Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 10:14:28 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Sobór nabija kasę
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Sobór nabija kasę  (Przeczytany 5662 razy)
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 03, 2012, 20:55:15 pm »

byłem i w Chinach i w Indiach  z pallotynami i wiary nie straciłem, a panów opnie mam w głębokim poważaniu.
Skoro ma Pan moje opinie w głębokim poważaniu, to nie dziwie się, że Pan nie zauważył, że nie wspominałem w moim komentarzu o żadnych wycieczkach do Chin, Indii i innych takich. Wyraziłem jasno co sądzę na temat promocji Medjugorie jako "sanktuarium maryjnego".
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:06:14 pm »

Przy tej okazji obrażacie Panowie i ojców pallotynów i ludzi, którzy korzystają z biura pielgrzymkowego na Skaryszewskiej. Żeby krytykować to biuro trzeba z nim jeździć, a nie powtarzać opinie ,,co jedna baba drugiej babie". A do Medjugorie organizują pielgrzymki i liczne parafie, dlaczego tych się panowie nie czepiają? I mogą sobie panowie stawać na głowach i tak panowie nie zniszczą Biura Pielgrzymkowego Pallotynów, bo te już ma swoich klientów i markę na rynku.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:08:23 pm »

byłem i w Chinach i w Indiach  z pallotynami i wiary nie straciłem, a panów opnie mam w głębokim poważaniu.
Skoro ma Pan moje opinie w głębokim poważaniu, to nie dziwie się, że Pan nie zauważył, że nie wspominałem w moim komentarzu o żadnych wycieczkach do Chin, Indii i innych takich. Wyraziłem jasno co sądzę na temat promocji Medjugorie jako "sanktuarium maryjnego".

Ja wspominałem o "pielgrzymkach" do Chin i Indii. Jak panu ryszardowi1966 podobają się takie wycieczki z Pallotynami - to jego sprawa. Ale proszę nie nazywać zwiedzania pogańskich czy wręcz satanistycznych miejsc kultu PIELGRZYMKAMI. A w "głębokim poważaniu" to ja mam ryszardowe1966 jęki o tym, że "nie ma młodych ludzi na mszach św." i że "księżom nie chce się Mszy KRR odprawiać". W każdym prawie wątku i przy każdej okazji.
Miłego zwiedzania, panie ryszardzie1966. Życzę przyjemnej i owocnej PIELGRZYMKI do Arabii Saudyjskiej. Niekoniecznie z Pallotynami.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #18 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:11:50 pm »

A do Medjugorie organizują pielgrzymki i liczne parafie, dlaczego tych się panowie nie czepiają?

Biuro XX. Pallotynów nie jest pierwszym biurem pielgrzymkowym, którego się o to czepiamy, panie Ryszardzie...
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #19 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:11:54 pm »

No cóż dziękuję za  chamstwo na poziomie Palikota i Niesiołowskiego   w wydaniu pana  PRTF
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #20 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:29:59 pm »

No cóż dziękuję za  chamstwo na poziomie Palikota i Niesiołowskiego   w wydaniu pana  PRTF
Przecież napisał Pan wpierw, że ma Pan wypowiedzi co niektórych "w głębokim poważaniu"...
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:41:55 pm »

No cóż dziękuję za  chamstwo na poziomie Palikota i Niesiołowskiego   w wydaniu pana  PRTF
No niech Pan nie przegina, właściwie to powinien Pan (po ochłonięciu) przeprosić Pana PRTF.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 03, 2012, 22:10:07 pm »

nikogo nie zamierzam przepraszać, bo sam zostałem obrażony uwagami  pod moim adresem pana PRTF. A jeszcze żeby zaspokoić jego ciekawość to wybieram się z poznańskim Biurem Marka Śliwki do Arabii Saudyjskiej i krajów Zatoki Perskiej. 
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #23 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:36:17 pm »

bo sam zostałem obrażony uwagami
Przecież pierwszy Pan wyleciał z tą miejscówką koło Pruszkowa - tj. szpitalem psychiatrycznym w Tworkach. Ja się osobiście reakcji Pana PTRF nie dziwię, skoro wynajduje się u niego chorobę psychiczną. Sam się powstrzymałem przed tym, żeby Panu coś w ten deseń nie odpisać po tych uwagach, bo nie chciałem dolewać oliwy do ognia.
Z podobnych "przyjacielskich porad" znany był tutaj neokon Barcikowski, pozujący na ostatni bastion katolicyzmu. Niech Pan nie idzie tą drogą.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 13:04:08 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #24 dnia: Czerwca 04, 2012, 13:53:36 pm »

... wybieram się z poznańskim Biurem Marka Śliwki do Arabii Saudyjskiej i krajów Zatoki Perskiej ...
http://wyprawy.pl/?menu=wyprawy&travel=368
Gratulacje.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2012, 13:55:14 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Sobór nabija kasę « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!