obchodzi czy zszedł z anteny czy nie. Bojkot to bojkot.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 06, 2012, 10:24:09 am »

Oddają kolejne odcinki autostrad i lemingi pieją na cześć PO. Co może zaoferować PIS? Stanąć na głowie? Znowu za 2 lata Polacy wybiorą Gronkiewicz Waltz, za 3 lata Komurowskiego i PO. Trochę mandatów dostanie Palikut. Babcie po kościele pójdą i oodadzą na nich głosy bo są tacy ,,ładni" i ,, kompetentni". A prawica znów wystawi Kaczyńskiego i poniesie klęskę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2012, 08:28:51 am wysłana przez Bartek » Zapisane
Gawain
uczestnik
***
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 06, 2012, 15:28:56 pm »

Z Kaczyńskiego to taki prawicowiec jak z krowy wierzchowiec.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 06, 2012, 18:53:39 pm »

a ma Pan innych kandydatów na prezydenta? Tylko nie takich o poparciu poniżej jeden procent jak np. Marek Jurek czy Janusz Korwin Mikke.
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 06, 2012, 19:23:53 pm »

JKM stracił w moich oczach za jego specyficzne podejście do sprawy smoleńskiej oraz napompowanie Palikota przed wyborami. Został tylko Kaczyński - owszem daleki jest od ideału, ale jak słusznie zauważył Pan Ryszard - na horyzoncie nie widać nic lepszego co powstrzymałoby obecną ekipę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2012, 19:47:50 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Gawain
uczestnik
***
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 06, 2012, 21:58:27 pm »

Obecnie czekam już tylko na króla. Demokracja dawno mi obrzydła.
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3616


« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 07, 2012, 03:52:50 am »

Obecnie czekam już tylko na króla.

A to będzie rex hereditarius czy też raczej  rex electus?
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 07, 2012, 09:15:44 am »

chyba na króla Donalda ;D ;D ;D ;D ;D
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 07, 2012, 12:28:12 pm »

Obecnie czekam już tylko na króla. Demokracja dawno mi obrzydła.
Jak na razie to to co się objawiło po 1989 roku zdecydowanie bardziej do kabaretu się nadaje niż do tronu. Bolku "szlachectwo" wyprowadzić nawet próbowało. Poczeka Pan sobie ad mortem defecatem. A co do "demokracji" to załatwił ją ją już w V wieku PRZED Chrystusem niejaki Perykles wprowadzając płatne funkcje przedstawicielskie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Gawain
uczestnik
***
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 08, 2012, 23:44:52 pm »

Obecnie czekam już tylko na króla.

A to będzie rex hereditarius czy też raczej  rex electus?
A jaką mamy w Polsce tradycję w tem względzie?
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: [polityka] Euro 2012 a sprawa polska « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!