Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 13:25:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Zbanowany na Fronda.pl - statystyka
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Zbanowany na Fronda.pl - statystyka  (Przeczytany 3063 razy)
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 24, 2012, 18:31:44 pm »



Bardzo mi przykro, ale nic pan nie zrozumiał. Portal utrzymywany był ze zbiórki wśród (m.in) forowiczów. Nagle - ni z tego ni z owego forowicze dowiedzieli się Z GAZETY, że naczelnym portalu jest niejaki p. Terlikowski. Portal miał swojego naczelnego (lubianego w środowisku). Właściciel ANI SŁOWEM nie poinformował ni o zamiarze zmiany, ni o zmianie. Potem - okazało się, że część środków na utrzymanie portalu "pożyczono sobie" (nie informując ofiarodawców) - na inne cele. Następnie - kwestor (osoba której ufano; fundraiser)- przeprowadził audyt, z którego wynikło, że środki zostały zwrócone. Ale właściciel "wykręcił kota ogonem", informując, że audyt wykazał prawidłowość ZBIÓRKI (tak jakby audytowany był kwestor). Po tym pojawiła się Marysia, która odzyskawszy konto po sławetnym "autobanie" - OBRAZIŁA większość ofiarodawców ("dałeś tylko 5zł [miesięcznie] a podskakujesz"). Naczelny, kwestor i większość osób z redakcji odeszła. Potem pojawił się jeszcze komunikat właściciela (znów obrażający forowiczów) i nowego naczelnego. Nie chcieli nas - to sobie poszliśmy.

Chamstwem, ktore sie wylewalo z agentow rebelji powracajacych na ff pod zmienionymi nickami moznaby wypelnic wszystkie fora w Polsce na caly rok.
To pan szanowny przypomni sobie od czego się zaczęło: od użycia słówka "akukumenizm" - jeden z użytkowników (z resztą także FK) dostał bana. Potem zaczęło się cięcie wątków (pisałeś 2 dni wpis, a ty "małpa z nożyczkami" się pojawia...). To niektórzy zaczęli sobie robić z moderacji jaja (aby uzyskać bana, co równało się wykasowaniu wpisów - aby nick nie był kojarzony już z frondą). Ja mimo starań - nie dostałem (za późno zacząłem - Marysia się już opamiętała nieco)...

Przykro mi, nie ma pan racji. Jako niezaangazowany obserwowalem to z boku. Masa ludzi odeszla (przykro mi to pisac), jak lemingi za kilkoma cwaniakami, ktorzy mieli dobry pomysl na biznes. O nieczystych intencjach odchodzacych swiadczy to, ze kobieta, ktora spowodowala cala awanture, chyba do tej pory siedzi na ff i namawia wszystkich nowych uczestnikow do przejscia na to drugie forum.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 24, 2012, 18:49:53 pm »

Masa ludzi odeszla (przykro mi to pisac), jak lemingi za kilkoma cwaniakami, ktorzy mieli dobry pomysl na biznes.
O nieczystych intencjach odchodzacych swiadczy to, ze kobieta, ktora spowodowala cala awanture, chyba do tej pory siedzi na ff i namawia wszystkich nowych uczestnikow do przejscia na to drugie forum.
Nie skomentuje...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 24, 2012, 19:00:25 pm »

Masa ludzi odeszla (przykro mi to pisac), jak lemingi za kilkoma cwaniakami, ktorzy mieli dobry pomysl na biznes.
O nieczystych intencjach odchodzacych swiadczy to, ze kobieta, ktora spowodowala cala awanture, chyba do tej pory siedzi na ff i namawia wszystkich nowych uczestnikow do przejscia na to drugie forum.
Nie skomentuje...
bo nie ma czego komentowac. Bylem swiadkiem jej dzialan.
Prosze zwrocic uwage, ze nazwalem tych ludzi cwanymi, ale nie glupimi. Pomysl na biznes uwazam za dobry.

jeszcze jedno. Chyba pamieta pan, ze jeden z moderatorow tego forum (na szczescie juz nieobecny) namawial nas do przejscia na tamto forum? rozumialbym jakiegos poslanca werbunkowego, ale moderator? Uwaza pan, ze to bylo ok?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2012, 19:04:56 pm wysłana przez Krzysztof Kałębasiak » Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Zbanowany na Fronda.pl - statystyka « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!