Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:55:55 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Msza" gejowska w sercu Londynu,
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "Msza" gejowska w sercu Londynu,  (Przeczytany 1076 razy)
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« dnia: Lutego 04, 2012, 19:03:59 pm »

http://the-hermeneutic-of-continuity.blogspot.com/2012/02/gay-mass-bidding-prayers-video.html

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h2k2k3ocRuQ

Niektórzy aż dopraszają się żeby im się sufit zawalił na głowy  >:( Oczywiście to wszystko odbyło się w tzw. "pełnej łączności"...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 04, 2012, 19:53:37 pm »

Nie wiem jak wy ale ja mam ochotę wysłac list/e-mail do pewnego Wiecznego Miasta. Niestety, nie umiem.
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 04, 2012, 20:27:27 pm »

Nie wiem jak wy ale ja mam ochotę wysłac list/e-mail do pewnego Wiecznego Miasta. Niestety, nie umiem.

Podzielam Pańskie oburzenie, ale obawiam sie, że "nie ma podstaw".

Że facet w peruce czyta modlitwę wiernych? A cóż to, nie wolno nosić peruki?

Albo że mają tęczowy pokrowiec na pulpicie? Też niezbyt wielkie nadużycie, widziałem gorsze dekoracje w kościele.

A może że się modlą za homoseksualistów? Też przecież nikt tego nie zabrania.

Rozumie Pan, oni to robią w taki sposób, że nic im nie można zarzucić - wszystko to są dpuszczalne rzeczy w ramach NOM.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 04, 2012, 20:39:50 pm »

A no właśnie w ramach NOMu. Tu jest pies pogrzebany. W obecnej formie stan prawny tego "eksperymentu" jest tak samo jednoznaczny jak ACTA.
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Msza" gejowska w sercu Londynu, « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!