Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 09:59:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231942 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Syjon poniżył Chrystusa, a Watykan uczynił to prawem.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Syjon poniżył Chrystusa, a Watykan uczynił to prawem.  (Przeczytany 926 razy)
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« dnia: Marca 15, 2012, 19:30:57 pm »

szanowni użytkownicy, proszę popatrzeć na ten tekst:

http://avepatria.nowyekran.pl/post/54050,syjon-ponizyl-chrystusa-a-watykan-uczynil-to-prawem

kto to pisze? podpisany "jax" tam jest dużo tekstów tego autorstwa. Czy nowy ekran to nie jakaś inicjatywa rodem z WSI czy podobnie? - gdzieś takie informacje kiedyś czytałem. może SB ukryte i niszczy kościol, tak jak z krzyżem na Przedmieściu Krakowskim, p. Krusejder o tym pisal w któryms swoim temacie, ale nie wiem gdzie to jest.
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #1 dnia: Marca 15, 2012, 21:48:15 pm »

Zaczalem czytac to cos, ale niestety nie udalo mi sie dobrnac do konca. Autorowi polecam terapie trzech mlotkow (mozna pierwszy etap pominac jako z gory nieskuteczny).
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #2 dnia: Marca 15, 2012, 21:57:47 pm »

Toż to czysty marcjonizm. Ale w niektórych środowiskach polityczno-religijnych się szerzy. Najczęściej w egzotycznej kombinacji z monofizytyzmem
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Syjon poniżył Chrystusa, a Watykan uczynił to prawem. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!