Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:48:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Próba szantażu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj
Autor Wątek: Próba szantażu  (Przeczytany 15361 razy)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #60 dnia: Listopada 19, 2009, 17:11:57 pm »

(Nawiązuję do http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&art=1213916831&dzi=1104764436&katg= ).
O Boże..!

o-++++++++++-o
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #61 dnia: Listopada 19, 2009, 17:21:16 pm »

(Nawiązuję do http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&art=1213916831&dzi=1104764436&katg= ).
O Boże..!

o-++++++++++-o

A to na pewno ta sama osoba?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #62 dnia: Listopada 19, 2009, 17:25:01 pm »

Na 101%
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #63 dnia: Listopada 20, 2009, 00:41:24 am »

Już dochodzi 1wsza,a ja nie śpię. Co i rusz patrzę przez okno czy nie nadchodzi jakiś napuszczony przez klarcie dziennikarz TVN, albo i samego GW. Każdy szmer mnie przeraża. Błagam,odbanujcie klarcie i BDR!!!! Boję się o siebie!  :) :)
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #64 dnia: Listopada 20, 2009, 12:05:13 pm »

No cóż! Klarci  można tylko współczuć. Poprostu biedna, nieszczęśliwa kobieta, która się miota jak ptak w klatce. Wg. mnie jest to syndrom poaborcyjny. Różnie się to może objawiać, od jakiejś choroby psychicznej po zaburzenia somatyczne. Nie podejmuję się diagnozy, ale uważam, że z jej strony to niestosowne się psychicznie objawiać, a ze strony innych nazywać to seryjnym morderstwem.

Najlepiej niech korzysta z fachowej pomocy, a nie dręczy innych na forach.
 
+++
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #65 dnia: Listopada 23, 2009, 20:21:22 pm »

Cytuj
Gdyby wystartowano z zakazem "golizny" (na dyscotece?), to by im tylko oazowicze przyszli - nie na tym ma polegać ewangelizacja.

Poza tym, przesadzają tradsi z ową "golizną". Impreza dyskotekowa, to nie Msza św - a lokal to nie kaplica z Najświętszym Sakramentem.
Choć ja (na początku) kaplicą w super mini szturmowałam. A gdy mi powiedziano, że mam się odziać to .. przyszłam - na kolejną Eucharystię - w arabskim czadorze.

Z tego tematu.
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #66 dnia: Listopada 23, 2009, 20:52:54 pm »

gdyby sprawdzić częstość słów "Klarcia" i Bóg" na tym forum nie wiem, kóre by było popularniejsze. Kimże jest owa "Klarcia", że tka bardzo zajmuje forumowiczów. Ja tam praktycznie nie czytam jej wypowiedzi...
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #67 dnia: Listopada 23, 2009, 21:06:29 pm »

Bo na całe szczęście została stad wysłana tam gdzie pieprz rośnie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
slavko
Gość
« Odpowiedz #68 dnia: Listopada 24, 2009, 07:48:34 am »

gdyby sprawdzić częstość słów "Klarcia" i Bóg" na tym forum nie wiem, kóre by było popularniejsze. Kimże jest owa "Klarcia", że tka bardzo zajmuje forumowiczów. Ja tam praktycznie nie czytam jej wypowiedzi...
czesciej by bylo NEO wroznych postaciach
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #69 dnia: Grudnia 01, 2009, 16:59:03 pm »

Dyskusja o spowiedzi u przebierańca wydzielona tutaj: http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,2877.0.html
Zapisane
Gaudens Gaudebo
uczestnik
***
Wiadomości: 247


Domus Mea Domus Orationis

« Odpowiedz #70 dnia: Marca 22, 2010, 20:41:01 pm »

No cóż! Klarci  można tylko współczuć. Poprostu biedna, nieszczęśliwa kobieta, która się miota jak ptak w klatce. Wg. mnie jest to syndrom poaborcyjny. Różnie się to może objawiać, od jakiejś choroby psychicznej po zaburzenia somatyczne. Nie podejmuję się diagnozy, ale uważam, że z jej strony to niestosowne się psychicznie objawiać, a ze strony innych nazywać to seryjnym morderstwem.

Najlepiej niech korzysta z fachowej pomocy, a nie dręczy innych na forach.


Czy to przypadkiem aby nie ta sama osoba , która kiedyś w komentarzach na Christianitas usprawiedliwiała zamachy Palestyńskich terrorystów samobójców?
Zapisane
Deigenitrix illibata, Dei dicata Maria,

Apud tuum filium es electa, Maria,

Lucreris, veniam et miserere

+ + +
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Próba szantażu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!